Serbest Forum
April 20, 2024, 08:42:30 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Караваните, съвременното номадство

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Караваните, съвременното номадство  (Read 2880 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« on: March 18, 2013, 05:26:29 pm »

Една любима за мен лично тема, а именно темата за караваните. И сега използвам случаят, за да направя снимков парад на караваните. Приятно гледане на красиви къщички на колела.



















Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #1 on: March 18, 2013, 05:31:42 pm »











Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #2 on: April 05, 2013, 09:33:28 am »















Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #3 on: April 05, 2013, 09:44:38 am »













Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #4 on: April 05, 2013, 09:53:37 am »

Ако сте по-скоро авантюрист, отколкото любител на лукса, вероятно къщата с големите колела на снимките долу, ще ви допадане повече. Цената и започва от 200.000 евро, (400.000 BG лева), но пък за сметка на това, разполага с високо проходимо задвижване 4/4, с двоен демупликатор, благодарение на което почти всяка една атрактивна дестинация, може да се окаже буквално пред прага на дома ви.















Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #5 on: April 05, 2013, 10:05:29 am »

Луксозна къща на колела. Идеално място за живеене, което никога не омръзва, и не ангажира никого относно шума и спокойствието. Тази подвижна къща на колела, е обзаведена с кожени мебели, модерно осветление, шикозна трапезария, модерна всекидневна, уютни спални, стълбище покрито с мрамор, голяма тераса, и всичко останало, което може да бъде открито в най-скъпите и луксозни апартаменти. Това е една от най-големите и най-луксозните къщи на колела, която къща някога е построявана. Къщата представлява ремарке, теглено от голям камион, което може да приюти в уютната си обстановка няколко човека от едно семейство, с приятелска компания за невероятно преживяване, или просто да бъде удобно място за що годе комфортно живеене, което никога няма да омръзне. Тази къща има и естествени екстри, къща която може да се движи и да ви предложи нова различна гледка всеки ден.





Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #6 on: April 05, 2013, 11:38:04 am »



Кемпер.01 Кемпер.02 Кемпер.03 Кемпер.04 Кемпер.05 Кемпер.06 Кемпер.07 Кемпер.08 Кемпер.09 Кемпер.10 Кемпер.11 Кемпер.12 Кемпер.13 Кемпер.14 Кемпер.15 Кемпер.16 Кемпер.17 Кемпер.18 Кемпер.19 Кемпер.20 Кемпер.21 Кемпер.22 Кемпер.23
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #7 on: April 05, 2013, 11:47:18 am »













Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #8 on: April 06, 2013, 08:11:31 am »

  Много хубави каравани си поствал Атила. Един ден ще си купя една такава да обикалям нормалният свят. Да трейдвам на борсата, да се наслаждавам на природата и да правя само това, което ми доставя наслада и хармония.
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #9 on: April 06, 2013, 10:27:10 am »

Честно казано брат. Мечтата ми е именно да живея в каравана или кемпер, да загърбя всякакви имоти, глупости, и да се впусна в едно наистина околосветско пътешествие с всичките му удобства на един стандартен апартамент, с едната малка разлика, че кемпера или караваната няма да имат обема на апартамента. Но всичко ще е толкова събрано на едно място, че на човек ще му е удобно и много уютно като охлюв в черупка си ще бъде буквално, пътувайки със семейството си по света със собственият си дом.

Така че наистина че мечтата ми е или кемпер, или каравана. Може и двете, и каравана и кемпер. Влекача на караваната ми да е кемпера, а домът ми да е караваната, а кемпера да ми е ежедневният ми градски транспорт.

Serbest. Все пак тюрките сме били, и си оставаме конен народ, и хора свързани със свободата от свободно и без припятствено придвижване. А именно кемперите и караваните я дават тази свобода, да пътуваш в домашни условия буквално, без да изпитваш неудобството от носталгията по домът. Където е кемпера или караваната брат, там ще ти е и дома. И милиардер да стана, това искам да ми е домът, като истински тюрк-булгур.

Как предците ни, славните и могъщи тюркски канове и султани, не са имали тези придобивки, кемперите и караваните и бързината им, сега не балканите, или половин Европа, а Америките да сме ги завладели, и официалните езици на тези два континента да са тюркски, а не разнообразни, англо-испано, португалски.

Наистина че темата за кемпери и каравни са ми много голяма слабост и болка, че нямам толкова пари, за да си излекувам болката, и ти благодаря че споделяме едни и същи възгледи, относно придвижването.

Смятам да продължавам да публикувам снимки и информация за кемперите и караваните. Нека хората да гледат и разглеждат тези придобивки на човешкият гении и мозък, домовете на колела.
Report Spam   Logged

Ziyaretçi
Newbie
*

Karma: +2/-0
Posts: 10



« Reply #10 on: April 07, 2013, 05:20:38 am »

Прекрасни средства на колела за живеене. Smiley
Report Spam   Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy