Serbest Forum
April 18, 2024, 03:20:26 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Бисери от BG и световният печат

Pages: 1 ... 16 17 [18]   Go Down
  Print  
Author Topic: Бисери от BG и световният печат  (Read 6248 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #255 on: February 21, 2011, 10:30:17 am »

Българските турци: Сидеров е по-честен от Ахмед Доган

Както винаги някой хора се стараят за да си покажат глупоста и изразяват претенции спрямо кой как е пишел, а себе си се не виждат колко са затънали в собственото си невежество.

Аскера бил гледал с едно око към булгаристан. Е това е повече от фантазия, накратко обобщено болна фантазия и адски досадна мегаломания.

Абе те Турците на картите си, буквално изрязват балканският полуостров, само Гърция оставят на картата, а на мястото на българия, сърбия, румъния и всички бивши югославски републики, просто има едно бяло петно.

А някой пропагандисти тръгнали да ми приказват как видиш ли хората ще си оставят рахатлъка. И ще си загърбят добрите си икономически показатели, постигнати с доста пот и благодарение на точно тези същите прогонени в Р. Турция по времето на възродителните процеси хора, за да се нагърбят с още 8 милиона паразита, и пак да има кой да им работи черната работа, понеже тях си ги мързи откровенно, сами да си възстановят икономиката, ами чакат все на някой друг постоянно да им оправя живота, положението и всичко което може да се каже че е жизнен стандарт, а след това да плюят и храчат по хората който ги хранят най-цинично и най-мазно.

Не им стигат на Турците кюрдските паразити и терористи, че им висят като воденични камани на шиите им, че и славянски паразити да си вземат, че и тях да ги издържат.

Понеже ЕС май се е наканил да отреже финансовите мераци на разните тук професори по всичкология, и сега пропагандата тече на обратно срещу Турция, белким Турците пуснат гювеч уплашени от славянското ръмжене, ала дай ми да ям нещо, или ще ръмжа срещу теб.

От Европеец пари, и от Турчин гювеч, няма как да стане.

Но и другото което е най-жалко и твърде безчестно. Как хората възродявани от тази престъпна мутра Бойко Борисов, сега е честен партиен лидер.

Май твърде малко са яли бой от него и джелатите му през времето на възродителният процес, че да го одобряват сега.

Явно платените медии си казват разрушителната подмолна дейност. Да канонизират едва ли не за светец, човек на мафията и комунистическата номенклатура преди 10.11.1989 г.

Но нали е важното че върши работа. Е да. По тивито и по вестниците, решат ли си тези журналистически хиени да канознизират някого, то той излиза че е свършил цялата работа, а действителноста е съвсем друга.

Но решат ли да разсипят някого, то те са ненадминати безчестници. От горчив личен опит го знам, това как могат да те очернят като катран, а след това двулико да се присмиват в лицето смеейки ти се.

Твърде жалка представителна картинка са тези наши изселници за огромно мое съжаление. Подведени по медииният образ на човек, който в дъното на душата си е искрен Туркофоб и проправя пътя на една още по хишна, и още по зла мафия, измествайки сегашната триглава ламя.

Но заради келипира, е пръв приятел на Ердоган сега. За да мазне и той филийката от Турското икономическо чудо.
Report Spam   Logged

Analizator
Sr. Member
****

Karma: +1/-0
Posts: 262


« Reply #256 on: February 24, 2011, 01:42:06 pm »

Българите трябваше да се явят още по обед на гражданското пристанище на Бенгази. Благодарение на отличното сътрудничеството между властите на България и Турция, българите ще бъдат качени с предимство на ферибота, подчертаха от МВнР.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=795097
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neka nyakoy ot fashagite na Bolniya Sider da obyasni tazi situaciya. Zashto Turciya dava predimstvo na bаlgarite dokato turcite ne sa se evakyirali izcyalo. Predstavete si za mig che e obratnoto. Balgarski korab da kachva Turci pred ochite na balgari. Roll Eyes Posle gledayte seir v balgarskata presa.
Kato zaklyuchenie: Chovek - tova zvuchi gordo - no ne e lesno da si chovek ? 
Ey Balkandjiii ot Balkanite - pouchete se pone malko!!!! Grin
Report Spam   Logged
Analizator
Sr. Member
****

Karma: +1/-0
Posts: 262


« Reply #257 on: August 20, 2011, 05:38:53 pm »

Юзеиров се гаври с Вазов, рецитира на турски версия на "Аз съм на "Аз съм българче"


След като преди седмица Юзеир Юзеиров влезе в ЦИК по долни гащи, сега рецитира на турски език пред следствието в Търговище. Той бе там заради разследването срещу него за пране на пари. Юзеиров заяви, че не знае какви са обвиненията срещу него, но ги определи като смешни и се зарече, че може да докаже доходите си до последната стотинка.

Въпреки това Юзеиров бе убеден, че това е велик ден за „турската демокрация” в България, защото за първи път страната ни осигурила преводач на турски език на свой гражданин. „Днес ние поставихме на колене шовинистите в България, които в продължение на 130 години извършиха 12 принудителни преименувания, заяви Юзеиров и изрецитира стихотворение на турски език с името „Аз съм турчин”, по подобие на Вазовото "Аз съм българче".

http://novinar.bg/news/iuzeirov-se-gavri-s-vazov-retcitira-na-turski-versiia-na-az-sam-balgarche_MzY1Njs0Nw==.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maychiniyat ezik na Yuzeirov e Turski, sledovatelno sydyt e dlyjen da mu osiguri prevodach. Taka pravyat i kyurdite v TR vypreki che znayat perfekto Turski.
Kvo da se pravi, Evropa taka iska no neshto fashistite v BG negoduvat. Sigurno oshte ne sa razbrali che BG se upravlyava ot Bryuksel Cheesy

Аз съм турчин, син на турчин, роден съм като турчин. Във вените ми тече турска кръв, като турчин съм роден. И като турчин ще умра. Да се нарека турчин първа радост е за мене, гласи стихотворението.
Report Spam   Logged
petar8
Full Member
***

Karma: +2/-0
Posts: 201


« Reply #258 on: August 21, 2011, 02:19:57 pm »

Анализатор ,

Всеки човек има право да се смята за такъв за какъвто се чувства .Но я ми отговори - какво ще стане примерно с арменец - турски гражданин ако се яви в Република Турция в предизборна комисия по долни гащи и поиска преводач от турски на арменски.
Сам си отговори.Именно това е едно от предизвикателствата на днешна Европа - всички общности да запазят езика , бита и религията си , но да се интегрират в обществото като овладеят езика на страната домакин , вместо да създават капсулирани общности.
Report Spam   Logged
Analizator
Sr. Member
****

Karma: +1/-0
Posts: 262


« Reply #259 on: August 24, 2011, 01:05:26 pm »

petar8, Ako armenec poiska prevodach v TR tova nyama da e novina. Yuzeirov e po kysi gashti v dyrjava koyato pretendira che e demokratichna no prodyljava da se gavri s etnicheskite si malcinstva. Taka che kysite gashti na Yuzeirov sa minimalen protest sreshtu ujkim demokraticheskiya rejim na BG. Patericata na tova ujkim demokratichesko pravitelstvo e Ataka s Bolen Liderov koyto ne se smushtava da si igrae s ogynya kato vodi krayno fashistka politika. Petre, absolyutni neshta stavat v absolyutni mesta. 
Report Spam   Logged
petar8
Full Member
***

Karma: +2/-0
Posts: 201


« Reply #260 on: August 24, 2011, 02:59:16 pm »

Анализаторе ,
Ама вие всичките наистина ли насериозно вземате Волен Сидеров .Че той за чеп за зеле не става .Изобщо не му се връзвайте - той бе толокова бита карта .
По отношение на нареченият от тебе майчин език .Сам можеш да провериш :
1.В САЩ за да се даде американско гражданство се изискват познания по английски .
2.В редица страни от ЕС - се изисква от тези които искат да са граждани на съответната страна да знаят езика й .
Yuzeirov не е емигрант - той е български гражданин по рождение с всички произтичащи от това права и задължения - вкл.да знае официалния език в България - българскиятИ съм напълно убеден че това от негова страна си беше чиста шутовщнина.Зашото ако не дай си Боже този човек се разболее внезапно тежко и има нужда от спешна и квалифицирана медицинска помош в БЪлгария веднага ше се разприказва на чист български език и ще обясни ясно какво му има .И ще разбира всичко .
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 16 17 [18]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy