Serbest Forum
April 16, 2024, 04:44:48 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home Help Gallery Staff List Login Register  

Sözde HÖH - türklere zülüm ve teror örgütü.

Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Down
  Print  
Author Topic: Sözde HÖH - türklere zülüm ve teror örgütü.  (Read 7375 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #60 on: January 13, 2011, 10:44:57 am »

Degeli Otoman bey,

Uzeirovlan siz degilmidiniz afederim deyenler ? Bugun ben diyorum bir yalnic yolda gider kardesimiz yalnicligini anladiysa dogru yola donmesine yardim edelim. Kasim Dal seytan partisine okadar zarar verebirirkine, o terorist orgutu copluge gidebilir. Boylece yerine yeni bir parlak parti gelir. Bu sefere soz bizim TurK Demokratlarin olur. Kasim Dal 21 yil seytanlar icin calismis. Sanma ki destekliyelim demek kolay. Fakat pregmatic bir siyasetci olarak bu su an yapilacak dogru davranis saniyorum. Bu baski ve zulum partisine su an en cok zarar verebilecek adam Kasim'dir. Bulgaristanda Turkler ve Musluman ilerlemesi icin bu terorist orgutu kayipolmali. Yerine parlak bir parti gelmeli. Insallah bu yeni parti temiz liderini bulur.

Bilmem biliyormudun Kasim Dal'in Serbest forumu devamli okudugunu. Bu gorusleri kurmasinda insallah bizimde yardimimiz olmustur.
Biz dogru yoldayiz. Yolumuzu devam edeleim. Bir gun yolandigimiz yere varcagiz.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #61 on: January 14, 2011, 12:02:55 am »

Net'ten

Fes'e    2011-01-13 21:37:14
Fes kardeşim. Aslında değişen hiçbir şey yok. Sizin avluda Can eriği var mıydı? Hani ne kadar sulasan, etrafını ne kadar kazsan, ne kadar gübrelesen Haziranda meyvaları hep ekşi olan caneriğininden söz ediyorum. A. Doğan da öyle bu adam halkımızı aldatmak için özel eğitim görmüştür ve bu öğretinin özündeki gerçek Müslüman Türkleri bezdirene kadar aldatmaktır yani yalandırmaktır.

Sen Ahmet Doğan'ın Pazarcık Hapishanesinde kaldığı yıllarda 2 yerden maaş aldığını bilirmiydin?

1. İhtiman Demir Döküm Fabrikasında dökümcü olarak ve

2. Dragoman Lisesinde Toplum Bilimleri (Obstestvoznanie) hocası olarak.

Hapishanede A.Doğan hiçbir defa işe çıkmamıştır. Hasta içinde Cumartesi ve Pazar günleri yapılan seminerlerde Orlin Zagorov'un GERÇEK (İstinata) kitabını tanıtma konuşmalarını hazırlamıştır.

Bu iş içinde ayrıva yağlı parjola haketmiştir.

HÖH'ü parçalaması en küçük iş yönettiği ekip insanımızı aç bırakıp BG den kovma planları hazırlıyor.

Uyuyanlar Uyansın....
Ruya    2011-01-13 23:06:37
Ahmet Doğan ve Kasım Dal ayni hapiste kalmışlar. Ve Kasım Dal gibi bir zeki insanı kandırdıysa, bize ne kalmış be Gırcalılı kardeşlerim. Ahmet Eminin cinayetinden sonra, her şey değişti.
Ahmet Doğan hapiste hiç çalışmamış, bizimkiler kendisini korumuşlar, normasını yapmışlar. Ah benim insancıklarım, o da ajanlığını yapıyormuş.
Sn. Bahri Ömer-Cebel Başkanı ikisiyle de yakından tanışıyor.
Tiyatro yapacağına , söylesin, kim doğru , kim eğri bu durumda!!!!!!!!!hadi başkan
fes'e    2011-01-13 23:35:22
FES,sen zanetiğimden daha aptalmışsın gardaşım.Kasim Dal,1974 yıllını neden önemle belirtiyor?.K.Dal o zaman 12 yaşında,A.Doğan'la ne işi olabilirki.1974 yılında Doğan,Şumnuya bağlı Mıtnitsa köyünde emek ordusunun 73/50 no'lu podeleniyasında asker.Kendi istek ve arzusuyla askeri istihbarat'ta çalışmak için başvuruda bulunuyor.Uzun ve detaylı arştırma ve denemelerden sonra göreve başlıyor.Fes,şeytanın yatığı yeri bile biliyorsun'da,herkezin bildiği gerçekleri,bilmediğini mi idda ediyorsun.Yoksa,bizimle dalga mı geçiyorsun Fes.
Varnalı.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #62 on: January 20, 2011, 02:25:15 am »

osman    2011-01-18 20:15:15
Hadi hayirli ugurlu olsun milletimizin gonlu rahat olsun

Yaprak dokumune devam bir cesur TURK daha devre disi birakildi...

DPSyin"polit buroya" bakarsan hepsi Gidi veya Gidiyla evli...firildak Mestanin esi ise Rusla evliydi/dusunun/.

DPSye katilmadan once SDSdi kayin pederi eski komunist ayni zamanda millet vekilligide yapmistir.
kizini hemen bosatti Rustan bizimkiyle evlendirdi ve DPSye uye olmasina yardimci oldu ve ondan sonra DPS seruveni baslamistir bizim firildan.

Bir tek TURK olarak aralarinda dogru durust R.Osman kaldi bakalim o ne zamana kadar dayanacak "mijka sekreter" unvanligina/soylemlerine.

tekrar hayirli ugurlu olsun somden sonra adami harcadilar hersey gulluk gulustanlik olacak...

nemi olacak derseniz?

sunlar olacak secimlere kadar
1.turkce egitim mecbur olacak liseye kadar.
2.yepyeni turkce-bulgarca mix bir gazete cikacak piyasaya.
3.ulusal bir radyo turkce yayina basliyacak.
4.ulusal bir turkce tv yayina girecek/trt6 misali/
5.millet vekilleri 3 ayda bir secmenine hesap verecek.
6.halklan sadece secim oncesi gorusme yasaklanacak.
7.butun millet vekili adaylari ve belediye baskanlari bir defa degil 5 defa senede saraya eslerini "kursa gonderecekler".
8.bulgarcasi perfekt olmayanin polit buroya girmesi kolaylastirilacaktir
9.yerel yonetimlere daha cok yardim yapilacaktir
10.butun parti uyeleri hem fikir olma sartiyla her konuda konusa bilir ve demecte verebilir.
11.partiden kesinlikle ayrilmak yasaktir aksi takdirde omur boyu men cezasi verilebilir ve eski ajanliklada suclana bilir.....
12...13...siz yazin...benden bu kadar.
menekşe    2011-01-18 20:23:13
Yazdıklarınız için sizi kutluyorum.
Yorumunuz silinene kadar daha fazla insanın okumusını dilerim.
BİZ KIRCAALİ HALKI SINIRLI VE KORKAK KALMIŞIZ... SON GÜNLERDE UMUDUM TAMAMEN TÜKENDİ. ÜZGÜNÜM... YAZIK BİZE..
Maşallah,nazar olmaz inşallah.    2011-01-18 22:23:54
Yirmi yıl önce cebinde kibrit parası olmayan adamın, bugün sekiz karısı,utuziki sevgilisi,yirmiyedi koruması,cebinde milyon dolarlar,hoteler, yatlar,saraylar köşkler.....Maşallah,allah ziyadesini versin,çalışmış kazanmış adam.Çekemeyenler patlasın.

....

hapinize    2011-01-19 09:23:14
HÖH yönetimindeki istifslarla partiden dıştalamaları "yenilenme" olarak kabul ediyorsanız, yok edilen kadroların Türk milliyetçileri olduğunu ve pari yönetimine yeni yeni Bulgar kadrolar toplandığını izleriz. Yenilenme partinin Bulgarlaştırılması anlamındadır ve bize faydası yoktur ve olamaz. Bulgaristann Türklerinin yepyenibir partiye ihtiyacı vardır.
İlk mekan konusunda    2011-01-19 13:39:03
HÖH'ün kurulduğu 1990'da ofis olarak kullanılan daire, Elmaz Tatarova'nın kardeşinin dairesiydi. Elmaz Tatarova, adı üstünde Selvi tatarlarından olup, öldürülen partizan Ahmet Tatarov'un kızkardeşidir ve ömür boyu BKP MK üyesi olup, MK'de çalışmış ve Türk şübesini yönetmiştir.

A.Doğan'in Sofya'da (Sofya Otel) şimdiki REZESTANS HOTEL 2. Lobi Katındaki kahvede yaptığı görüşmelere ökçesi patlak, tabanı çatlak, bir bacağı paçalı diğeri düz buruşuk pantolonla geldiği dönemdeki davranışları etrafındaki insanlarda acıma ve merhamet duygusu uyandırmak için düşünülmüş, bir sahtelik, bir yapmacıktı.

Öyle olmasa, bir iki ay sonra yani Nisan - Mayıs'ta İngiliz kumaşından elbiseler, nereden çıktı?

Haskovolu Yücel Atila onaylayabilir: 1990 Nisan ayının başında DPS'nin ELEKTRONİKA BANKASI (SOFYA -REDUTA ŞUBESİ)NDAKİ HESABINDA 384 000 LEVA VARDI.

Demek oluyor ki, A.Doğan arzu ettiği takım elbiseyi alıp istediği terziye diktirebilecek durumdaydı.

Böylece Fes'in kanıtları şüpheye düşürüp red ederek ispat etmeye çalıştığı saçmalığa da yanıt verilmiş oldu. Okuyun ve öğrenin.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #63 on: January 20, 2011, 02:31:31 am »

Kara Ibrahim Aga    2011-01-19 14:10:47
"Padishahim chok yasha"...

Laf sokurrshturcaklar ha...

Nerde görülmüsh Türk dünyasinda Fikirlere ..özgürlük..

Yok öyle shey...

Iktidari eline gechiren kendini Peygamber sanir..

Zübüklükten Kibirlige yükselir..

O yoksa,artesi gün güneshin dogumucani sanir..

HÖH'he iftiramish!!!

HÖH'ü ashalamakmish ve zarar verirmish K.Dal?

E Acho,achik achik "Ben Oligarhlarim kuluyum.Para verene takla da atarim,göbek te atarim" dedi 2005'te Slavinin yaninda...

Bu ne demek oluyoru?

Bütün HÖH Milletvekillerine küfür etti,o ne oluyoru?

Bencesine bu istifa ve ya Partiden kovmak basit degil bashka istifalara ve kovmalara bezlemiyoru..

Burada güch kavgasi var..

Daha dorusu Türkiyenin K.Dala önem vermsesi ve HÖH'ü görmezlikten gelmesi bi rastlanti degildir...

Sechim öncesi yazdimi tekrarliyorum..

Acho kalsin Fahri Baskan gibi ama HÖH'te söz sayibi olmasin..

Firildaki ve Partiye soktu üchkyatchilari kovsun..

Mesela Peevski,ismini unnutum Kuzey Bulgaristandan-Kubi gibi kreminal insanlari..

Bunlari ne ishi var siyasette...?

Ama bishey yapmazlar..

Nerde ahlyak nerde bunlar..

Choktan hersheyleri Komonistlere ve sheytana satmishlardir her sheylerini...

Yeterki Para gelsin..

Remzi Osmani kutlarim..

"Mashka Sekretarkalarin" arasindan en .ashaklasi O chikti..

Allah Türkü Türkten korusun...
menekşe    2011-01-19 20:21:43
Varnalı arkadaşımız çok güzel retorik soru sormuş. ama yorm yazmıyorum, hemen silecekler7.
Varnalı    2011-01-19 20:54:54
A.DOĞAN,ÜÇ YIL ARADAN SONRA DÜN İLK DEFA PARTİ GENEL MERKEZİNE,KASIM DAL'IN İSTİFASINI KABUL ETMEK İÇİN GELDİ (yıllda bir defa meclise gitse,DPS milletvekileri,liderlerinin yüzünü görmüş olurlar).GELİŞİ MUHTEŞEMDİ,KORTEJİN ORTASINDAKİ ZIRHLI AMERİKAN CİPİNDE AHMET,ÖNDEKİ VE ARKADAKİ ARABALARDA-NSO'NUN(natsionalna slujba po ohrana)GORİLLERİ.Başkan Obama'nın,kortejinin aynısı.Aradaki fark,makam farkı.Biri USA başkanı,diğeri BG.de muhalefet'te olan bir partinin başkanı.Anlamakta zorlandığım nokta,parasızlıktan kasıp kavrulan BG.devleti,A.Doğan'ın,27 NSO'lu korumalarının maaşlarını(adam başı 2000'lv.) ödemekte sıkıntıya girmemesi.Muhalefet parti başkanlarının,normalde bir veya iki koruması olurken,Doğan'ın,27 korumasının olması,Doğanı kimden ve neden koruduğukları,doğrusu merak konusu.Bir buçuk ay önce,başbakan Borisofa mecliste,İvan Kostof aynı konuyu sorduğunda,cevap olarak BORİSOF;-Siz başbakan olsanız,korumayacakmısınız?.A.Doğan bizim için çok değerli,hayat'ta olması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz',oldu'.
Sorum şu;-A.Doğan,Bulgar devleti için,neden bukadar değerli?Bilen varsa lütfen yazsın.
Saygılar.

Koşukavaklı    2011-01-19 21:17:40
Varnalı kardeşimizin tespiti doğru.Düşüncelerine katılmamak elde değil.Çok küçük bir düzeltmeye itirazı olmaz Varnalının.NSO'nun sivil korumaları,ocak 2005'te göreve başladılar.24'ü koruma,3'ü makam şöförü.Doğanı'n sıkı korunmasının,sebeplerini bildiğim halde yazamayorum.Yazarsam,yorumlarımı silecekler.
Hörmetler

Varnalı    2011-01-20 01:01:44
FES,SENİN GAYEN EN BAŞTAN BELLİYDİ.SENİN GÖZÜN, A.Doğan'ın,Mıjka sekretarkası olmak.Bizden yana izin var,yolun açık olsun.Yalnız küçük bir sorun var.Doğan'ın kapısının önünde,mıjka sekretarka olmak isteyenler uzun kuyruk oluşturmuş olduğundan,sana çabuk sıra gelmez.Torpil gerekli.Buldum,KASIM DAL.Sence olurmu?.

Varnalı    2011-01-20 01:18:50
Fes,ne demiş;-,,Bunların çarpık yazılarını okudukça hiç savunmak istemediğim insanları savunmak zorunda kalıyorum.'' FES,Jivkof parayı verse,sen Jifkofu da savunursun.Tabii parayı alınca,istemediğin halde savunmasını yaparsın.SONRA BEN TURANCI DEDELERİMİN TORUNUYUM DİYE HAVA ATARSIN.Seni gidi uyanık. İNTERESA KLATİ FES'A.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5]   Go Up
  Print  

Jump to: