Serbest Forum
April 18, 2024, 03:24:35 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home Help Gallery Staff List Login Register  

Sözde HÖH - türklere zülüm ve teror örgütü.

Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Down
  Print  
Author Topic: Sözde HÖH - türklere zülüm ve teror örgütü.  (Read 7378 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #15 on: August 03, 2010, 09:38:12 am »

HOH'de hic bir kadro deisimi deisiklik getiremez. Onlarin dusunceleri komunist-diktator dusunceleri.O totalitar parti eski BKP "turk" parti sekretarlarindan kurulmustur. Bu partiye alternatif cikmayinca Bulgaristan'da yasiyan turkler ve muslumlar hic bir iyi gun goremiyecek. Yalniz naiv insanlar inanir kadro deisiminle siyasi deisimi olur diye. HOH kirlenmis bir isimdir.
Meselya ben hayata bu parti isimin altinda siyaset yapmam.

Sözde HÖH - türklere zülüm ve teror örgütü'dür
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #16 on: August 05, 2010, 04:46:13 pm »

Özgür     2010-08-05 22:24:56
Hoca doğruyu söylemiyor.DPS bg TÜRK Komonist Partisi Türkçe okunması yönünde propagandayı bırak,aksi yönde okunmaması için çaba gösterdiği yönde elimizde ciddi deliller var.Geçen sene Razgrad ADA KÖY muhtarına misafir olmuştuk,onun bu konuda söylediklerini de yazmıştım ama her vakit olduğu gibi komonist yanlısı site yönetimi yazıları anında sildi.O gece sorumuza -anne babalar Türkçe eğitime imza vereceklermi sorusuna---SANMIYORUM --demişti,ya siz parti olarak ana babaları aydınlatmak için ne yapıyorsunuz sorusuna ise sessiz kalmıştı.Bunlar bulgarlığı seçmiş liderleriniz yalnız kalmamak için sizleride bu uçuruma sürükledikleri apaçık ortada,tercih sizin ya onlarla giderek gavur olursunuz ya onlardan koparak kökünüze dönersiniz.

Ne yapsam ne etsem?    2010-08-05 23:09:26
On iki senedir Türkiyedeyim, ne yapsam vatandaşlık alamıyorum. Bizim için bu dünyada hayat yok, keşke hiç dünyaya gelmeseymişik. Kürtlere her yerde rabet var biz itilip kakılıyoruz. Orada kimse Türkiye bize yardım eder, destekler zannetmesin. Kolayını bulsalar göçmenlerin tamamını Bulgaristana Yunanistana geri gönderecekler.

Özgür    2010-08-06 00:33:51
Bulgaristan Türkünün vatandaşlık ve mensubiyet konusundaki tutatrsızlığı,işleri bu noktaya getirdi.Bunun ötesinde,pomakların ve boşnakların dahi anadilleri olmasına rağmen ölçülü dueruşlarına,bizim soytarılar,bakın biz nasıl gavurlarız dercesine kına gecelerinde ve düğnlerinde sergiledikleri bulgar folkloru ve şarkılarından sonra hiç kimse Türkiyeyi bu konuda sorumlu tutamaz.Kim ne istedi ise kim ne ekti ise onu biçecek.Kimde ŞOPARIN ve JİFKOFUN köpeği olma yolunu seçti ise oda onun tercihi olarak günün birinde halkımııza dönecek.Bir çok defa yazdığım gibi kim ne ekerse,kim ne isterse muhakkak günün birinde bunu bulacak.Halkımızın yoldan çıktığı muhakkak,şoparın eli Türkiyeye dahi uzanmış durumdaermesi ger.Sistem -1984-te böyle kurulmuş,doğuda APO-kuzeyde Doğan kıskacı ile Türkiyemizi kıskaca alma planı çözülmüştür.Şoparın bu gün itibarı ile cabaları beyhude bir çırpınıştan ibarettir.Oyun çözülmüştür.BG Türkünün bir gayrı Türkün -36- senelik bir DS-KGB -macerasından sonra ciddi ciddi ders alıp kendine çeki düzen vermesi gerekir.Şoparın misyonu bitmiştir,şopar çözülmüştür ve Bulgarlara bundan sonra hiç bir getirisi olamaz.Bu yüzdende,rezaletler yaşanmaması adına,sayfa kapanacak ve yeni SAVALAR gündemimizde yer alacaktır.Bu saat itibarı ile hain,sapık,alkolik Dogalofa oynayan her oyuncu yanlış karta-yani -bita kartaya -oynadığını iyi bilmelidir.Yakın gelecekte,sürpriz gelişmeler olacak,bunlar muhakkak,şoparsız olacak,bunların görüşmeleri en üst seviyede tartışılıp görüşülüyor,bir sayfa bir tarih kapanıp yepyeni bir gündem halkımızı bekliyor.DS ve KGBnin DEMONUNUN sonu gelmiştir halkımıza müjde.
Report Spam   Logged
asker
Global Moderator
Sr. Member

« Reply #17 on: August 06, 2010, 12:07:24 pm »

Degerli Kardesim,
Once Serbest Foruma "Hosgeldiniz" diyeyim.

Fazla vaktim yok ama kafama takilanlar var ve onlarin cevabini almadan veya yorumlamadan rahat edemiyeceyim.
Once bu yaziyi "Sozde HOH - turklere zulum ve teror orgutu" altina neden yazdiginizi bilmek istiyorum?
Yoksa siz de "onlardan" HOH'den birimisiniz?Herhalde?Baska turlu sizin DPS Mafiasisin uyesi veya "onlardan" biri olmadiginiz halde bu gorevi almis olamazdiniz?
Degisen birsey yok- kurarlar ve oyunlar hep aynisi,yahnliz oyuncular degsiyor?

Bize soylermisiniz, o uye olup ve bilmem nasil gorev almis oldugunuz Bulgaristan Türkleri Kültür ve Hizmet Derneğinde, Bulgaristan Turkleri icin ne yaptiniz?
Evet bol bol yiyip icip,oteye beriye gezip,bos bos toplantilarda herkezin bildinigini  konusmalardan ve yazmaklardan baska ne yaptiginizi bilmek istiyoruz?Bulgaristan Turkleri icin simdiye kadar ne yaptiniz?

“Türk her şeyden önce Adıyla Türk” olacaktır. demissiniz?

Turkiyede Bulgar kimliklerinde Bulgar ismi tasiyan nekadar ve kac tagne Bulgaristan gocmeni oldugunu biliyormusunuz?
Bir Bulgaristan Turk'leri Dernegi olarak hic bunu arastirdiniz ve sorunun cozumu icin adimlar attiniz mi?
Sizlere yardimci olayim.
Ortalama(tam sayisi bilinmiyor)350000-400000 kadar.Sunu da soyliyeyim ki bilmem yillardir bizler ve bu Forumun gostermis oldugumuz cabalar sonucu mu, yoksa arttik halk derin uykudan uyandi da mi, ama gocmen kardeslerin 10000-15000(tam sayi bilinmiyor) kadari Bulgar kimliklerinde Turk ismini alma islemleri yapmis veya yapma karari almis durumdadir.
Helbette bu HOH somuncularinin hosuna gitmiyebilir nedense bu onlar icin dususve,bitmek ve  oy kaybetmek demektir(onlar oylari zaten kaybediyor arttik)

Bulgaristan'da nekadar zorunlu Bulgar ismi verilmis ve hala su veya bu sebepten dolayi Turk isimlerini geri alamayanlar oldugunu biliyormusunuz?Arastirdiniz ve onlara yardimci oldunuz mu hic?

Bulgaristan'da Milletimizin ana dilimiz Turkceyi pek fazla konusumayip Bulgarcayi tercih ettigini biliyormusunuz?Neden mi?
HOH aclarinin ve halkinla ve halkin sorunlarinla ilgilenmiyen ve Turk Dernegi giden ve Azinliklari sozde temsil eden kurulus,dernek ve partiler yuzunden.Kendi memfatlarini ve baska hic kimseyi dusunmeyip savunmayanlarin yuzunden

Bulgaristan'da halkin dinimizden ve inacindan kopup uzaklastigini biliyormusunuz?
Evet, eski Komunist gizli ajanlarin amaci bu degilmiydi zaten?Eski Komunistler adiyla meydanlarda yoklar simdi? Onlar simdi HOH'deler ve Komunistlerin onlara vermis oldugu gorevi dolu doluya devam ediyorlar?
Amaclari Muslumanlari ve Turkleri her cesit yol ve usullerlen yok etmek?
Basariyorlar, hemde nasil!   

Bulgaristan’da Türklerin Problemleri - Rafet Ulutürk

Bulgaristan Türkleri için madalyonun iki yüzü vardır. Madalyonun ön yüzü güllük gülistanlıktır, her şey yolundadır. Ancak Madalyonun arak yüzünde durum, önyüzün aksine içler acısıdır. Bu madalyonu bir metal gibi düşünürsek, metaldeki paslanma küçük bir yerden başlar ve zamanla önlem alınmazsa bütün nesneyi sarar, böylece nesne zamanla kullanılmaz hale gelir ve yok olur. Maalesef Bulgaristan’daki Türkler için madalyonun arka yüzü paslanmaya başlamıştır. Eğer gerekli önlemler alınmazsa bu pas ön yüzü de saracak ve yok edecektir. Türkler Bulgarlar arasındaki ilk asimilasyonunu günümüzden 1500 yıl önce yaşamış Bulgar (Onogur) Türkleri Slav Bulgarlar haline gelmişlerdir. Eğer tarihin tekerrür etmesini istemiyorsak vakit varken çözümler üretmeliyiz. Bulgaristan Türklerinin bütün sorunlarının temelinde Milli Bilinç yoksunluğu yatmaktadır. Bu da ancak başta eğitim olmak üzere yukarıda saydığımız diğer çözümlerin çözümü ile mümkün olacaktır. Sorunlar gerçekçi olarak tespit edilmeli başkalarının çözüm getirmesi beklenmelidir. Çünkü Avrupa Birliği ve Avrupa, İnsan Haklarını, söz konusu Türkler olunca amaç olara değil Araç olara kullanmaktadır. Batı Trakya, Kıbrıs ve Bosna bunun en güzel örneğidir. Buralarda hangi soruna hangi çözüm getirilmiştir?

Avrupa’nın İnsan Haklarını amaç değil araç olarak kullandığına başka bir örnek daha vermek gerekirse Türkiye yetecektir.

Türk’ün sorununa Türk’ten başaksının çözüm aradığını tarih henüz yazmamıştır. Türk’ün Sorununu sadece Türk tarafından çözüleceği artık anlaşılmıştır. Ne Bulgaristan’da, ne Doğu Türkistan’da, ne Batı Trakya’da ne Kuzey Irakta ne de Türk Dünyasının herhangi bir köşesindeki Bir Türk için gözyaşı dökecek olanlar çözüm üretecek olanlar,

Bulgarlar Türkiyeliler veya Türküm diyemeyenler değil, “Türk gibi Düşünen Türk Gibi Yaşayan Velhasıl Türkoğlu Türkler, Türkçüler” Çözecektir. Türkler Türkleri korusun ve yüceltsinler.

Rafet ULUTÜRK

Bulgaristan Türkleri

Kültür ve Hizmet Derneği
Report Spam   Logged

KARTAL
Full Member

« Reply #18 on: August 07, 2010, 01:43:33 pm »

Asker Kardeş'e katılıyorum. Halkımız uyanacaktır artık ve HÖH yönetiminin TÜRKLÜKLE uzaktan ve yakından hiç bir ilgileri olmadığını görecektir.

Yav benim saf halkım. Belediyelerde hiç işiniz olmuyor mu? Görmüyor musunuz orada sadece HÖH'çüdür diye nasıl eğitimsiz bulgarca zor konuşan insanlar oturtuyor. Ayrıca bu bulgarca bilmeyen insanlar türklerle bile ''bulgarca'' konuşmaya çalışıyorlar. Zaten adamı dinlerken kendini zor tutuyosun gülmemek için  Smiley
Türkçe konuşayım desen adam türkçe hiç bilmiyor..evet budur HÖH anlayışı..Koyun olacaksın. Karşı konuşmayacaksın ve tatar çingenesi neredeyse - KIBLEN ORASI OLACAK..

benim cevabım:
Hadi ordan, ulan! Hayvan değiliz!
Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #19 on: August 07, 2010, 02:01:23 pm »

Asker Kardeş'e katılıyorum. Halkımız uyanacaktır artık ve HÖH yönetiminin TÜRKLÜKLE uzaktan ve yakından hiç bir ilgileri olmadığını görecektir.

Yav benim saf halkım. Belediyelerde hiç işiniz olmuyor mu? Görmüyor musunuz orada sadece HÖH'çüdür diye nasıl eğitimsiz bulgarca zor konuşan insanlar oturtuyor. Ayrıca bu bulgarca bilmeyen insanlar türklerle bile ''bulgarca'' konuşmaya çalışıyorlar. Zaten adamı dinlerken kendini zor tutuyosun gülmemek için  Smiley
Türkçe konuşayım desen adam türkçe hiç bilmiyor..evet budur HÖH anlayışı..Koyun olacaksın. Karşı konuşmayacaksın ve tatar çingenesi neredeyse - KIBLEN ORASI OLACAK..

benim cevabım:
Hadi ordan, ulan! Hayvan değiliz!

Cok haklisin ! Bizim halka son 132 yilda yapilan en buyuk kotuluk bu "HOH" seytanlaridir. Bunlar 1878 sonra yapilan katliyamlardan ve 12 tane soykirimdan daha buyuk zulumdur nedense bizim turklugumuzu ve muslumanligimizi icinden erittiler. Kendi madi cikarislari icin bizi sattilar. Malesef boyle icinden satilmak cok tehlikeli.

HOH seytanlari Bulgaristan'da yasiyan turkleri turklukten uzaklastirdilar. Ondan DPS komunistlere oy verenlere ben artik turk demiyorum.
Onlar komunist. Komunistlerin ise dini ve mileti yoktur.

Kircaali Gazetecizi Ilhan Anday iki yil once turkce gazete cikarmis okuyan yokmus. Nasil olacak. Satilmis komunist turkceden ilgilenirmi ?
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #20 on: August 13, 2010, 05:39:24 pm »

Vejdi Raşidov cevaplıyor     

Hürriyet Gazetesi tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 17 Mayıs 2010 10:36
Annesi, 1962’de 34 yaşındayken trafik kazasında ölen ünlü şarkıcı “Rodopların Bülbülü” Kadriye Latifova. Raşidov, Sofya Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunu. Aynı okulda 10 yıl öğretim üyeliği yaptı. Ünü önce Batı Avrupa’da yürüdü sonra Bulgaristan’da keşfedildi. Heykelleri ABD’den Japonya’ya, İspanya, İtalya, Rusya, Türkiye ve Fransa’ya; müzelerde, devlet kurumlarında, meydan ve koleksiyonlarda yer alıyor. “Aklıma gelir miydi, Kırcaali’nin köylerinden gelip de Avrupa’nın bir numarası olacağım? Allah’ın hediyesi işte” diyor.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/0403/8430403.jpg

Ahmet Doğan eski arkadaşınızdı. DPS’yi (Hak ve Özgürlükler Hareketi) neden terk ettiniz?
-Elinden tutup 20 yıl önce DPS’ye ben lanse ettim. Evimi açtım. Ama Doğan, Türkleri korkutarak bugünlere geldi. Bu seçimde de isimlerimizi değiştirecekler diye oy almaya çalıştı. 21’inci yüzyıldayız. Avrupa’ya girmişiz. Yapılır mı bu, günahtır. Tertemiz sayfa açalım yahu!
Borisov’la seçim öncesi Türklerin acil ihtiyaçlarıyla ilgili neler konuştunuz?
-Fıstık gibi adam. Milliyetçilik yok. Bak Boyko, dedim. Senin partin kapısını açıp da Türklere şans vermezse, sana Vejdi’nin yardımı olmaz kardeşim. Hükümet kuralım birlikte, dedim. Kusura bakmayın, bizim Türkleri zaten Türkler ezmiş. Parayı götüren Türkler. Şu ana kadar Avrupa’dan akan milyar Euro’yu yediler. Ben zavallı Türkler için siyasete girdim.
Fonları kendilerine nasıl aktardılar?
-Tarım Bakanlığı DPS’nindi. AB’den 80 milyon Euro geldi. Bizim Kırcaali’de Lütfü Mestan vardır, Ahmet Doğan’ın birinci yardımcısı. Şirketleri halkı çembere aldı. Bir para geçmedi halkın eline. Bunun için Avrupa bizi cezalandırdı, 800 milyon Euro’yu vermedi. Şimdi hükümet olarak Avrupa’nın bu yolsuzluklar yüzünden kapattığı muslukları açmamız lazım. Parayı kestik mi Ahmet Doğan kalmaz. Abiciklerime, dayıcıklarıma acıdım da siyasete girdim.
Hükümet olduğunuzda kayıp paraları bulup alacak mısınız?
-Bu paralar bulunacak mı bilmem. Hükümetin karar alması lazım. Avrupa’dan akan fonlarla oteller satın aldılar. Mesela biri Antalya’dadır. Bulgaristan’da en pahalı ev, Ahmet Doğan’ın Sofya’daki sarayıdır.
En çok oyu Bulgarlar mı yoksa Türklerden mi aldınız?
-DPS’nin kalesi Kırcaali’ye gittim, ömrümde ilk defa oy istedim. Oyların yarısını Türklerden, yarısını Bulgarlardan aldım.
Ne oldu da Kırcaalililer sizi tercih ettiler?
-Türklere gidelim, görelim. 20 senedir Ahmet Doğan korkutmuş. Kendi halkını nasıl böyle ezersin? Acıdım halkıma. O yüzden seçime girdim. Rahatım yerindeydi benim. İsmim, param, her şeyim var. Bu nedenle beni satın alamazlar. Ahmet Doğan’a, senin elini ısıracağım dedim. Isırdım da. Köyden köye, evden eve gittim. Abiciklerimi, dayıcıklarımı gördüm. Konuştum, tartıştım. Korkmayın, Türklere kimse bir şey yapamaz, Avrupalıyız, dedim. Benden başka kim Ahmet Doğan’dan 9 bin oy alır?

TÜRKİYE’NİN ERBAKAN DERSİ

Ahmet Doğan’ın Bulgaristan Türkleri’ne hiç mi hizmeti olmadı?

-15 yaşındaki kızlarımıza feraceleri giydirmişler, ellerine Kuran, rahle vermişler. Hiç yakışır mı 21’inci asırda. Kızlarımız gitsin üniversite okusun, dünyayı görsün, yaşasınlar. Matematik sempozyumlarına katılsınlar, ödüller kazansınlar. Türkiye Erbakan’ı indirerek ders verdi bize. Halkımı seven adamım. Gittim gördüm, bizim DPS, okullara bilgisayar istememiş. Neden? Kendisine cahillik lazım.

Kültür Bakanı olarak Türkler için neler yapacaksınız?
-Başbakanımızla konuştum, sadece bakanlık yaparsam halkımı aldatırım. Gidip Kırcaali’ye çalışmam lazım. Halkımız alnını kaldırsın, rahatlasın. Korku içinde yaşamasın. DPS onlara “Bize oy vermezsen bu kış sana odun vermeyiz” diyemesin.

ÖZAL’IN OĞLUM DEYİŞİNİ KALBİMDE TAŞIYORUM

Anneciğim köy köy gezip şarkı söyler, Zeki Müren’le mektuplaşıp dertleşirdi. Fakirdik ama canımız şendi, rahattık. Şarkımızı söylerdik. Ben kökümü, soyumu bilen tertemiz bir Türk’üm. Rahmetli Özal beni bir baba gibi sevdi. Cep Herkülü’nü (Naim Süleymanoğlu) aldığım gibi keşke seni de alsaydım, derdi. Oğlum, derdi bana. Ben de onu baba gibi saydım. Oğlum, deyişini kalbimde taşıdım, hayatım boyunca taşırım. Vefatından bir gün önce, 15 Nisan 1993’te Azerbaycan’dan gelip Ankara’daki sergime yetişmişti. Nefes nefeseydi. Pazar günü kahvaltıya gel, dedi. Göremedim bir daha, vefat etti (gözleri doluyor). Büstünü yaptım. Büyük adamdı, çok büyük.

DPS GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ KORMAN İSMAİLOV

10 bin genç çalışanımız için endişeleniyoruz

Bulgaristan AB’ye üye olduktan sonra idari kapasiteyi oluşturma ve AB fonunu en verimli şekilde kullanmada birtakım sıkıntılar yaşadı. Ama zaman geçtikçe durum iyileşiyor. Milliyetçilik duygularının artması, azınlıkların suçlanması, geçmişten bildiğimiz politikalar. Bunlara karşı biz, yapıcı muhalefet olarak ayırımcı politikalar uygulanmaması için çalışacağız. DPS’nin belediyelerde, valilikler ve yürütmede 10 bin civarında kadrosu var. Bunların yüzde 70’i genç. Bunlara ayrımcı politika uygulanmasından endişe ediyoruz. Her ne kadar muhalefette de olsak, yapıcı politikaları destekleyeceğiz. Borisov karizmatik bir lider. Halkın karşısına kurtarıcı gibi çıktı. Bulgarlar ya çok sever ya nefret eder. Bundan önce Kral Simeon’u çok sevdiler sonra nefretle terk ettiler. Partisinde kaliteli insanlar var. Fakat Borisov’u, kapasite ve siyasi tecrübe olarak yetersiz görüyorum. İnşallah kendini yetiştirir. Radikal reformlar yapmak niyetinde. Ne kadarını gerçekleştirir, zaman gösterecek. Kriz Bulgaristan’ı asıl sonbahar ve kış aylarında vuracak. Birtakım yolsuzluklardan dolayı Avrupa Komisyonu’nun  durdurduğu fonların açılması ciddi bir sorun.

Türk bölgelerinde yaşlılar karamsar gençler umutlu

Rodop Dağları’ndaki Yeni Mahalle Köyü, Selçukluların son döneminde Karaman’dan gelen Türkler tarafından kurulmuş. Nüfusu 3 bin 500. Yaşlılar, çifte vatandaşlığın kaldırılacağına, Türkçe yayınların ve camilerdeki ezanın susacağına inanıyor. En büyük korkuları, yeni doğan bebeklere Bulgar adının verilmesi. Orta yaş grubu ise, “Boyko da Ahmet Doğan gibi okulumuzu, camimizi, yolumuzu yapsın, ona da oy veririz” diyor. Vejdi Raşidov’un milletvekili olmasına seviniyorlar ama “Sadece bir Türk var GERB’de” diyorlar. Yine de “Hele hükümet kurulsun. Eski korkumuz yok artık. Arkamızda hem Türkiye var, hem de AB” görüşü hâkim. DPS’nin kalesi Kırcaali’deki Türkler ise, Ahmet Doğan’nın hükümete giremeyişine üzülüyor ama Rodoplar’daki gibi etnik ayrım yapılır korkusuna kapılmamışlar. AB’ye üyelik, Türklere de özgüven kazandırmış.

TÜRK İŞADAMI ZEKİ BAYRAM

Reçeteler Brüksel’den geliyor, Türk yatırımcıya bir şey olmaz
Bulgaristan’ın 41 noktasına günde 4 bin yolcu taşıyoruz. 20 yıldır buradayım, Sofya Otogarı’na ortağız, çok büyük kapasitede mineral su fabrikamız var. Ülkeyi idare edecek partilerin başarılı işadamlarına köstek olacağını sanmıyorum. Çünkü AB üyesi Bulgaristan’ın sosyal ve ekonomik reçeteleri Brüksel’den geliyor. Bu nedenle Türk yatırımcıların da önü açık. Yeni hükümet eksilerde bir bütçe devralacak ama 2017’ye kadar AB’den gelecek fonlara güveniyor. Bulgaristan AB’nin son sınırı ve en ucuz, bakir ve doğurgan toprakları var. Avrupalı emeklilerin yeni cenneti. Arap yatırımcılar da Bulgaristan’a göz dikti. Borisov, ekibini doğru kurarsa, eski hükümetten kalan doğru bürokratları yerinde bırakırsa başarılı olacağına inanıyorum.

http://www.bulturk.eu/site/index.php?option=com_content&view=article&id=1461:vejdi-raidov-cevaplyor&catid=87:rtaj
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #21 on: August 14, 2010, 08:15:35 pm »

Kircaali Seytan Haberde yazilan ve soykirimcilara satilmis seytanlar tarafintan silinen bir cesur turk kardesimiz Ozgur'un yazilari buraya silinice aktarmaya calistim. Kahrolsun DPS. Kahrolsun Ahmed Seytan !

özgür     2010-08-15 01:23:31
Sene 2002 Türkiye futbol milli akımı dünya üçüncüsü oluyor.Devne şeker fabrikalarının sahibi eski BELENE mahkumu A.D oğanın okul arkadaşı Bedri Şefik.Türk milli takımının bu muhteşem başarısından dolayı fabrikanın pilonlarına Türk bayrağ çekilir bu bayrak aylarca orada kalır.Bundan önce fabrikanın 50% isteyen şoparın baskısı var,bu bayrak sorununu bir fırsat bilerek DS ile bir gece operasyonu düzenliyerek,mafya yöntemlerini kullanarak fabrikayı ele geçiriyorlar.Uzun süren mahkeme sürecinden sonra üç beş guruşa fabrikayı tırka çıkarıyorlar aynı gün Varna mahkemesinden tırgı durdurma kararı çıkıyor tırg salonunu hermetik olarak kapayıp mahkemenin durdurma kararı dahi sunulamıyor.Tırg DPS ve DS kontrolünde sonuçlanıp yandaş mafya arkadaşı Grişa Gançefin eline geçiyor,tırg bitiyor,herkez dışarı çıkıyor ve o anda B.Şefiğin telefonu çalıyor,karşıda Şopar,dediği şu--Za razlika ot tep az nete otsenavam--Milletimizin takdirine.Bundan sonra kriz içinde bouşan halkımıza dezinformasyon uygulanarak B.Şefiğin bir hırsız BGnin 5-6 milyon dolarını araklamış gibi gerçek dışı yayınlar yaptırılıyor.Oysa bankalarla iş yapan her iş adamı gibi B.Şefiğinde borçları vardı,ama mahkeme süreçleri devam ettiğinden dolayı,hiç bir vakit ret etmediği borçlarını bunlar sanki kaçırmış gibi lanse ederek genç bir Türk iş admını DANS ile el ele vererek mahfettiler,Ama keser döner sap döner gün gelir hesap döner misali,gün geldi kimin hırsız kimin namussuz olduğu ortada,ama basın kuruluşlarını ve eski DS şimdiki DANS bağlantılarını kullanarak yolsuzluğun boyutları hala daha saklanıyor.Şoparın üzerine daha çok gidilirse devlet sırları ortaya çıkma ihtimalleri olduğundan şu anki BG hükümetlerinden hiç biri buna cesaret edemiyor.Bir sözle şopar hiç bir vakit bitaraf edilemez,gözden çıkarılırsa sadece yok edilir,günün birisinde olacağı da budur.
özgür    2010-08-15 01:40:41
DS ve DANSa çalışmadığı için B.Şefiği yok edetmek isteyen DEMON göz çıkarayım derken kaş yaktı.Devne şeker fabrikalarından yılda -7- milyon dolar kazanacak olan Bedri Şefik bu gün DPS ve DSyi toptan satın alabilecek güçte bir iş adamı.Birisi halkını pazarlıyarak,biriside yetenek ve alın teri ile,takdir sizin.BANın iki bilim adamından biri olan DOÇ.DR.Bedri Şefik BBG Türkünün yetiştirdiği en sadık ve en zeki bir Türk çocuğudur,bunu bilen şopar onu mahfetmek için,elinden geleni yaptı başaramadı,şimdi o düşüşte Bedri BGden parsını sayarak hayini satın alacak güçte,Yıllardır çektirdikleri acının hesabını vercek olan şopar panikte,pek tabi ki kendini temizlemek için yıllarca yapması gerekipte yapmadığı bazı hamlelere tenezzül edecektir ama son pişmanlık onu kurtaracağını sanmıyorum.Binlerce BG Türkünün kanına canına girmiş bir katilin sonunu elbette ki yüce Türk halkının ortak iradesi verecektir,bu muhakkak olacaktır,halkına ihanet eden hiç bir müfritin cezasız kalması mümkün değildir.
özgür    2010-08-15 01:57:20
Bunlar parti marti değil hele hele Türk partisi hiç değil. Yıllarca biz kendi cabalarımızla taa Türkiyelerden gelerek kendi imkalarımızla binlerce çocuğumuzu sünnet ediyoruz bu beceriksizler bizim bu öz verimizi dahi kendi meziyetleri gibi gösterip gülünç durumlara düşüyorlar.Halkımız çaresiz alternatif arayış içinde DANS DPS kıskacında kalmış halkım çaresizliik içinde hata üstüne hata yaparak,biçare durumda halkımın çaresizliğinden nemalanan zümre karı para zamparalık peşinde.Bir yerde bir yanlış vardığının farkında değilmisiniz beyler,bir yerde işlerin ters,anormal gittiğinin farkında değilmisiniz.Bize gelince biz öyle veya böyle orunlarımızı çözmüş durumdayız.En büyük darbeyi yemiş kişiler olarakta nyemin etmiş bir grup BG sevdalısı olarak her vakit yakındığınız gibi sizleri yalnız bırakmamak için yemin etmiş birer maceraperest kardeşleriniz,bizi ya kabul eder hep beraber cabalarız yada redder yalnız kalırsınız,bizim için bir hayal kırıklığı olur,ya sizin için,siz yalnız ve ilgisiz bunların elinde perişan olursunuz.Tercih sizin,aziz milletim,rehin milletim.
özgür    2010-08-15 02:19:53
Kahrolsun KGB-DS -JİFKOF -LUKANOF kurdurduğu hayin sahte Türk partisi denen BG Türk Komonnist partisi -DPS-HÖH.
Yaşasın BG Türk halkının bağrından çıkan BG Türk Kalkınma ve Eşitlik partisi,bu parti bizim ortak kurtuluş reçetemizdir,ya hep beraber başaracağız ya hep beraber öleceğiz,ama hiç bir vakit teslim olmıyacağız. İşte bizim sloganımız bu saygı değer vatandaşım,bizimlemisin yoksa seni yıllarca bir mal meta gibi pazarlayanların yanında mı tercih senin,en iyi bilen sizsiniz bizim görevimiz sadece sizlerin bilmesi gerekipte bilinçlendirilmediğiniz konularda sizleri aydınlatmak son söz ve son tercih sizlerindir.Ya şoparın peşinden gider asimile olursunuz,ya bizimle gelir,onur şeref mücadelesi verirsiniz,ya gavurun köpeği ya Türk olmanın onuru ve gururu,takdir sizin.Ams bir daha böyle özverili ,fedakar,işi bilen başka vatan evlatları bulabilme şansınızda bir daha olurmu? bilemem.Yüce halkımın takdirine sığınıyorum,af ola.
özgür    2010-08-15 02:42:26
Bu yanlış yoldan İST vali yardımcısı,eski bakan N.Menzir,eski başbakanlık mit müsteşarı S.Yusuflar,D.Coşarlar,Hürüyet yazarı Yalçın Bayarlar döndü ise,sende döneceksin cefalı vatandaşım,Bunlar sadece sizi değil,yukarıda sydığım kademelerdeki Türk büyüklerini de yıllarca aldattılar ağılarına düşürdüler,ama bu gün bu oyun bitti,şopar DS DANS teşhir oldu oyun bitti,her namuslu Türküm diyen vatandaşım safını belirlemelidir,ya öyle ya böyle olurum diye bir şey yoktur,bu tür tutum vakit zaman kaybından başka hibir şey değildir.Biz yirmi yıldır şoparın peşinde çok zaman kaybettik,daha zaman kaybedecek lüksümüz yoktur.BİLGİNİZE.
Yıllarca bana bir Türk partisi kurda sana oy verelim diyenlerin yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum,ben sözümde durdum,bir gerçek Türk partisi var,sözünü tutma sırası sizde.Kalkınma ve Eşitlik Türk partisi BG Türküne hayırlı ve huzurlu günler,hayırlı işlere vesile olma dilekleri ile,cümlemize hayırlı huzurlu olma dilekleri ile.KAHROLSUN BG Türk komonist partisi,Jifkofun -Lukanofun -A.Doğanın şeytan üçgeni partisi.

Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #22 on: August 14, 2010, 08:20:35 pm »

Burada bir bakin komunistlere satilan seytnanlar Bir Kahraman Turk Ozgure nasil baski ve zulum ediyorlar. Kahrolsun DPS. Kahrolsun Ahmed Seytan. Kahrolsun DPS yalakllari. Devam Ozgur Kardes ! Seninle gurur duyuyorum.

emir     2010-08-14 19:36:30
Guzel gelismeler bunlar,umarim pomak kardeslerimiz GERB'ten hayir gelmeyecegine ikna olmuslardir.
emir    2010-08-14 21:57:36
Komunist, fashist, sagci, solcu, seriatci, laik DPS her ne olursa olsun Turklerin partisidir.Bulgaristanda baska Turk partisi yoktur ve DPS'yi desteklemek en dogru karardir.
Ben baska cozum goremiyorum,sen ne oneriyorsun Ozgur efendi?
Baska cikar yol biliyorsan soyle,ama biraz izah et,ameti sevmedigini anladik,biz de ayilip bayilmiyoruz zaten...
Özgür    2010-08-14 22:01:06
Ne yani Kırcaali Haber gazetesi şoparın Antalyada hoteli olduğundan sizinde mi haberiniz yok.Siz ne biçim bir gazetesinis ki araştırıp soruşturmuyorsunuz,yoksa bunları halkımızdan saklamak için mi para alıyorsunuz.Sizin misyonunuz bundan ibaret ise vah halkımın haline vah Kırcaali Haber gazetesinin haline,Diyorum ki siz ne biçim bir gazetesiniz,gerçek gazeteler böyle benim verdiğim,hele hele sorumluluğu da bana ayit olan haberler için milyonları veriyor siz ise yazıları ssilmekle meşgulsünuz,yani sizin amacınız gazetecilik değilde suçluları gizleme gazetesi,yandaş gazete.
Özgür    2010-08-14 22:10:48
Emir kardeş ne önereyim bilemiyorum ki.Şopar yükünü tuttu,ajan olarak ta teşhir oldu yani misyonu bitti.Ama o partinin tamamı aynı şkolanın DANSın AŞKOLSUN şubesinin elemanları olduğundan kim gelirse gelsin hiç bir şey değişmiyecek.Çare kuzey bulgaristan ve Kırcaali Türklerinin bağrından çıkaracağı benim dedikleri yani -LUKANOFUN -kurduğu değil,tertemiz yeni bir parti kurmak.Bunun dışında herhangi bir çözüm BG Türkünün iradesi,hakimiyeti dışında bir çözümdür ve her geçen günde aleyhimize işlemektedir.
Bulgaristan Türk'ü    2010-08-14 22:11:41
Özgür ne güzel haber bu. Liderimizin Antalya da oteli varmış. Bu gurur verici. Bulgaristan Türkleri tarafından / Özgür hayını hariç/ sayılan ve sevilen bir Liderin oteli olması çok iyi bir duygu.Borisov ve Kostovların milyonları var da bizim liderin niye olmasın. Yaşasın HÖH. Yaşasın Birlik. Düşmanlar ve kıskananlar gebersin fesatlığına.
Mümin    2010-08-14 22:13:05
Özgür bir pislik. Gyavura satılmış. Allah belanı versin.
menekşe    2010-08-14 22:16:45
OZGUR HASTALIK BELASI, HABERI ALDIN BE EBENIN KORUNE GOTURDUN. YETER ARTIK YA SENIN AHMET DOGANLA SAVASIN, HADI IC SUTUNU, AL ILACINI YAT
Kırcaalili    2010-08-14 22:22:50
Özgür o kadar cesaretin varsa Türkiye'den dön Bulgaristana ve bir parti kur. Halkı inandır ve seni desteklesinler. Demokraside böyle olur. Sen bunu daha iyi biliyorsun.
Vatandas Ahmet Efendi    2010-08-14 22:24:17
Adamlar utanmadan imamlarimiza saldiriyor, camilerimizin
kapilarini kiriyor. Bazilari hala DPS hain, Ahmet Dogan kotu deyip duruyor. Yahu kardesim bu adamlar hukumetteyken
bizim imamlarimiz dovuldu mu? Hem bunlar kotu olsa ne olur,
olmasa ne olur? Biz korkak ve odlek olduktan sonra?Huh
Gencev denen iblise haddini bildiremiyoruz.
Özgür    2010-08-14 22:25:40
Siz ancak bunu yapabilirsiniz,Tebaa olmuş,asimilenin son safhasına getirilmiş,sindirilmiş,korkutulmuş,soyulmuş bir azınlıktan başka bir şey beklenir mi ki.Siz yine araştırmıyor,yine sorgulamadan koyun sürüsü gibi,hiç bir bilgiye sahip olmadan ancak bunu yaparsınız.Siz bir avuç satılmış bunu yapıyorsunuz diye ben halkıma ezilmiş geniş kitlelere sırtımı dönecek değilim. Ben halkımın ne düşündüğünü olaylara nasıl baktığını sizden daha iyi bilirim.Üç beş yolunu şaşırmış yandaş beni yolumdan şaştıramaz.---36-yıldır ek uzmanlığı ve mesleği BG Türkünü pazarlamak olan,hiç bir meziyeti olmayan,hatta üniversite sınavlarında sıfır çeken bir ajana sahip çıkmak BG Türkü adına,bunları araştırmadığınız için çok utanç verici bir durumdan utanıyor ve sıkılıyorum.On karıdan on çocuk yapan bir çingene ajanın arkasında durmanızı anlamış değilim,sadece üzülerek izliyorum.
Vatandas Ahmet Efendi    2010-08-14 22:30:32
Bu arada Ahmet Dogan in bu muftuluk meselesiyle ilgili
herhangi bir yerde bir aciklamasini goren var mi?

Yani yenisi cikincaya kadar liderimizdir kendisi tamam.
Ama Huh
Kırcaalili    2010-08-14 22:30:52
Senin o üç beş dediğin 610 000 kişi. Bunların hepsi aptal da sen misin en akıllı be Özgürcüğüm /Özgürün kendi adı Sali dir Kırcaaliden. Kendisi 3 yıl ruh hastanesinde yattı. Yine de geçmiş olsun diyorum kendisine. Bence biraz daha fazla saz çalmaya bak eskisi gibi Özgür / Sali/ kardeş/. Tabi sana da hak vermek gerekiyor. Bana bir gün demiştin Ruh hastanesinde yatmayan kişi delidir diye.
Perperek Papazı Der ki...    2010-08-14 22:31:41
Ya nedir şu otelin adı?
Antalyalı    2010-08-14 22:34:06
Bana o otelin adını verin hemen araştırayım kimin olduğunu.
Özgür    2010-08-14 22:35:08
Dedeman-Doğan Otel. 6 yıldız. Hemen sahilde.
Özgür    2010-08-14 22:37:04
Yolunu şaşırmış kardeşlerim,ben Gencef ajanını savunmuyorum,aşa.Hatta genceften önce bir dönem DS bu mefkiye şoparı arabistanda İslam enstütüsüne gönderip bu mefkiye getirmek istediğini siz nereden bileceksiniz.Ben sadece bunlar ikisi de aynı kapının dilencileri diyorum ve sizin hakaret ve küüfürleriniz bu gerçeği değiştirmiyecektir,bu böyledir,bazılarını şoke etse kabullenmek istemese de gerçek böyledir ve değişmiyecektir,bunu ben uydurmuyorum,bunu yapanlara sormanız gerekecek,benimle alakası yok,ben sadece gerçekleri yazıyorum,o b.ku ben yemedim,yeyenler ortada beni değil onları tartışmanız gerekiyor,beni ancak susturursunuz ama bununla gerçek değişmez.
Angel Georgiev    2010-08-14 22:44:45
Yozgur e mnogo prav. Dogan poturci Bulgarskite muslumani i pomatsi. Razdeli Bilgarite na Turtsı, Pomatsı i Sigani. Toy sazdade Turskite Teatri. Nie gi zakrihme. Ste sprem Novinite po TV na turski. V Balgariya tryabva hora kato Yozgur.
Özgür    2010-08-14 22:46:03
Ne Salisi kardeşim,Ben kuzey Bulgaristanlıyım ve bu sitede kimliğini saklamadan yazan tek kişiyim.Ben bu hotelleri Çorludaki deri fabrikasını Büyük çekmedeki binaları yazalı yıllar oldu kardeş sen ayımısın kış uykusundan yeni mi uyandın.
Özgür    2010-08-14 22:50:43
Şu yukarıdaki sahte bulgar rolü oynayan satılmışla aynı safta olamayız.Bilakiz biz gelince sahte gavurca temsiller veren adı Türk içeriği bulgar değide gerçek Türk tiyatroları kuracağız.Halkımızın ardından dalaverelerde hiç çevirmiyeceğiz buda benim samimi bir tahüdümdür.İnşallah o günleride göreceğiz.

IP:88.234.164.81
özgür    2010-08-14 22:55:16
Biz gelince bulgar TVsinin sahte -15-dakikalık yayınına hiç gerek kalmıyacak,çünki biz gelince -24-saat anadilde yayın yapan kanal anında kurulucaktır,hatta bu ilk işimiz olacak.

IP:88.234.164.81
tosun    2010-08-14 23:06:17
antalyada boyle hotel yok, dedeman rasort dedeman zincirinden,,,, ozgur kardes ruya goryosun sen
Perperek Papazı Der ki...    2010-08-14 23:06:45
Dedeman oteli Antalya'nın en eski otellerinden olup hiç bir albenisi ve özelliği yoktur. Eğer Ahmet Doğan veya herhangi bir HÖH sempatizanın bu otele kelepir harici bir yatırım yaptıysa "tüh kalıbına" parasını boşa harcamış demektir.

Ayrıca Dedeman oteli ne Antalya sahilinde ne de altı yıldızlıdır Arpezos tarzı bir samanlıktır.
özgür    2010-08-14 23:12:07
Yukarıda yazan Angelov,ajan Angelofun adaşı tek doğru bir şey söylemiş.Doğan asimilira bılgarskite turtsi i pomatsi.Çok doğru,bunun böyle olduğunu anlamak için Toma Bikofun-Dosyata na Doğan ve Yako Yapofun-Demonıt na DS i KGB kitaplarını okumaktan geçiyor. Ama rejim halkımız bu kitaplara ulaşamasın diye binlerce para verip bu kitapları anında piyasadan yok ediyor.Bir okuyunda bana böyle garip garip soru ve yazılar yazmayın.Oyun sandığınız kadar basit değil karşımızda koskoca devletler ve onların ev istihbarat örgütleri olduğunu unutmayın.Bunlar -24-saat dezinformasyon ağları ile halkımızı yanıltmakta ve zehirlemektedirler,beni onlarla karıştırmayın,arayın soruşturun ve çook çok okuyun her şeyi öğreneceksiniz,nasıl bir ağın nasıl bir oyunun içinde olduğunuzu bileceksiniz,şimdiki gibi de takım tutar gibi acayip tutum ve tavırlarsergileyip,yazılar yazmıyacaksınız.Ne yazık ki sizin bilinçlenmemeniz için birileri elinden gelen herşeyi yapmaktadır hem hiç usanmadan gece gündüz.
Perperek Papazı Der ki...    2010-08-14 23:13:43
Mübarek Şark-i Rumeli eyaletini yeniden mi kuruyorsunuz yahu?

Bol kepçeden ver nasılsa sözün senet değil ya...
Hasan    2010-08-14 23:15:20
Ben Toma Bikofun ve Yako Yapofun gyavurlarına inanmıyorum. Ben ÖTP ye üye olmak istiyorum. Partinin ofisi nerede.
özgür    2010-08-14 23:16:26
Yukarıda birileri benim adımdan yazı yazmaktadır,bilginize.
Vatandas Ahmet Efendi    2010-08-14 23:16:35
Ozgur un yazdiklarini sulandirma faaliyetleri seziyorum.
Yapmayin bunu.
Burada seviyeyi dusurmeyin.

Dezenformasyon yapmayin.

Yoksa adam dogrularimi soyluyor diye dusunmeye baslatmayin insani.
Perperek Papazı Der ki...    2010-08-14 23:18:05
Nerde olacak birane olarak çalışan bir derneğinin lokalindedir ve üçer bira devrildikten sonra açılmaktadır.
Vatandas Ahmet Efendi    2010-08-14 23:19:59
otp diye yazan kisinin yazisindaki
ASAGIDAKI SOZLERE BIRISI "ATMA" DEMIS...

- 24 saat Türkçe TV ve Radyo.
- Türkçe Resmi dil olacak.
- Türkçe Zorunlu ders olarak okutulacak

YAHU ARKADASLAR BUNLAR UCUK DUSUNCELER DEGILKI.
BUNLAR EN TEMEL INSAN HAKLaRI.

HAKKINIZI BILMEKTEN ACIZSANIZ YUH YANI.

özgür    2010-08-14 23:20:30
ÖTP değil KEP - Kalkınma ve eşitlik partisi,merkezi de İstanbul Sefaköyde dir.Merak edersen arar bulursun.

emir    2010-08-14 23:21:27
Ametin oteli olmasi kotu degil ki yahu.
Simdi mesela benim koyde amcam olsa ve sf da insaatlarda calissa, karisida mesela dikis atolyesinde calissa ve eve ek gelir olsun diye tutunculuk ile de ugrassalar...Bunlarin eline bir sene de 15-20 bin leva gecer ve bu parayla ne otel alabilirler,ne fabrika.
Boylece butun stratejik yatirtimlari bulgarlar yapar ve turklere is vermezler,zengin is adamlarimiz olmaz v.s.
Bu yuzden Amet gibilerini Sofya'da meclise gonderiyoruz ki az biraz calip turkler de para gorsun.
Simdi KJ'da arpezos oteli bir turkun olsa daha guzel olmazmiydi, ya da Olovno-cinkov kombinati 150 bin levaya(2 daire parasi) Plamen Ivanov yerine ,atiyorum Hasan ,Mehmet isimli birileri alsa kotu mu olurdu sanki...

SIZIN RAMAZAN BASINIZA VURMUS    2010-08-14 23:24:00
OZGURUN AMACI GAZETEYI VE SUTEYI KAPATTIRMAK, SILIN YAZILARINI, TURK DUSMANI

Hasan    2010-08-14 23:24:31
Ben de Bulgaristan da kurulmuş sanmıştım bu partiyi. Sevinmiştim. Nasıl yani İstanbul da Bulgaristan Partisi mi kurdunuz. Yoksa Bulgaristan anavatan sınırları içerisine girdi de bizim mi haberimiz yok.

Perperek Papazı Der ki...    2010-08-14 23:25:41
Fol yok yumurta yokken bol keseden verip veriştireni tutup zikmiyorlar ya... sallayın bakalım

OTP=KEP    2010-08-14 23:31:19
ben bu partide ozgurun sekretarkasi olacagim, cunku cok iyi fransuzca konusuyorum. ozgurun buna ihtiyaci var, sozlu fr mukemmel ozgur

özgür    2010-08-14 23:36:13
Zavallı kardeşlerim,elinizde bilgisayar var BG de kayıtlı partileri bir araştırın.PVR adında kayıtlı bir parti varmı yokmu.Bulgaristan yasalarına göre kayıtlı bir partinin propagandasını yapmaktan,BG Türk Komonist partisinin bir sitesi kapanmaz merak etmeyin.Zavallı kardeşim sen varmı yokmu derken biz-2005- seçimlerinde Kapıkuleden Tunaya kadar Osman paşa marşları ile seçim kampanyası yapmış bir partiyiz,hemde Türkçe slogan ve afişler ile,böyle bir yasak yok,birileri bu hakkını kullanmıyarak sizi madur ediyor ise benim günahım ne.

emir    2010-08-14 23:40:50
Ozgur cift vatandaslarin secilme hakki yok ki...Sen siyasete giremezsin...
incebelli    2010-08-14 23:43:20
SOFYA A.A IVO RADOYKOV UN YAPTIGI YARARLI HABERIN I..... ETTINIZ.

emir    2010-08-14 23:43:58
BG secim kanunu:
50.(3) Predizbornata kampaniq se vodi na oficialen ezik
Bulgarlar bulgaristanda tureyen islamci,turkcu partilere DPS'ye zarar verdikleri icin goz yumuyor.

özgür    2010-08-14 23:44:19
Bunlar size her seçim ve temaslaruında bulgarca konuşuuyorlar sizde Türkçe yasak sanıyorsunuz,oysa bunlar Türkçe bilmediklerinden ve asimilasyonu devam ettirdiklerinden dolayı anadilinde konuşmuyorlar.Siz hala daha o partide neden BELENE ve S.Zagoradaki siyasi mahkumlar değilde tamamı DS ajanlarından oluştuğunu anlamadınız ise,o parti neden -24-saat partinin içindeki bulgar kökenli DANS ajanlarının kontrolünde olduğunu anlamadınız ise ben ne yapayım size kardeş.Jifkofun,Lukanofun ruhuna oy vermeye devam edin.

özgür    2010-08-14 23:53:23
Türkçü İslamcı olmacakta Bulgarcı Hristiyancı olacaksa,Neden diyorum işinize gelince Türk işinize gelince de müslümanların çoğunun oy verdiği parti diyorsunuz.Türk partisi olmıyacaksa DPSye ne gerek var,yoksa sadece gerçek Türk partilerinin önünde bir set oluşturmak için mi diye sormalısın.

emir    2010-08-14 23:56:21
Sozde turkcu ve islamci partileri demek istedim.
Turk partisi kurulursa bizim pomaklardan oy alamazsiniz,durum karisik-su an DPS en uygun secim.

özgür    2010-08-15 00:04:29
O savunmak isteyipte bir şey bilmediğinden bunu dahi yapamadığın kardeşim,sen o partinin KGBnin emri ile Lukanofun gayretleri ile kurulmasının Nanka ve Görgi Semerdciev general ailesine verildiğini,o partinin tüzüğü ve yönetmeliğinin de Sofya Simiyonovo polis akademisi öğretmeni general Drımof tarafından yazıldığını sen nereden bileceksin.Şoparın ilk pomak bölgelerine götürülerek siyasete ısındırıldığını ilk konuşmalarını polis araçları içinden yaptığını,en büyük mitinglere bahsettiğim generalların helikopteri ile götürüldüğünü sen nereden bileceksin kardeşim.Sen hakaret küfür etmede bana sor,aydınlan öğren,sonra ben bilmiyordum deme.

özgür    2010-08-15 00:07:50
Ankarada yaşayan YUSUF pomak kardeşim bizimle olunca pomaklardan oy değil seni bile alırız sen merak etme.Yusuf ile Zeynebi bilmeyen bir pomak,pomak olamaz.

özgür    2010-08-15 00:12:13
Yusuf ile Zeynebin ailelerinin çektiğini,-45- senelik rejimde hiç bir aile çekmemiştir,onlar bizle olunca,onlar bize güvenince,buzlar çözülür seni de alırız. Hatta DS ve DPSnin toptan bütçesi vız gelir.

ozgur sen iyimisin    2010-08-15 00:13:58
ozgur sussssssssssssssssss artik

Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #23 on: August 19, 2010, 06:26:04 pm »

özgür     2010-08-19 22:29:55
Benim yazılarımı siliyorsunuz ya şu Varnalının yazılarını neden siliyorsunuz anlamış değilim.Adam çok doğru özetlemiş.Şu anadilde eğitimi çok istiyorsunuz da neden sebebini nedenlerini çok ama çok güzel özetleyen bu kardeşimizin yazısını sildiniz,yoksa utandınız söyliyecek bir şey bulamadınızda bundan mı.Ben size yazmıştım DPS Türkçenin okunmaması yönünde propaganda yapıyoribunu vatandaşların arasında çok özenle araştırdık ve nitekim sonuç bu.Somut örnekler içeren yazıları yoruma açmak yerine silmeyi tercih etmek,BG Türk Komonist Partisinin yayın organı Kırcaali Haber gazetesinin neye ve kimlere hızmet ettiğinin açık bir göstergesidir.DPS -A.Doğan politikalarını sorgulamak,yazılan iddaları yorumlamak yerine,silerek Komonizm sistemi ve alışkanlıklarına özgü sistemlerle,alışık oldukları acımasız sansürü tercih etmelerine şaşırıyor ve takdirinize bırakıyorum.Her geçen gün Kırcaali Haber gazetesi ne olduğunu ve kimlere neye hızmet ettiğini açık açık ortaya koymaktadır.Şunu bilmenizde yarar var ki kurulacak yepyeni bir sistemde sizin nekadar taraflı azılı birer komonist ve anti Türk yayını yaptığınız asla unutulmıyacaktır,buda böyle biline.Şoparın avukatlığını yapmakla kimlere hızmet ettiğiniz apaçık ortada.

silin ozguru    2010-08-19 22:35:53
OZGURU SILIN LUTVEN BOYLE PROVOKATORLERE IHTIYAC YOK. SILIN SEREFSIZIN YORUMLARINI.
özgür    2010-08-19 22:42:28
Ne biçim gazetesiniz ki Şopar diyoruz araştırmıyorsunuz,DS-DANS,a rabet ediyorsunuz.DS-KGB-ajanı diyoruz bunu da araştırmıyorsunuz.Allah aşkına siz bu sapık adamı tanrı ilah mı sanıyorsunuz.Tarih dersinden sıfır çekmiş,DS sayeside üniversiteye yerleştirilmiş,Şumende okurken Türk mezarlıklarında haç bulmuş diyoruz,siz yine araştırmak yerine,bizim yazılarımızı siliyorsunuz,bu adamın hakkında yazdıklarımızın tamamı doğru olmasına rağmen onu araştırmayıp,vatandaşı bilgilendirmeyip suç işlediğiizin,suça ortak olduğunuzun farkında mı değilsiniz yoksa,b.ka çoktan mı bulaştınız sizde mi aynı geminin yolcusumusunuz,çok garip bir olay,yani sizde kaçak güleşip,Şopar gibi hem vatandaşı,hemde Türkiyeyi yanıltıyorsunuz,çok ayıp.
özgür    2010-08-19 22:51:14
Şerefsizlik,şerefsizliği işleyene mi yoksa ortaya çıkarana mı denir sen ilk baştan bunu bir sorgula,oandan sonra bu sıfatın kime nasıl yakışacağını da anlarsın,yolunu şaşırmış zavallı kardeşim.
berk    2010-08-19 23:56:04
Gerçekten incebelli ABD'li stratejistten oğluna nasihat: Türkçe öğren! başlıklı yazıya Türkçe'den dilbilgisinden gramerden, Türkçenin öğrenilme sürecindeki farklılıklardan dolayı karşılaşılan zorluk yada kolaylıklardan bahsederek saçmalamışım bir tek te ben saçmalamışım ya yazımda hakaret, küfürün binde biri bile yok yerin dibine girdim şimdi.
Alişimin kaşları kare    2010-08-20 00:44:55
Bu haber üç dört ay önce türk basınında gevelenmişti, süper güç oluyoruz diye baya yaygara edilmişti. Yabancılar tarafından övülmeyi, pohpohlanmayı pek seviyoruz. Adam ne saikle oğluna bu nasihati verdi, bilinmez. Ama belli olan bir şey var, bu haber üzerine sevinçten zıp zıp hopladığımız kesindir. Her fırsatı değerlendirmek isteyen Özgür biraderimiz, haberin Doğanla bağlantısını kuruverdi ve başladı bildiklerini saydırmaya.
özgür    2010-08-20 01:02:41
FES ajanı yine saçmalamış,hangi super güçten,hangi savsatalardan bahsediyorrsun sacma adam,saçmalayarak konuyu değiştirdiğini mi sanıyorsun,ruhsuz soysuz,bihaber adam.Dünyadan haberin yok,hiç bir konuda,en ufak bilgi sahibisi değilsin,sana ancak,komonistler nekadarını veriyor ise okadar biliyorsun,bunlarında tamamı çarpık,gülünç duruma rüşüyorsun.Nedim Gencef ajanını ayıflıyorsun,aynı zamanda,baş ajanı kayırmak istiyorsun,bunu neden yapıyorsun,neyin karşılığında yapıyorsun.Arşivler deliller ortada iken,zaten Şoparın hayat seceresi ortada iken,bunları tartışmadan neden kaçıyorsun.Ama yinede bir ilerleme var,açık açık tartışmadan artık kaçıyorsun,yani utanıyorsun,buda bir gelişme,utanmaktan bir haber olmaktan,tartışmak yerine artık,gizli gizli,bel altından vurmaya da devam ediyorsun,alçak herif.
Varnalı    2010-08-20 01:06:12
Yorumlarımı silen elleriniz dert görmesin.Ben düşündüklerimi,doğru bildiklerimi yazdım.Katılıp,katılmamak size kalmış.Çok değerli 20 yıllı heba ettiniz.BG.Türklerinin sorunlarını,problemlerini çözmek yerine,kendi maddi sorunlarınızı çözmeyi tercih ettiniz.SİZİ YÜCE TÜRK MİLLETİNİN VİCDANINA VE ALLAHA EMANET EDİYORUM.
Saygılarımla.
özgür    2010-08-20 01:15:09
AB çatısı altında yaşanan faşizm ülkesi,tümgerçekler ortada iken,tek Allahın kulu bunu yorumlayamıyor,ysni korkuyor,hani demokrasi var ya neden korkuyorsunuz kardeşim,bu korkulu tavrınızla zaten yaşanan demokrasinin boyutlarını ortaya koyuyorsunuz,başka söze gerek yok.Acı gerçeğe boyun bükerek,kaderinize rıza göstermek sizin sonunuzun başlangıcı olduğunu bilmiyormusunuz.Daha kaç yıl kendinizi pazarlatmaya devam edecek,göz yumacaksınız,daha kaç seçim geberik Jifkofun ruhuna oy vereceksiniz,sizin bu eğilmenizden sokağa çıkacak halimiz kalmadı,biraz hassasiyet biraz,Jifkfun değilde dedelerin ruhuna saygı,çok ayıp,çok.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #24 on: August 25, 2010, 02:56:13 pm »

- Ne guzel soylemis Kosukavak kardesimiz-Kircaali Seytan Haber sitesi icin ! Dediklerine 100 % katiliyorum ! Bizim Bulgaristan Turklerinin yalaklikltan ihtiyacimiz yok.

Kahrolsun HOH halkimizi satan seytanlar ! Kahrolsun Ahmed Dogan ! Kahrolsun Hasan Azis !  Kahrolsun DPS yalaklari !

Özgür kardesle birisinin baglantisi varsa soylesin ona buyursun : Özgür Turklerın : Serbest Foruma !

HABER: KIRCAALİ VE GÜMÜLCİNE KARDEŞ KENT OLUYORLAR

HASAN    2010-08-24 21:55:08
Çok geç bile kalındı . biz zaten ezelden beri kardeştik

menekşe    2010-08-24 22:06:35
Baskan Hasan Azisi kutluyorum. cok basarili. kircali icin cok iyi isler yapiyor....ALLAH RAZI OLSUN

Koşukavaklı    2010-08-25 12:21:08
BU SİTEYE YAZI YAZANLARIN TAMAMINA YAKINI, BULGARİSTAN TÜRKLERİNİN VAR OLMA YOK OLMA MÜCADELESİNDEN,BİLİNÇLİ OLARAK KAÇAN,TAVŞAN YÜREKLİ KİŞİLERDİR.ÖZGÜR HARİÇ!.ÖZGÜR BEYİN GİTMESİ,SİTE İÇİN BÜYÜK BİR KAYIPTIR.BİZE BOŞ LÂKIRTI,GIRGIR YAZAN ADAMLAR LÂZIM DEĞİL.BİZİM DÂVA ADAMLARINA İHTİYACIMIZ VAR.
TÜRKLÜK ELDEN GİDİYOR,AKLINIZI BAŞINIZA TOPLAYIN!.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #25 on: September 04, 2010, 12:19:20 am »

Vay be  Fes ve Ballama (Iskender Gergin ve Perperek papazi ) gibi yalaklarda Ahmed Dogan ve DPS seytanlarinin ne oldunugunu galiba anlamislar. Bu dune kadar Ahmedin ve diyer seyrtanlarin kicini yaliyan zavalilar seytan partinisine karsi yazmaya baslamislar. Sizi gibi seytanlar sizi. Cancaziniz istiyor sigur seytanin birisi gitsinde yerine siz yeni seytanlar gecersiniz. Hayir bu olmuyacak. DPS korkten karartilacak. Ve yerine yeni seytran gecmeye firsat verilmiyecek. Biz Turk Demokratlari buna garatiz.

HABER: FOTOĞRAFLARDA KALAN VE KOLAYCA KAYBEDİLEN DEMOKRATİK HAK!
İbrahim Baltalı/Gümülcine    2010-09-02 13:20:56
Arkadaşlar Türk tiyatrolarının kapatılması tabii ki güzel bir şey değildir. Ancak herşeyde de bir hayır olduğunu unutmayalım. Bulgaristan'da bir milyonun üzerinde Türk yaşıyor. Artık komünist idare de yok. Kapitalist sistemde işten atılan sanatçılar bir araya gelir ve küçük de olsa özel bir tiyatro pekala kurabilirler. Bu olduğu takdirde ben zannediyorum kendilerine destek de sağlanacaktır. Herşeyi devletten beklemek artık günümüz gerçekleriyle pek bağdaşmıyor! Kendi iç dinamiklerimizi küçük çaplı da olsa harekete geçirmenin zamanı gelmiştir ve hatta geçmektedir bile!

Bunun en güzel örneği Gümülcine'de Türkleirn kurduğu tiyatrodur. Tiyatro senede bir oyun sergiliyor, ancak bağımsız ve özel bir kuruluş. Bu Bulgaristan da da neden olmasın!
MLECINOLU    2010-09-02 13:55:05
Devletin kasasinda doktorlara para yokiken tiyatro filan
urasanlara para nerden olsun?Bati ulkelerde devlet tiatrosu diye birsey yok,artik milleti kiskirtmaktan vazgecin....sizlere yakismiyor.Milyonluk villa ev daire satin alacaginiza snI.Baltaligin dedigi gibi cebinizi acinda birseyler yapin/PARASI OLANLAR/ hep devletten yan yatipta beklemeyin.Ornegin Unanista 150 000 bine yakin turk musluman yasiyor ama ozel radyolari var-KRAL FM/oda massallah ta ki Irdereden/ardinodan/ dinlenebiliniyor.
Maşkılı    2010-09-02 20:08:37
Mleçinolu ne demek aga, türkçe adı yok mu oranın? Ayrıca Unanistan değil, Yunanistan.
akil    2010-09-02 21:02:46
Razgrad ve Kırcali'deki devlet tiyatrolarının bulgarca temsillerini türkler boykot ederse, bir seneye varmaz yanlış düzeltilir.
Perperek Papazı Der ki...    2010-09-02 21:56:49
Bulgarların amaçlarından bir tanesi de zaten Türkler'in tiyatroya gitmemesi. Cahil adamı istediğin gibi manipule edersin hakkını alırsın gıkını çıkartmaz... bundan güzel Türk var mı?
fes    2010-09-02 23:43:34
Boykot edersk işler düzelecekmiş... Adama bak ya, neye umut bağlamış. Hayret ki ne hayret! Neden bukadar saf olabiliyoruz, aklım almıyor.

DPS'deki kodamanlar artık kulak lapırdatıp durmasınlar, halkı mücadele için örgütlesinler. Ahmet Dğan'ın "etnik barış" tezi tutmamıştır. Bulgarlar şimdi onun 20 senedir söyledikleriyle alay ediyorlar. AB üyesi olduğumuzda eşitlik olacakmış, demorasi olacakmış, Bosfordan bilmem hangi yol geçermiş...Bulgarlar şimdi, o poturlara sığmayan koca kıçlarıyla bu laflara gülüyorlar.

Ahmet Doğan çıksın halkın önüne, bulgarlara inanmakla yanıldığını dürüstçe söylesin.
kj davud    2010-09-03 00:06:35
Bratmi kaç kişi zavedenie den çıktı da gitti tiyatroya.......

Bate azcık kaşar gıyvasana..............
fes    2010-09-03 00:15:07
Zavedeniyeden çıkıp tiyatroya gitmeyenler " güzel türk" oluyor işte. Galiba sen de onlardansın.
Fes'e    2010-09-03 01:12:20
,,Ahmet Doğan çıksın halkın önüne, bulgarlara inanmakla yanıldığını dürüstçe söylesin''demiş Fes kardeşimiz.
Çıksa ama çıkamaz,yüzü yok.Senede bir defa meclise gelip sandalyesine otursa,öp'te başın üzerine koy.
Saygılar.Koşukavaklı
Aliş    2010-09-03 07:50:41
Hayat insanı bazen zorlar, gün gelir istemiye istemiye bazı şeyleri yapmak zorunda kalırsın. Halkın önüne çıkıp ya aldatıldığını söylersin, yada bir hiç olmayı tercih edersin. Deniz bitti çünkü, eski sözlere halkın karnı tok artık. Bulgarlarla ortaklaşa bir dünya kurulamıyacağını herkes görüyor artık, hala bunda diretmenin bir manası yok.
doğan    2010-09-03 11:28:48
Üste ilk iki yorumu yazan arkadaşlara bende katılıyorum
Bulgaristan türkü türkçe tiyatronun yaşamasını istiyorsa özel tiyatrolar kursun,tiyatro sevenlerde eğer meyhanelerden çıkıpta onlara destek verebiliyorsa versin.
Ama asıl tiyatroyu bize meclise gönderdiğimiz kişilerin oynadığını sakın dikkatimizden kaçırmayalım!
Perperek Papazı Der ki...    2010-09-03 23:26:19
HÖH yakında ifrazat atacak fakat yerine geçecekleri tam olarak bulmadan bunu gerçekleşmesini pek beklemeyiniz.

Buna ilk önce Türkiye izin vermez çünkü Doğan'ın başarısızlığı Türkiye'nin başarısızlığına indirgenecektir, Türk Milli çıkarları ise Bulgaristan siyasi hayatına entegre HÖH gibi bir oluşumun varlığı ile örtüşmektedir.

Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #26 on: September 05, 2010, 03:31:20 pm »

Yuzeir Kardesim , bir oku burada. Bu yorumlar Kircaali Seytan Forumdan alinma. DPS seytalari silince buraya dasiyayim dedim. Bir bak Uzeir DPS-yi nefret eden nekadar Turk demokrat var. Bunlari energetik birisi bilestiremesi lazim. Barak su fes meselelarini. Gazi Mustafa Kemal Pasa onu coktan yasak etmis. Fes dasinilmasina karsi deyilim fakat serbest zamaninda. Uzeir kardesim gel kendini sevmeyi birak. Bukadar Turk ve Mulsumanin onderden ihriyaci var. Gelde bunlara agalik yap.

Birak haziladigin cirkleri ... ! Secimler yaklasiyor Kardes ... !

HABER: 20 BULGAR MÜSLÜMANLARIN BAŞMÜFTÜLÜĞÜNÜ ELE GEÇİRMEYE ÇALIŞIYOR
!!!    2010-09-04 16:04:54
Bulgaristan'da şiddet eylemleri başlayacak herkesin haberi olsun. Kan dökerek de olsa müftülüğü vermeyeceğiz.
Bize simdi lazimsiniz    2010-09-04 19:34:22
Bize simdi lazimsiniz:
Ahmed Doğan, Ünal Lütfi, Kasim Dal, Emel Etem, Lütvi Mestan, Cevdet Çakırov, Remzi Osman, Hasan Ademov, Ramadan Atalay, Filiz Hüsmenova, Aliosman İmamov, Ayruş Haci, Ceyhan İbryamov, Mustafa Karadayı,Ruşen Riza ve Tunçer Kırcaliev.....

Binanin kapisinda DPS milletvekilleri nobetlese 24 saat beklemelidir.

Bunu yapmiyorlarsa secimlerde yuzlerine tukurecegimiz gun yakindir.
samir    2010-09-04 23:22:42
HEMEN HOH MILLETVEKILERI TOLUMA VE MEDIYA ONUNDE ACIKLAMA YAPSINLAR. MILLETVEKILLERIN DOKUNULMAMAZLIGI BUNUN ICIN, KORUYUN BAKALIM MUSLUMANLARIN HAKLARINI.
ARKADASLAR, FILIBE CAMISINI IKI MILLETVEKILI YUZUNDEN KAYBETTIK, SAVUNMADILAR CAMIYI VE MUFTUYU, NEDEN ACABA!!!!!!BU VIDIYODA KORUMA GORILLERI KIM KIRALADI, HOH NEREDE, TEPKI GEC KALDI!!!!!SECIMLER GELIYOR UNUTMAYIN!!!SOFYADA TURK KONSOLOSU YOKMU, HERKES MI TATILDE!!!!
menekşe    2010-09-04 23:53:22
hoh ten tum milletvekilerini davet edin basmuftulugu onlar korusun, poliste tutaklayamaz... vay be boyko borisovun sozunu dinlemeyenlerde varmis...RAMAZAN AYINDA YAZIKLAR OLSUN, KONUYU COZEMEDINIZ
Er    2010-09-05 00:00:36
Bulgaristanda chok kullanilan bir soz vardir

dayak ile olmayan chok dayak ile olur... para ile olmayan chok para ile olur... seks ile olmayan chok seks ile olur...
mehmet atalay    2010-09-05 06:58:05
yaziklar olsun sizleri ki onlar gelip sizlerin din mekaniniza kotu seyler yapmay..sizler orada bos duruyordunuz./..gebertseydiniz ya edebsizleri ne isi yariyorusnuz

özgür    2010-09-05 12:47:31
DPS içindeki bulgar kökenli DANS elemanları partiyi resmen rehin almıştır,-24-saat gözetim altında olan bir parti mensupları hiç bir b ok yapamaz.Bunların geçmişinde hiç bir tanesi eskiden hiç bir direnişin içinde olmamıştır,tamamı eski liboşlar,her dönemin hazır dönekleri.Sizde tutturmuşsunuz nerede bu DPS millet vekilleri diye.Bunlar milletin değil DANSın kadrolu elemanlarıdır ve talimatla çalışırlar,yüksek yerden emir gelmedikçe tek başlarına toalete dahi gidemezler.Bu bir gerçektir,bundan gayrı herşey savsata ve gerçeklerden kaçmaktır.Siz bunların zamanla hepsini öğreneceksiniz ama dönülmez bir yola girilince de hiç bir şeye yaramayacaktır.

özgür    2010-09-05 13:31:58
Fotoalbüm,e baktım.ve nekadar haklı olduğumu birkez daha anladım.Şunların kıyafet ve yapılarına bir baksanıza,hangisi bir Türk bir müslümana benziyor.Benim bildiğim müftülük el değiştirecekse,bunu yeslim alanlarında din mensubu olması gerekir ama BGde işler öyle karışmış ki teslim edende teslim alanda,aynen Türk partisi denen partide olduğu gibi hep devletin ve DANSın adamları olmuştur.Bunlar aynen DPS gibi müftülüğüde kendi kontrölünün dışına çıkmasına izin vermek istemiyorlar,kontröl dışı bir Türk oluşumunu azmedemiyorlar.Kötü olan bizim kaderimizi bu zihniyete teslim etmemizdir.Kurtuluşun yolu ise GECEV-DOĞAN gibi derin devletin adamlarından halkımızın bir an önce uzaklaşıp kendi içinden bildiği tanıdığı evlatlarına dönmektir.Şimdilik küçükte olsa bizim olması,önemli olan bu yönde adım atmaktır.

özgür    2010-09-05 13:34:49
Gencev olayı diye bir şey yoktur.Bunlar bir elmanın bir bütünün iki ayrı ikiz kardeşleridir,ve rol gereği zamanı gelince devreye giriyorlar.Bunlara verilen biri kötü Türk diyeri iyi Türk rolünden ibarettir.Ve böylece BG Türkünü gerçek haklarından uzaklaştırıp bir kendi içlerinde bir kısır döndünün içine sokmaktır,zamana ıoynamaktır,bu rol de eski DS şimdiki DANSın sadık elemanları A.D.Doğan ve Nedim Gencefe verilmiştir,okadar.Perde arkasında her vakit derin devlet olmuştur,şu anda da aynı oyunun yeni pir oerdesini izlemekteyiz.Bu iş bukadar basit ki yeter ki olaylara önyargılı değilde,geçmişte yaşadıklarımızı üstüste koyarak,bunların kafa yapılarını,bildiğimiz şekilde gözönüne alalım,gerçeğin perdesi anında düşüp önünüze manzara gibi serilecektir.BG Türkünün kaderi hiç bir vakit BG Türkünün elinde olmamıştır,tüm yaşananlar DSnin çizdiği senaryonun dışına hiç bir vakit çıkmamıştır.

Demokratik haklarımız!    2010-09-05 13:42:43
BULGARİSTAN CUMHURİYETİ,5 MİLYON ETNİK BULGARLA,2 MİLYON ETNİK MÜSLÜMAN TÜRKÜN BİR ARADA YAŞADIĞI ORTAK BİR DEVLETTİR.Bu ortaklıktan doğan demokratik haklarımızın:- (ilk,orta,lise ve ünüversitelerde ana dilimizde eğitim,türkçe radyo,tv.ve basın,yerel yönetimlerde türkçenin resmi dil olarak kulanılması,Bulgaristan genelinde türk dilinin ikinci resmi dil olması ve demokratik kültürel özerklik haklarımızın iade edilmesi olarak sıralayabiliriz). Bulgaristan türküne verilmesi gereken haklardan bu güne kadar,bir tanesini dahi halâ almadıysak,bir yerde birileri bir yanlışa hizmet etmekteler. Bu birilerinin kim olduğunu bugün herkes çok iyi biliyor.Yanlış yapanlar kadar,biz susanlar'da tarih önünde suçluyuz.
Saygılar.Varnalı
Er    2010-09-05 14:56:50
haber bashligini okuyup okuyup guluyorum Smiley)))

20 bulgar muslumanlarin bilmem neyini ele gechiriyor Smiley))

20 hristiyan muslumanlarin bashmuftulugnu ele gechirmeye chalishiyor yaziversene Smiley

veya 20 hristiyan Turklerin bashmuftulugnu ele gechirmeye chalishiyor

veya 20 bulgar Turklerin bashmuftulugnu ele gechirmeye chalishiyor...

Ozgur, bulgaristan zirvatistan Turklerinden sadece dps liler degil tum partililer gazete dergi chikaranlar dernekchiler ...hichbirinde milliyetchilik Turkchuluk yoktur, bunlar sadece ucuz insan denilen karakterde insanlardir, ishini kolaylashtirmak ichin , biryere gelmek ichin saydiklarimi kullanirlar.

osman    2010-09-05 15:35:00
...Hic caninizi sikmayin arkadaslar DPS yoneticileri isi halledecek-bizimkiler 20 senede hak mak kazanmakta EU ilk siralarda.
BG turkce 2resmi dil,okullarda catir catir turkce okunuyor,koylerde yeni okullar aciliyor,ve bir yandanda kutuphaneler/gercekten/tamir oluyor,yeni asfalt yollar yapiliyor EU standartlarina uygun ve 1 bir yil gectikten sonra asfaltin arasindan yesil ot bitiyor.
Gidilar partinin isminden bile korkuyorlar,hic can sikmayin siz...
Bizimkinin gotu oyle boklu ki dinle minle hakla makla urasma hic vakidi yok...
Istese dahi yaptirmazlar, isler bambaska yon almis-zaman got kurtarmak zamani...
Belki yil ve ya daha fazla olmustur buralarda yazdik Gidilar bizleri her zaman oyuna getirmistir ve nitekim getiriyorlarda.

Yunanistanda 2 tane secilmis millet vekili vardir eger yanilmiyorsam ama ikiside bizim 28 tanesinede bedeldir.
Onlar Turkluk ugruna olmeyide goz onune alacak kisilige sahip temiz insanlardir ya bakin bizimkilere bakalim...
Balkanlarda en korkak en cimri ve en haysietsiz Turk
maalesef BG yasiyor bizden bir b*k olmaz...

Gidin sorun bakalim Yunanistanda bir turk kizi bir rumla evli varmi ve ya cingeneyle?gidinde gorun dine saygi nedemek/pomaklari bile bizden bin kat dahi ustun/

Yunanista yasiyan kardeslerimiz ana dilinde egitim gorduklerinden dolayi turkceleride mukkemeldir...
Bizim ise ne turkcemiz turkce nede BGcamiz/Lutvi Mestan haric/...paylasilacak daha cok konu varda yazipta bir faydasi yokki.
[/size]

özgür    2010-09-05 16:00:55
Yaşanan,yürütülen strateji de bunu içeriyor Osman,asıl nihai amaçlarıda bu.BG Türkünü anadilinden örf ve adetlerinden uzaklaştırmak.Jifkofun atasını yapmadan bunu zamana yayarak yapmak.Asıl acı olan bunu yandaş Türkler aracılığı ile yaptırmak.Bu yüzdende bu gün bunu GENCEF-DOĞAN ikilisinin baş rolü paylaştığını artık halkımızın bilmesini öğrenmesini sağlamakta,bilenlerin bir Türklük görevi olması gerek.

Mehmet    2010-09-05 19:09:00
6 eylulde Siderov Kircaaliye geliyor. Daha ne bekliyorsunuz?! Gebertin Turk dusmanini !
http://vestnikataka.bg/show_news.php?id=199191&cat=3

Er    2010-09-05 19:13:48
ruh hastasi, bide peygamber adi tashiyorsun

samir    2010-09-05 20:39:36
ben bu saat oldu daha hoh un bir resmi aciklamasini gormedim duymadim, ne oluyoruz ya tatil gunu diye mi, yaziklar olsun, PEKI TURKIYE NE DIYOR , YALNIZ MI KALDIK YOKSA

MEMO    2010-09-05 20:41:27
arkadaslar hatirliyormusunuz, baskan hasan azise bulgarlar saldirirken. hoh yine deliklere girmisti. secimler geliyor gorecegizzzzzzzzzzzzzzzzzz

BOZKURT    2010-09-05 21:33:15
Hic bir sey gormeyecez.Bizden bir mok olmaz.Yaziklar olsun.Siderov Kircaalinin gobeyinde dugununu yapti sizler de seyrettiniz.Korkaklar. Herif ayaginiza gelecek.Karsilama toreni duzenleyin suna bakalim nekadar cesursunuz.

Rodop dağlarının delisi    2010-09-05 22:16:54
BU DPS,bu Ahmet Doğandan,afınıza sığınarak söylüyorum,afedersiniz ama hiç bir mok olmaz arkadaşlar.
Göz göre göre Bulgaristan Türkünü,bulgara peşkeş çekiyorlar,satıyorlar.Kendileri,çocukları ve torunları şavşatalı,zengin,milyoner hayatı yaşasınlar diye,güpegündüz bizi bulgarın,dinsizin insafına bırakıyorlar,utanmazlar.Bu demokraside ve Avrupanın içinde bir devlet'te,dört milyon bulgara,göz-göre göre biz türkleri ezdiriyorlar.Bulgarın parası bunların dini,imanı milleti olmuş.Bize bunlardan hayır gelmeyeceği,gün gibi ortada.Başımızın çaresine bakma zamanı gelmiş,geçiyor.
Var mı olacaz,yoksa yokmu olacaz.Türk hiç bir zaman köle olmamış,olmayacaktır.DPS ŞUNU İYİ BİLMELİ Kİ,ZAFER SATILMIŞLARIN OLMAYACAK.ZAFER BİZİM,TÜRK MİLLETİNİN OLACAKTIR.BÜTÜN ARKADAŞLARIN,KADİR GECESİNİ KUTLAR.SAĞLIK,MUTLULUK VE ESENLİKLER DİLERİM.

Mustafa    2010-09-05 23:07:47
DPS'nin aslında bir devlet projesi olduğunu herkesin anlaması gerekir. DPS dekiler kendilerini bulgara satmıştırlar. Onların tek derdi kendi kişisel çıkarları. Bu yüzden bulgara bişey yapamazlar. Ses çıkartamazlar. Zaten onun için onların yaptığı yolsuzluklara bulgar göz yumar. Şimdi de bu kozu kullanıyor. Siz yine de ''türklerin partisi'' DPS ye oy vermeye devam edin. Doğan rahat yaşasın. Türkler Doğanı desteklerse bulgar Doğan'a dokunmaz çünkü o zaman onu kullanır şimdiye kadar kullandığı gibi. Bakalım daha ne kadar bir süre Halkımız bu iki yüzlü satılmışlara inanmaya devam edecek.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #27 on: September 06, 2010, 11:34:25 am »

Deyerli Turk ve Musluman Kardeslerim !

Kirmizi seytnalar Ahmed Dogan, Lutvi Mestan, Remzi Osman, Hasan Azis ve YUZLERCE onlarin gibi halkini satan domuzlar Orlin Zagorov coplugun yaninda turk dusmanlari gibi bir gun yer alacak.

Sahte HOH hareketini nefret edin. Onlara elinizden gelen zarari verin. Onlar Turkleri ve Muslumanlari satan seytanlardir. Koylerinize onlari sokmayin.

Seytan gibi bozuk yumurtayla ve domatisle uradin.
    Zafer tez ve gec bizim Turk Demorkatlarin olacak. Deyerli kardeslerim bunu hic bir gun icin unutmayin,

NE MUTLU TURKUM, kirmizi seytanlara , SATILMADIM DIYEBILENE.

Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #28 on: September 06, 2010, 11:49:32 am »

Kircaali Seytan Haber'de bu yazilar silinince buraya tasiyayim dedim.

Rodop dağlarının delisi     2010-09-05 22:16:54
BU DPS,bu Ahmet Doğandan,afınıza sığınarak söylüyorum,afedersiniz ama hiç bir mok olmaz arkadaşlar.
Göz göre göre Bulgaristan Türkünü,bulgara peşkeş çekiyorlar,satıyorlar.Kendileri,çocukları ve torunları şavşatalı,zengin,milyoner hayatı yaşasınlar diye,güpegündüz bizi bulgarın,dinsizin insafına bırakıyorlar,utanmazlar.Bu demokraside ve Avrupanın içinde bir devlet'te,dört milyon bulgara,göz-göre göre biz türkleri ezdiriyorlar.Bulgarın parası bunların dini,imanı milleti olmuş.Bize bunlardan hayır gelmeyeceği,gün gibi ortada.Başımızın çaresine bakma zamanı gelmiş,geçiyor.
Var mı olacaz,yoksa yokmu olacaz.Türk hiç bir zaman köle olmamış,olmayacaktır.DPS ŞUNU İYİ BİLMELİ Kİ,ZAFER SATILMIŞLARIN OLMAYACAK.ZAFER BİZİM,TÜRK MİLLETİNİN OLACAKTIR.BÜTÜN ARKADAŞLARIN,KADİR GECESİNİ KUTLAR.SAĞLIK,MUTLULUK VE ESENLİKLER DİLERİM.

Mustafa    2010-09-05 23:07:47
DPS'nin aslında bir devlet projesi olduğunu herkesin anlaması gerekir. DPS dekiler kendilerini bulgara satmıştırlar. Onların tek derdi kendi kişisel çıkarları. Bu yüzden bulgara bişey yapamazlar. Ses çıkartamazlar. Zaten onun için onların yaptığı yolsuzluklara bulgar göz yumar. Şimdi de bu kozu kullanıyor. Siz yine de ''türklerin partisi'' DPS ye oy vermeye devam edin. Doğan rahat yaşasın. Türkler Doğanı desteklerse bulgar Doğan'a dokunmaz çünkü o zaman onu kullanır şimdiye kadar kullandığı gibi. Bakalım daha ne kadar bir süre Halkımız bu iki yüzlü satılmışlara inanmaya devam edecek.

Dobruca ovasının akıllısı    2010-09-06 01:02:17
Güneydeki Rodop dağlarının delisi bile,HÖH,ün bulgarcı poletikalarının,türk halkını felâkete,asimilasyona sürüklediğnin farkına varması,biz kuzeylilerin derin uykudan uyanmasına vesile olmalı.

Mehmet Serbest    2010-09-06 09:31:30
Tüm bu olaylar gerçekten çok üzücüdür önce Filibe camii gitti şimdi ise sıra Baş müftülük binasında sonra ise tek tek köy camilerimiz basılacaktır
o bakımdan Tüm dünyayaya dağılmış olan Bulgaristan Türkleri bende dahil olmak üzere HAK ve Özgürlük hareketinin belirli bir seviyeye gelmesi için emek verdik işte bu emeklerimizin karşılığını şimdi verebilirler
ne yapıp ne edip Müftülüğük verilmemesi gerek
eğer bir baş olmassa kuyruk hareket edemez
Evet sayın millet vekillerimiz lütfen sesizliğinizi bozunuz
lütfen rahat alanınızdan çıkınız bizim gücümüz bu kadar deyip çekimser olmayın sizin gücünüzü biliyoruz buna karşı koyabilirsiniz
çıkın halkın önüne bir şey önerin halk size bu konudada destek vermeye ,arkanızdan gelmeye hazır olduğunu düşünüyorum

menekşe    2010-09-06 10:11:35
Mehmet Serbest kardeşimiz herzamanki gibi doğruyarı söyluyor, yok ama yok 3 gündür resmi bir açıklama, HÖH tarafından bir hareket yok-evet içeriye yemek göndermişler ve görüşmüşler ama, bu yetersiz. SESİNİZİ DUYURUN, DOKUNULMAMANIZ BU ANLAMINDA, KONUŞUN, BAĞIRIN AMA SİZE OY VERENLERİN HAKLARINI SAVUNUN.
Ne yazık ki bütün Türk liderleri tatile gitmiş, ne umurlarına Müftülük veya Filibe camisi, Mehmet Bey HÖH liderleri sizin yaptığınızın 1/10 yapsalar şu anda bütün haklarımıza sahip etnik grubu olacaktık.UTANIYORUM BU SESİZLİKTEN, YOKSA SUÇLU OLDUĞUNUZ İÇİN Mİ ÇIKAMIYORSUNUZ ORTAYA!!!!

ilk aşk-ilk göz ağrısı    2010-09-06 12:25:20
Mehmet Serbest ve menekşe,,rumuzlu'' kardeşlerim,Rodop dağlarının delisi bile,DPS-HÖH'le ilgili sizin göremediğiniz doğruları görebildiyse,gaflet uykularının,hayâl rüyalarından uyanma zamanı gelmiş demektir.Sevgi ve saygı karşılıklıdır.Körü,körüne sevgi olmaz.HÖH-DPS,sizin olduğu gibi,benim de ilk aşkımdı.
Hepberaber çıktık bu yolara,sevdalıydık DPS'ye.İki dönem(2001-2009)sekiz yıl,iktidara taşıdık aşkımızı,bize yâr olur diye.İktidar olunca parayı,parayı bulunca yalnızca kendini sevmeye başladı aşkımız.Bizim isteklerimizi,beraberce kurduğumuz hayâleri,görmezlikten gelip,içine kapanır oldu.Meclis çatısı altında,Türklük sevgimizi,ortak isteklerimizi gündeme getirmedi,getirmek istemedi...Beli ki bizden önce flört etiği aşkını(DS-gizli servis),bizden daha çok sevmişti.İnsan ilk aşkını kolay unutabilirmi?.Ne de olsa ilk aşk,ilk göz ağrısı.Gerçekler ve ihanetler bir,bir su üstüne çıkınca,bize de yollarımızı ayırmak düştü.Karşılıksız,ihanetlerle dolu sevgi yolunda,ancak bu kadar yörünür.
Saygılarımla.Varnalı

emir    2010-09-06 13:20:09
Amet baskanimizin Devin'de ki 30 milyon levalik Orfey oteli devlet tarafindan denetlenecekmis,cok uzuldum...dualarimiz seninle Amet.

http://spa-hotel-orfey.com/

Bosverin turklugu,muftulugu koskoca otel elden gidiyor...

aydın'lı    2010-09-06 13:25:26
Bulgaristan'daki müslümanların mezarlıklarına,çeşmelerine ve dini mabetlerine,vs çirkin saldırılar yapılmakta.Bir de müftülük probleminin gündemde oluşu ortamı germektedir.Bu ciddi problemler anlaşılan sadece Türkleri ilgilendirmekte.Secilen milletvekilleri kayıtsız.Türkiye de dini hassasiyetleri tekelinde tuttuğunu idda eden zaman grubundan bulgaristan zaman da ise mevcut problemler ile ilgili birtek habere rastlamak mümkün değil.

emir    2010-09-06 14:11:29
diyalogcu fettocular zaten kavgali muftulukle,bence seviniyordurlar.

Vatandas Ahmet Efendi    2010-09-06 14:23:43
Arkadaslar,
HOH milletvekillerinin tamamini suclamaniz yanlis.
Egri adamla dogru adami ayni kaba koymayin.
Bakin kirccali bugun sitesindeki videolara
Bamuftulukte olan destek cikan milletvekilleri de var.

Ne Mutlu Turkum diyene    2010-09-06 19:44:56
Sahte HOH - Turklere ve Muslumanlara Zulum ve Baski orgutu

Kirmizi seytnalar Ahmed Dogan, Lutvi Mestan, Remzi Osman, Hasan Azis ve YUZLERCE onlarin gibi halkini satan domuzlar Orlin Zagorov coplugun yaninda turk dusmanlari gibi bir gun yer alacak.

Sahte HOH hareketini nefret edin. Onlara elinizden gelen zarari verin. Onlar Turkleri ve Muslumanlari satan seytanlardir. Koylerinize onlari sokmayin.

Zafer tez ve gec bizim Turk Demorkatlarin olacak. Deyerli kardeslerim bunu hic bir gun icin unutmayin,

Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member

« Reply #29 on: September 06, 2010, 12:25:09 pm »

Анонимен каза...
06 септември 2010 20:20 

Това е тест за демокрация. Тук помествам постинзи,които редовно се трият от Фашистите от ДПС в Кърджали Шейтан Хабер. Този текст ще бъде поместен и в сайта на страхлиците от Кърджали Бугун лизачите на задника на "турско червените шейтани" и Нов Живот,както и в форума на свободните турци Сербест Форум.

Това е теста за демокрация и свобода на словото.

----------------------------------------------

Ne Mutlu Turkum diyene 2010-09-06 19:44:56
    Sahte HOH - Turklere ve Muslumanlara Zulum ve Baski orgutu

Анонимен каза...
06 септември 2010 20:21 

özgür 2010-09-06 19:49:42
    BG gizli servislerinin onaylamadığı hiç bir Türk 20yıldır DPS çatısı altında milletvekili olamamıştır.DPS içindeki hiç bir bulgar kökenli millet vekilide,hiç bir vakit hak,hukuk,insan hakkı savunucusu olamamıştır.DPS içindeki bulgar kökenli her millet vekili ya DOĞANIN mafya arkadaşı yada DANS tarafından partiyi denetlemek için monte edilen komiserler di.Size yıllarca yazdım,Türkan bebeğin katillerinin,yandaşları,yardımcıları,yıllarca hiç utanmadan Türkan bebeğin ruhunu dahi sömürerek üzerinden politika yaptılar.G.tünü yıllar önce kiraya vermiş bir hainden BG Türküne fayda gelemeyeceğini nasılda kestiremediniz,size bunu hep araştırın karşılıksız oy vermeyin diye geldik,seslemediniz.Bu adam Türk kökenli değil dedik,dinlemediniz,DSnin hazırladığı ve yutturduğu baba tatar düzmecesine inandınız,Size bir baba kendi evladını yok etmez dedik,yıllarca bizde bu partiye hızmet ettik hemde ilkleri yaptık,ama gerçekleri öğrenince terkettik dedik,bize bambaşka sıfatlar yakıştırarak hakaret ettiniz,en sonunda herşeyi yaşayarak öğreneceksiniz ama çok geç olacak dedik,öğreniyorsunuz,gün be gün.Olay be olay,darbe ve darbe yiyerek düşe kalka öğreneceksiniz.AMAA kaybolan yılları,kaybolan umutları,kim telafi edecek.Kaybolan Türklük duygusu,Türklük aidatının sarsılması,darbe almasını,kim telafi edecek.Çocuklarımızın yıllarca anadilinde eğitim alamamasından doğan tahribatı kim,kim,kimler telafi edecek.Şopar tatilden tatile,karıdan karıya,gününü gün ederken benim halkım,var yada yok olma umutlarının tükenme noktasında sürünüyorsa,burada bir yanlışlık va. bu yanlışa ne zaman dur diyeceğiz,ezilmiş aziz soydaşım.Siz bir duruş sergileyin,bizim ne yapıp yapmıyacağımızı ozaman görün,ozaman görün.
    Ne Mutlu Turkum diyene 2010-09-06 20:11:18
    Yerden Goke kadar haklisin Ozgur canim kardesim.

Sahte HOH -Turklere ve Muslumanlara zulum ve baski teror orgutune hesap aramaya zaman yaklasiyor.

BU seytanlar yillardin anamizi aglatti. Simdi onlarin analarini algatmaga zaman geliyor.

Devam Ozgur- sen buyuk bir Turk Kahramanisin.

Seninle gurur duyuyorum !

Ne Mutlu Turkum, Kirmizi seytanlara Satilmadim diyebilene !

Анонимен каза...
06 септември 2010 20:21 

özgür 2010-09-06 19:49:42
    BG gizli servislerinin onaylamadığı hiç bir Türk 20yıldır DPS çatısı altında milletvekili olamamıştır.DPS içindeki hiç bir bulgar kökenli millet vekilide,hiç bir vakit hak,hukuk,insan hakkı savunucusu olamamıştır.DPS içindeki bulgar kökenli her millet vekili ya DOĞANIN mafya arkadaşı yada DANS tarafından partiyi denetlemek için monte edilen komiserler di.Size yıllarca yazdım,Türkan bebeğin katillerinin,yandaşları,yardımcıları,yıllarca hiç utanmadan Türkan bebeğin ruhunu dahi sömürerek üzerinden politika yaptılar.G.tünü yıllar önce kiraya vermiş bir hainden BG Türküne fayda gelemeyeceğini nasılda kestiremediniz,size bunu hep araştırın karşılıksız oy vermeyin diye geldik,seslemediniz.Bu adam Türk kökenli değil dedik,dinlemediniz,DSnin hazırladığı ve yutturduğu baba tatar düzmecesine inandınız,Size bir baba kendi evladını yok etmez dedik,yıllarca bizde bu partiye hızmet ettik hemde ilkleri yaptık,ama gerçekleri öğrenince terkettik dedik,bize bambaşka sıfatlar yakıştırarak hakaret ettiniz,en sonunda herşeyi yaşayarak öğreneceksiniz ama çok geç olacak dedik,öğreniyorsunuz,gün be gün.Olay be olay,darbe ve darbe yiyerek düşe kalka öğreneceksiniz.AMAA kaybolan yılları,kaybolan umutları,kim telafi edecek.Kaybolan Türklük duygusu,Türklük aidatının sarsılması,darbe almasını,kim telafi edecek.Çocuklarımızın yıllarca anadilinde eğitim alamamasından doğan tahribatı kim,kim,kimler telafi edecek.Şopar tatilden tatile,karıdan karıya,gününü gün ederken benim halkım,var yada yok olma umutlarının tükenme noktasında sürünüyorsa,burada bir yanlışlık va. bu yanlışa ne zaman dur diyeceğiz,ezilmiş aziz soydaşım.Siz bir duruş sergileyin,bizim ne yapıp yapmıyacağımızı ozaman görün,ozaman görün.

Анонимен каза...
06 септември 2010 20:22 

Ne Mutlu Turkum diyene 2010-09-06 20:11:18
    Yerden Goke kadar haklisin Ozgur canim kardesim.

Sahte HOH -Turklere ve Muslumanlara zulum ve baski teror orgutune hesap aramaya zaman yaklasiyor.

BU seytanlar yillardin anamizi aglatti. Simdi onlarin analarini algatmaga zaman geliyor.

Devam Ozgur- sen buyuk bir Turk Kahramanisin.

Seninle gurur duyuyorum !

Ne Mutlu Turkum, Kirmizi seytanlara Satilmadim diyebilene !

Публикуване на коментар

По-стара публикация Начална страница
Абонамент за: Коментари за публикацията (Atom)

Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5   Go Up
  Print  

Jump to: