Serbest Forum
April 18, 2024, 08:48:43 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Духа на Сербест Форум ще пребъде !

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: Духа на Сербест Форум ще пребъде !  (Read 8246 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Admin
Administrator
Full Member
*****

Karma: +1/-0
Posts: 186



« on: April 14, 2010, 03:56:39 pm »

Мафиотската клика в България наречена цинично ДПС мисли , че с хакването на Сербест Форум , ще пречупи волята ни за борба с мафията. Не няма да успеят. Техните мафиотски начини на действие само показват тяхната фашистка всъщност на диктатори и тирани нямащи нищо общо с права и свободи. Мафиотската клика ДПС е проклатие за всички български граждани независмо от етнос и религия. Докато тази креатура на БКП не изчезне от полическият живот на страната в България ще царува мизерия и нищета.

Демократи-турци, българи, помаци, цигани , македонци и други нека се обединим и освободим България от ръцете на мафията.



Posted by Serbest Korkmaz at 9:05 AM

Блогът на Сербест Коркмаз:

http://freebulgaria.blogspot.com/
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #1 on: April 14, 2010, 07:01:52 pm »

Сербест блог

Поздрав Сербест, поздрав за това че не се отказваш от борбата в такива трудни моменти, а продължаваш да се бориш за демокрацията в българия сърцато. Винаги ще бъда редом до хора, който умеят ясно и безстрашно да заявяват на високо и открито позицииите си спрямо несправедливоста. Мога да заявя, че хора като теб, са гордост за своят народ и че са достойни ТУРЦИ, да носят гордо името Тюркско. Просто имаш моите адмирации и мога да ти кажа, че не си забравен и най-малко. Кликата ДПС може само да злобее и да пуска отровни провокации с цел разбиване на между етническото единство, хаквайки форума чрез тежка флууд атака, но едно ще разберат че с подобните си овехтели до втръсване методи, нищо няма да постигнат, а само още повече ще дозасилят нещата и ще до влошат сами положението си. По този начин те само показват колко са безпомощни пред зараждащото се между етническо обединение и се страхуват че те ще са задължително извън борда, поради комунистическата си непригодност, да мислят модерно и цивилизовано. Такива престъпни, мафиотски ретроградни партии като ДПС са само едно огромно петно върху имиджа на Турците в българия и Р. Турция по света. Хубавото е, че отдавна в Р. Турция са се разграничили армейските и политически среди, от такива продали се на червеният демон Турци и са ги вкарали или в пътя по един или друг начин или направо да си го кажем, са си ги прогонили по света за да не паразитират в монолитното Турско общество и нация запазвайки устойте на съвременна Турция и общество. Въпреки тези московски недоразумения като доган и партията му, ДПС не е никакъв изразител, а един вредител на обикновенните Турци, Българи, Цигани, Помаци Македонци, Албанци и множество други етноси и скоро, съвсем много скоро, доган и кликата му за тяхното огромно разочарование ще се наложи да си ходят и да дават след това една камара обяснения, заради безройните им престъпления извършени над целокупният български народ. Така че Сербест, не се отчайваи братчето ми, а високо горе главата и напред погледа. И като за завършек искам да помоля Сербест Коркмаз, да се върне победоносно на бял кон в обновеният Сербест форум и да продължим с изковаването на съврменното демократично общество. Искам лично на него да му пожелая, АЛЛАХ крепко здраво, несломим дух и воля за тежка и продължителна борба до крайна победа над силите на червеното демонично зло в света да му даде и да му изтрие всякаква пораженческа мисъл или предателско внушение на шейтана и да му внуши само велики мисли и пожелания, за да успее в начинаието си! АМИН.
Report Spam   Logged

Deli kurt
Jr. Member
**

Karma: +0/-0
Posts: 68



« Reply #2 on: April 14, 2010, 07:20:46 pm »

Az sashto se presajdeniavam kam pozdravite kam Serbest i iskam da go pozdravia za tova che ne e se e otkazal ot vazgledite si sled tazi verolomna ataka. S obshti usilia shte preodoleem trudnosta i shte varvim napred. Tanrı gecikmeler, ama unutulmadı
Report Spam   Logged

mav
Guest
« Reply #3 on: April 15, 2010, 05:17:17 am »

Quote
Мафиотската клика в България наречена цинично ДПС мисли , че с хакването на Сербест Форум , ще пречупи волята ни за борба с мафията. Не няма да успеят. Техните мафиотски начини на действие само показват тяхната фашистка всъщност на диктатори и тирани нямащи нищо общо с права и свободи. Мафиотската клика ДПС е проклатие за всички български граждани независмо от етнос и религия.
както питах и преди , има ли някакви доказателства кой е извършил това ?
какво казва фирмата - хостинг ?

май  излишно се пресилват нещата, за толкова детинско хакване на форума.
според мен всичко това  няма  нищо общо с политическите или други тематики на форума.
Report Spam   Logged
mav
Guest
« Reply #4 on: April 17, 2010, 05:24:42 am »

сетих се и друго... не е ли странно съвпадение, точно когато сербез спомена че ще остави администрирането на други тук, и го оповести това, и хоп - форума го няма
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #5 on: April 18, 2010, 12:50:33 pm »

Мисля ,че сега когато сме все още в началото на новият Сербест форум няма ли да бъде по-добре да се вземе PHP forum : http://www.phpbbweb.com/   http://www.phpbb.com/ където настройките са на всякакви езици и потребителят сам избира езика който да ползва. Аз навремето бях подведен, че smf  тип форум е по-защитен. Поради английският език много хора срещаха трудности при регистрацията и ползвуването на  форума.

 Смятам, че има доста сервери с безплатни ПХП форуми. Но нека да е пак в САЩ защoто така единственият начин за удряне на форума е налучкване на kода на админа чрез програма. За да не се допусне това предлагам едновременният достъп до форума на първо време да се ограничи до 100 човека . За оригиналният Сербест форум бяха необходими над 21 000 едновремeнни включвания за налучване на кода.   
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #6 on: April 18, 2010, 01:22:39 pm »

Сербест блог

Поздрав Сербест, поздрав за това че не се отказваш от борбата в такива трудни моменти, а продължаваш да се бориш за демокрацията в българия сърцато. Винаги ще бъда редом до хора, който умеят ясно и безстрашно да заявяват на високо и открито позицииите си спрямо несправедливоста. Мога да заявя, че хора като теб, са гордост за своят народ и че са достойни ТУРЦИ, да носят гордо името Тюркско. Просто имаш моите адмирации и мога да ти кажа, че не си забравен и най-малко. Кликата ДПС може само да злобее и да пуска отровни провокации с цел разбиване на между етническото единство, хаквайки форума чрез тежка флууд атака, но едно ще разберат че с подобните си овехтели до втръсване методи, нищо няма да постигнат, а само още повече ще дозасилят нещата и ще до влошат сами положението си. По този начин те само показват колко са безпомощни пред зараждащото се между етническо обединение и се страхуват че те ще са задължително извън борда, поради комунистическата си непригодност, да мислят модерно и цивилизовано. Такива престъпни, мафиотски ретроградни партии като ДПС са само едно огромно петно върху имиджа на Турците в българия и Р. Турция по света. Хубавото е, че отдавна в Р. Турция са се разграничили армейските и политически среди, от такива продали се на червеният демон Турци и са ги вкарали или в пътя по един или друг начин или направо да си го кажем, са си ги прогонили по света за да не паразитират в монолитното Турско общество и нация запазвайки устойте на съвременна Турция и общество. Въпреки тези московски недоразумения като доган и партията му, ДПС не е никакъв изразител, а един вредител на обикновенните Турци, Българи, Цигани, Помаци Македонци, Албанци и множество други етноси и скоро, съвсем много скоро, доган и кликата му за тяхното огромно разочарование ще се наложи да си ходят и да дават след това една камара обяснения, заради безройните им престъпления извършени над целокупният български народ. Така че Сербест, не се отчайваи братчето ми, а високо горе главата и напред погледа. И като за завършек искам да помоля Сербест Коркмаз, да се върне победоносно на бял кон в обновеният Сербест форум и да продължим с изковаването на съврменното демократично общество. Искам лично на него да му пожелая, АЛЛАХ крепко здраво, несломим дух и воля за тежка и продължителна борба до крайна победа над силите на червеното демонично зло в света да му даде и да му изтрие всякаква пораженческа мисъл или предателско внушение на шейтана и да му внуши само велики мисли и пожелания, за да успее в начинаието си! АМИН.

 Благодаря ти Мустафа ! Хора като теб ми дават сила да продължа борбата за: Мир, Справедливост, Равнопоставеност и Просперитет на всички бългаRски граждани. Колкото до сатана Ахмед Доган аз твърдо вярвам, че един ден именно турци  ще намерят сили да дадат жалък завършек на този дявол и неговата клика като на Чаушеску. Икономическата криза в България ще отрезви турците и мюсюлмните в България и те ще видят, че цели 20 години са били крадени и лъгани от сатаната Ахмед Доган и неговата мафиотска клика ДПС.

 В никакъв случай не бих искал да бъда на мястото на този жалък сатана излъган от дявола да продаде за пари не само мюсюлманите, но и целият своят народ .
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #7 on: April 18, 2010, 01:40:47 pm »

На вниманието на г-н Мурад или както сред форумната общност е по известен като Serbest Korkmaz да обърне внимание на този сайт!!! който преди 24 часа го регистрирах на негово име и ако е заинтересован да се свърже с мен в скайпи чата или на ЛС тук във форума, за да му дам административната парола и да го усвои в админ панела сайта. За начало ще е такава сайтовата трибуна, за в бъдеще време живот и здраве и по добри финансови показатели, ще се изработи един официален сайт на Сербест идеята. Линк към сайта на Свободните демократи.
Report Spam   Logged

Admin
Administrator
Full Member
*****

Karma: +1/-0
Posts: 186



« Reply #8 on: April 18, 2010, 04:36:50 pm »

Не мисля, че е нужно да се създават множество сайтове / форуми и т.нт.
Мисля, че трябва да съществува един единствен форум в който българи, турци, роми, помаци и всякакви да общуват свободно без страх.

Ако Сербест реши да почне в някакъв друг сайт - няма проблем този ще го закрием. Това беше първият форум който съм създал в живота си и ще е последният разбира се защото не ми се занимава с форуми.
Като казвам "създал" - разбира се името принадлежи на Сербест и форумът всъщност го е създал той...аз просто не исках Сербест Форум да изчезне в небитието и да бъде забравен..


Сербест Форум ми хареса защото видях един истински диалог между турци и българи.
Когато форумът беше хакнат се почувствах доста безсилен но по късно си казах - защо аз да не възродя този форум? И така... Нямам мерак да съм Админ, да решавам кой какво трябва да казва и да ограничавам мнения които не приемам а просто мисля, че тази Трибуна трябва да продължи да съществува във виртуалното пространство.
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #9 on: April 18, 2010, 05:37:12 pm »

Не мисля, че е нужно да се създават множество сайтове / форуми и т.нт.
Мисля, че трябва да съществува един единствен форум в който българи, турци, роми, помаци и всякакви да общуват свободно без страх.

Ако Сербест реши да почне в някакъв друг сайт - няма проблем този ще го закрием. Това беше първият форум който съм създал в живота си и ще е последният разбира се защото не ми се занимава с форуми.
Като казвам "създал" - разбира се името принадлежи на Сербест и форумът всъщност го е създал той...аз просто не исках Сербест Форум да изчезне в небитието и да бъде забравен..


Сербест Форум ми хареса защото видях един истински диалог между турци и българи.
Когато форумът беше хакнат се почувствах доста безсилен но по късно си казах - защо аз да не възродя този форум? И така... Нямам мерак да съм Админ, да решавам кой какво трябва да казва и да ограничавам мнения които не приемам а просто мисля, че тази Трибуна трябва да продължи да съществува във виртуалното пространство.

Това не е форум Админ, а сайт страница, където ако иска човек може да качи линк към форума тук на страницата на сайта и да пуска публикации всичко събрано в едно, а не както сега разпръснато, блогът на Сербест е един, а форумът е друг. Получава се един вид лутане из интернет, а така ще бъде събрано на едно място, админ панела на форума със на сайта. Но все пак както си реши Сербест в крайна сметка, ако иска то нека да се обади и да му дам админ паролата, ако ли не иска! няма проблем. Чисто и просто ще го деактивирам сайта и ще си остане само форума тук. За всеки случай не е дублиране на форуми, а обогатяване със начална страница, където най-важното ще се публикува, новините ще се постват, а който иска ще ги цитира във форум. Но крайното решение си е изцяло негово.
Report Spam   Logged

Mod_1
Guest
« Reply #10 on: April 19, 2010, 10:37:52 am »

Това не е форум Админ, а сайт страница, където ако иска човек може да качи линк към форума тук на страницата на сайта и да пуска публикации всичко събрано в едно, а не както сега разпръснато, блогът на Сербест е един, а форумът е друг. Получава се един вид лутане из интернет, а така ще бъде събрано на едно място, админ панела на форума със на сайта. Но все пак както си реши Сербест в крайна сметка, ако иска то нека да се обади и да му дам админ паролата, ако ли не иска! няма проблем. Чисто и просто ще го деактивирам сайта и ще си остане само форума тук. За всеки случай не е дублиране на форуми, а обогатяване със начална страница, където най-важното ще се публикува, новините ще се постват, а който иска ще ги цитира във форум. Но крайното решение си е изцяло негово.

И там се е появил един чакал:

http://serbestbg.webs.com/apps/forums/topics/show/2489773-dps-forever-?page=last

Пряк пример за "културните особености" на депесарите.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #11 on: April 19, 2010, 10:55:56 am »

И там се е появил един чакал:

http://serbestbg.webs.com/apps/forums/topics/show/2489773-dps-forever-?page=last

Пряк пример за "културните особености" на депесарите.

 Ще помоля Мустафа да закрие онзи сайт, за да не даде поле за изява на психопат-фашистите от ДПС. Нямам достатъчно време да отделя за всички тези сайтове. Освен това сюрия, която е гласувала масово за червените-фашисти не заслужава друга съдба освен глада ,мизерията и несправедливостите към тях сега. Народът е казал: каквото си постелеш на това ще легнеш.

Наскоро бях в Западна Европа и обиколих почти цяла стара Европа. Фрашкано е с нови пришълци от България, които останали гладни там сега мизерсват и в Запада. Бог бавя, но не забравя. Спасението на давещите е ръцете на самите давещи се. Ако им харесва на мизерията на сюрията нека да продължат да гласуват за ДПС.

Единствено сьжалвям тези турци и мюсюлмани, които не са гласували за фашистите от ДПС пък трябва да мизерстват заедно със сюрията.Българите ,които са гласували за известните тоталитарни партии не заслужават друга съдба също.
Живота има желязна логика и разни психясали партии немогат да променят хода на нещата. През следващите няколко години на криза хората ще разберат какво еда продадеш гласа си на червните фашисти за 50 лв.

Ако им харесва пак да го направят. Лилявите,червените,жълтите,кафявите и прочие  комунисти още дълго време ще се подиграват с населението на България, защото то няма куража да грабне сопата и да каже СТИГА !
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #12 on: April 19, 2010, 05:21:39 pm »

Ето ТУК Един Турски филм, по действителен случай. Който по уникален начин се покрива с действителноста в българия. Реалноста в Турция и в българия е почти еднаква. Но разликата е, че в Р. Турция, се държи на законите, а в Р. България думата закон е синоним на психично заболяване и се подлага на задължително преследване от закона, а в Р. Турция тази борба се награждава с високи държавни отличия, дори и по смъртно му. Така че и европейска Турция и в традиционна Османска Турция, законът е на почит и висота, а в славянска българия, законът е чужда дума която не подлежи на обсъждане и се наказва според закона по който съдят криминалните престъпници, но инак законът се интерпретира в желаната за славяните посока с цел да се извлекат максималните политически дивиденти. Така че нека хората сами си направят изводите, къде е всъшност демокрацията! в Р. Турция или в съветска Р. България...
Report Spam   Logged

mav
Guest
« Reply #13 on: April 19, 2010, 11:28:51 pm »

Quote
Реалноста в Турция и в българия е почти еднаква.
не мисля така.

Quote
Но разликата е, че в Р. Турция, се държи на законите, а в Р. България думата закон е синоним на психично заболяване и се подлага на задължително преследване от закона
това не го разбрах като израз какво означава, но и аз мечтата ми е да се спазват законите /не че ги няма на хартия/
а престъпниците в затвора, лудите - в лудницата / не да ги пускат щото няма пари/ , а нормалните хора да живеят задружно и спокойно.

ps
иначе БГ е възможно най-толерантна страна в европа, а защо не и в света по либерализъм във вероизповеданията
"само" 106 са засега :
http://razkritia.com/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-106-%D0%B2%D1%8F%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D1%83%D0%BB%D0%B0/
и както доказах и в другия форум, е една от най толерантните нации спрямо своите съседи.

никъде в никоя държава наоколо не се слуша толкова "комшийска" култура - сръбско, македонско, румънско, турско , гръцко и т.н..
и това ние го правим на лични празници - свадби, кръщенета, или просто ктъчмарски джумбурета Smiley
никъде в други страни го няма това, толкова толерантен народ, приемащ толкова близко други култури.
нека повече комшии се учат от нас, а  не да разпалват етническа и религиозна вражда.
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #14 on: April 20, 2010, 08:55:50 am »

Никъде в други страни го няма това, толкова толерантен народ, приемащ толкова близко други култури. Нека повече комшии се учат от нас, а  не да разпалват етническа и религиозна вражда.

О о о о да, със сигурност имат на какво да се учат комшийте. Да се учат на толерантност, да мразят ближният си само заради това че е различен. Да псуват един древен етнос като Турците, защото са Турци и само защото шаманите от москва изопачават историята на балканите в угодна за тях насока с цел разделяне и завладяване. Има на какво да се учат на толерантност, особенно от партий като атака и техният ултра шовенизъм. Има на какво да се учат, да отнемат правото на един Македонски народ от вардара, да не се чувства на такъв каквъвто тои иска. Непременно му се натрапва тезата за българският им пройзхиод, а реалностите са съвсем други. Вярно е че има на какво да се учат комшийте, особенно да газиш хора и да не ти се случава нищо, при толкова много неясноти. Без разследвания, да се вадят крайни заключения за личноста на един човек. На базата на едни мнения от страна на психиатри, който са дали само мнение по даден проблем преди години, се вадят заключения за психичният статут на даден човек. За законноста в българия изобщо пък да не говорим. Закон има за едни, но за други няма. Хайде покажи ми подобни случай, в някоя съседна държава, където човек бива обиждан заради решението си да приеме друга религия. Покажи ми къде например в Р. Турция палят църкви умишленно и след това да се злорадства открито с палежът. В Р. Турция! ако не ти е известно, никои не закача християните, но не така стоят реалностите в една уж демократична европа като швейцария например където се забраняват минаретата на джамийте. И в българия по пример на европа, не така стоят нещата с Исляма. В софия и до сега не искат да позволят строежът на мюсюлманският център в кв. Малинова долина. Не били желаели някои хора като този ТУК който имам нещастието да го познавам и лично дори и да го знам как точно разсъждава за мюсюлманите като цяло, а мнението му не е никак толерантно повярваи ми. И този същият не искал да се строят джамий никаде в българия като този ТУК негов съйдеен събрат по шовенизъм. Това може да стане само тук на балканите, освен в българия и сърбия, да се дискриминират малцинствата, на верски признак, но да се отрича че е на верска основа, а било на политическа. И всичкото това се прави с цел да им се отнемат основните човешки права, да не има се дава нужната възможност да бъдат интегрирани, но инак славянина в българия бил толерантен. Върви по пернишкият регион, върви по петричкият регион и сам се запознай с толерантноста на тамошните "българи" към друговерците. За да ги говоря тези неща така убедително, ами запознал съм се с тази толерантност лично дори до като живеех и работех по софия и съм имал възможноста да комуникирам с тамошните особенности в характееа на софиянци. Така че не се опитвай да припишеш положителни качества на хора с крайно отрицателни нагласи и подбуди, но за да си прикрият расизма и шовенизма, казват че са толерантни, а толерантноста се вижда много ясно в софия дори към Циганите. Не се търси политическа и общественна воля, Циганите да бъдат превъзпитани, бъди убеден че Циганите положили човек правилният подход, лесно се водят и се подават на превъзпитание. А до сега как се кара? на принципа, един път два пъти опитах, нищо не става, значи те за нищо не стават и ето ти пътя към маргинализацията на едно компактно Циганско малцинство в българия, да не искат да се интегрират в съвременните реалности защото пътят им е запушен от предварително поставени там хора да се грижат положението да е все като преди война. Подход е нужен, а не гръмки пропагандни лозунги.
Report Spam   Logged

Pages: [1] 2 3 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy