Serbest Forum
April 19, 2024, 02:02:08 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Духа на Сербест Форум ще пребъде !

Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Down
  Print  
Author Topic: Духа на Сербест Форум ще пребъде !  (Read 8247 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #105 on: September 17, 2011, 08:06:30 am »

Мустафа на Силвия регистрацията й бе заличена. Ако е поумняла достатъчно, за да спазва правилата на форума да заповяда пак.

Няма да влезне и да се регистрира.

Те не обичат места където нямат контрол. Те искат да си правят каквото си искат, и никой нищо да не им казва, и най-вече да не ги контролира, и не само това, но и да ги подкрепя. А тук има стабилен контрол, а те на подобни места не могат да виреят.

Нали знаеш паразита какво е? Органично същество, прилепило се към други органични същества, и им смуче жизнените сокове. Ето това са въпросните потребители. Паразити.

Само забележи. Ходят и пишат на едни и същи места, където знаят че администрациите са на тяхна страна, и там си изсипват умствената си помия, увличайки и други слабо характерни малоумници като тях, и те на това му викат демократичност.

Просто това са хора без капка морал, и най-вече култура.

Сербест вика на mav да дойдел и да пише тук. Няма да дойде.

Той друго освен да спами не знае. За него няма друга тема на разговор, освен да ме обсъжда мен, и какво пиша тук, и да ходи и докладва на останалите недорасляци като него, като някакъв доносник, какъвто си е между впрочем.

Славянин и луд умора нямат. И не поумняват на лошото.

Нека да си пишат. Нека да го цитират форума с линкове податки, то това е важното. Форума да се чува, да се чете, те горките не осъзнават, че обсъждайки форума. Обсъждайки ни нас всички вкупом, най-вече мен, те така ни правят една неоценима реклама.

Да си плащам, няма така качествени и естествено да ме рекламират, както сега го правят. Но нека бе, нека като имат желание и хъс, да рекламират Сербест форум, нас всички и накрая и мен.

Те на мен ми се обаждат във Фейсбук, и не само там, но и по телефона, и ме поздравяват за правилните ми позиции. Чели са им глупостите, и са се отвратили от мерзкото им отношение към хора, който дори и внимание не им обръщат.

Ами да им честито на рекламните ни приятели mav, Silvia, Petar8 и още единици хора, който си нямат явно друга работа, за да надзъртат тук, и да разнасят мълвата за Сербест форум.
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #106 on: October 04, 2011, 03:55:56 am »

Вероюто на националиста в българия.

Quote
Рекламата на етническа толерантност във форума е излишна!

Не става въпрос за Сербест форум, а става на въпрос за националистически клиничен форум, място на обикновени психопати и фанатици.

Открито си го казват че Рекламата на етническа толерантност във форума им е била излишна! но инак хленчат, че към тях не проявяват етническа толерантност в други форуми, още повече че тук в този форум подобни разсъждения не се толерират.

Значи излиза че всички останали са будали, и трябва да спазват правила и закони, който те отказват да ги спазват и изпълняват, но не се срамуват да ги натрапват същите тези закони, който те упорито отказват да спазват, но изискват задължително останалите хора да ги изпълнявали.

Ето по тази причина дълги години са се отнасяли нетолерантно не само към Цигани, но и към всички останали народности тук на тази земя, и сега им е тегаво че Циганите са им бичът божий, а не проклятието им.

Въпросните жалки нищожества искат добро отношение към тях, но това им е мисленето. Рекламата на етническа толерантност във форума е излишна! Тогава за каква толерантност може да става на въпрос, за хлебарки като въпросните славяни.

Няма какво повече да се говори за въпросните славянски нищожества. Всичко каквото им се случва от страна на Циганите, все им е малко, като те нямат никакво уважение и добро поведение към останалите, и искат всички да им се въртят в орбита, а те да се вживяват в ролята на господари с робски манталитет, за това нямат право да се оплакват.
Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #107 on: October 22, 2011, 08:26:48 pm »

  Петър 8, виж отколко време не общуваме с теб, не се караме, не се ядосваме за нищо. Станала ли България по-добра ? Не мисля. Напротив стана по-лоша и потъна мизерия още повече. Единственият шанс страната да дръпне от батака на корупцията, нищетата и тоталната разруха в морално ценостната система и да постигне някакъв просперитет има само тогава, когато демократи от различни етноси и религии седнат заедно и с добра чуваемост разработят програма за демократичен просперитет. Иначе отделни индивиди ще си губят времето по-форуми и фейсгрупи и ще лаят, а кервана на крадците от статуквото ще върви ли върви, докато съвсем натикат българският народ от всички етноси и религии в кучи г.з.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #108 on: March 14, 2013, 10:18:58 pm »

 Здравейте, ще се постарая да пиша тука повече. Фейса повече пречи отколкото помага на диалога, защото в активни групи написаното днес утре го няма вече. Докато тук както виждате наши мисли си стоят от години и са лесно достъпни.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #109 on: March 14, 2013, 10:29:15 pm »

 Може би тук му е мястото да напиша, че откакто непиша тук настъпи две коренни промени в моето виждане по основни въпроси.

1. Поради това, че вече изминаха вече 24 години и наближава 30 годищната давност за престъпления вече смятам ,че няма нужда обществото да се концентрира в лустрация на агентите на ДС. Цели 22 години упорито се борех затова и агентите на ДС и членовете на БКП да  бъдат лустрирани. Оказах се ,че те и техните близки са мнозинство в България и винаги когато видят опасност се консолидират около партиите на ДС в борбата им срещу демократите. Затова вече казвам : Който и да си ела стани добър човек с нас. След близо четвърт век всяко човешко същество има право на втори шанс. Никому, който иска да прави добри дела не трябва да се пречи независимо от произхода и миналото му.

2. Преди бях против регистрирано носене на оръжие. Бандитите без туй си имат вече, мисля че и хората трябва да имат право на регистрирано носене на оръжие. На този етап съм все още против автоматично оръжие с голям проазителен капацитет.


Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #110 on: March 16, 2013, 01:00:11 am »

  През лятото на 2012 година сме били уважени от 855 човека едновременно. Надявам се този рекорд да бъда подобрен скоро. Рекордът на първият Сербест Форум хакнат от враговете на демокрацията бе 22 500 + потребители по едно и също време.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #111 on: June 16, 2013, 03:41:00 pm »

 Сега когато комуно-фашистите от БСП, ДПС и Атака се обединиха, видяхте ли колко съм бил през годините прав приятели ?
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #112 on: June 16, 2013, 04:48:16 pm »

Виж, трябваше в крайна сметка това нещо да стане, демек това повече от безпринципно т.н. обединение. За да се видят все пак кой кое и какъв е. Просто сега е Време разделно както много обичат именно тези националистически катили да се изразяват.
Report Spam   Logged

petar8
Full Member
***

Karma: +2/-0
Posts: 201


« Reply #113 on: July 02, 2013, 04:51:56 pm »

Serbest ,
Аз смятам че се нуждаем от една лустрация но не толкова на партии а на отделни личности.Прави се списък на лицата които последните 25 години са били министри,административни служители в министерства ,областни и общински администрации и им се забранява за поне 30 години да заемат ръководни постове в държавна и общинска администрация.Добавете към това лустрация по отношение на БСП,ДПС ,АТАКА,ГЕРБ ,НДСВ РЗС и нещата ще станат.Това е единствения начин на продажната ,крадлива и паразитираща на гърба на народа административна пасмина и кукловодите й в сянка да бъде прекъсната възможността да паразитират на гърна на БЪлгария.И хич не ме еня за интересите на Русия .
Report Spam   Logged
mav
Newbie
*

Karma: +0/-0
Posts: 1


« Reply #114 on: January 08, 2014, 01:13:26 am »

Благодаря за поканата, но не , мерси.
Няма как да има диалог при едностранна стриктна цензура и модерация, и то при положение че никой никога не е обиждал или нарушавал правила.
Quote
Ами да им честито на рекламните ни приятели mav, Silvia, Petar8 и още единици хора,
Благодаря, но нали знаеш че още се пазят /и аз съм си ги запазил/ ваши модераторски "гафове" , за триене на постове, за писане с няколко ника и какво ли още не.
Разбира се, това е стара тема, нека си остане на вашата съвест.
Аз няма да коментирам в тази насока . Щом сте сметнали че това е "духа на форума ви" - така да е.
Просто не разбирам , защо е тази покана ?

За атака винаги съм си казвал мнението , от години , и то също се потвърди че е нищо повече от роект на БСП и ДПС.
За съжаление, което е по важно от мижавите атакисти е .. че БСП и ДПС в момента си взеха чрез майския преврат властта , и  положението се върна не 4-5 години , ами с 20 г. назад.
Очаквам връщане на чл.1-ви от "онова време" .
Report Spam   Logged
e-chobanin
Newbie
*

Karma: +0/-0
Posts: 12


« Reply #115 on: March 12, 2014, 05:15:48 am »

Нека помогнем да се запазио форума, въпреки атаките на ДПС сганта. Терминът "Възродителен процес" характеризира период от българската история през които народа успява да се "възроди" въпреки че е все още под турско робство. Въпреки жестокостите на турската сган тогава, българия става най проспериращата и богата част от всички поробени от Турция, както и от самата Турция. В новата ни история терминът "Възродителен процес" е опорочен от определени политици които по този начин се опитват да заложат псохологически капан на бъдещите поколения. Да не могат да си спомнят за историята си без да си представят и смяната на имената на българските помаци. Саматъа смяна по принцип е била едно много полезно за помаците действие, даващо им възможността да се индантифицитрат като етнически българи извън страната. В момента българските мюсулмани доброволно сменят имената си за да са по конкурентни на запад, където труда на българина е ного ценен за разлика от този на турчина. (ПРАВИ ПАРИ ОТ ИНТЕРНЕТ)
Report Spam   Logged
tana68
Sr. Member
****

Karma: +3/-0
Posts: 397


« Reply #116 on: March 12, 2014, 05:34:00 am »

От известно време терминът "турско робство" е заменен с термина "османско присъствие" :
1. Защото Турция се образува през 1923г.
2. Защото хората на Селджук хан са наречени селжуси , но те са си персийци по националност . И те са били армия само. Дъжавното устройство и поданнициците не са селжукски . И изобщо цялата история е скълъпена от еврейско-ватикански измислици 
3. Ние нямаме нито "Възраждане", нито "Възродителен процес" , тъй като от това следва да се възроди нещо ... А какво се възражда !? - възраждат се апетитите на Великите сили и в частност на Великобритания към нашите земи .
4. Нама турци , няма не турци всички европейди сме потомци на древните пеласги .
Няма най- , няма по-по-най- ...всичко е политика и финансови интериси на 5-те фамилии
 Wink
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #117 on: November 04, 2018, 12:25:51 am »

Приятно е, че след толкова много време написаното остава.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 6 7 [8]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy