Serbest Forum
March 29, 2024, 03:32:47 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Бисери от BG и световният печат

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Go Down
  Print  
Author Topic: Бисери от BG и световният печат  (Read 6236 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #105 on: August 03, 2010, 06:22:04 pm »

Специално за този форум и членовете му, мога да коментирам само едно, краставите магарета се надушват през девет байра, а тези катъри изобщо не са изключение от общо приетото магарешко правило.
И най-интересното е, че тези същите от този форум, претендират за независимост, а са изцяло зависими от на лалов и дрогираната му гей дружинка папуляци.

Изглежда че са му платили на прослoвутият калоян и то доста парици от калтака, за да го склонят да направи модератор онзи дебел и мазен дрогиран червей аменхотепчестият, който между впрочем и от мен е искал дребни суми пари миналата година в края на годината, аз съответно не му дадох, да не съм луд, че да го издържам този навлек, че след това да не мога да се откача от него, това беше преди да бъда баннат от форумната му тоалетна, но само заради това че пиша тук в Сербест форум и че взех окончателното решение да приема Исляма и да си сменя името и му послужи на този откровен дълбоко комплексиран клошар калоян императоров, като идеален повод за да ме банне и за известно време бях със бан по уйндоус, но сега като съм на линукс, няма как да ме банне идиота, защото много рядко им влизам в неизчистената им тоалетна.

Та както казвах преди време, от централата на калтака, плащат за платена форумна хипер активност, никой тогава не ме взе на сериозно, а твърденията ми бяха, че всеки който си обърне гръб на принципите и потъпче достойнството си, типично за славянските негодници и му плащат за да лее омразата си към всичко що е малцинственно и мюсюлманско и май сега взеха да ми излизат за пореден път думите ми верни. А това определено показва всъшност колко е процента на доверие във принципите им на калтакаджийте, защомто не могат да съберат една известна бройка хора, запленени с ораторство, с идеи, а подмамени със платено клакьорство. Така че не се учудвай защо така бил постъпвал, защо онака бил постъпвал.

И за да не остана голословен, само ще покажа един лек нюанс на тяхната умственна и психо-творческа дейност, всъшност на кого се радват и на кого дават евалла. До сега като разправях че христинянството им си е чиста сектанщина в услуга на силните на деня, а не на вярата им в тяхното божество, което явно на това ги учи, да горят Корана и да обяват война на Исляма ей така, подбудени от въображаеми ислямистки врагове който ги дебне даже и в леглата им, но като им накърнят по един или друг начин тяхната умственно изостанала религия, веднага заговарят за расизъм и верска нетърпимост, че ти иде устата им скеврна с която се хранят да им разбиеш, за да замълчат и да не сквернословят дори и собствената си религия.

Пак го казвам, тези славянски псхично болни и бавно развиващи се олигифрени, са си опасни екстремисти, което е само въпрос на време да излезнат от интернет и да им връчат същите тези психично болни техни идоли, по един автомат в реалноста и само стой и гледай чудесии натворени от болните им съзнания.

За мен викат че съм бил опасен терорист, който съм трябвало да бъда разследван от службите им, но сами не се виждат какви психично болни идиотщини четат и на какви откровенно престъпни изказвания отдават емоционално значение и им вярват и се опитват да подражават с начинат си на действие и начинът си на поведение, тези избягали от психо болницата пациенти.

Така че кой става сега по опасният в този случай? Човекът в стремежът си да си защити семейството си от посегателства на изстерично болни хора на пътя или на хората който с нищо непридизвикан хипер радикален расизъм, с лека ръка обявяват война на всеки инакомислещ и на всеки друговерец извън тяхната радикална секта, но не правят сметка след това за ужасяващите последици който ще им се наложи да изтърпят от безумието си, предприемайки самоубийственни авантюри.

Но да не се отпускам в безкрайни разсъждения относно психичният статус на разните там атакяри, императоровци и тем подобни лалови леви резби и боклуци, а да се види все пак дали пък не съм прав в твърденията си, че християнството им в този си вид докаран от подобни на тези маймуни на два крака, не е агресивна и човеконенавистна религия. Няма лоша вяра, има лошо последователи на вярата
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 18   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy