Serbest Forum
March 28, 2024, 03:12:15 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Между Достойнството ми и Доганщината!

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Между Достойнството ми и Доганщината!  (Read 498 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
teo
Jr. Member
**

Karma: +2/-0
Posts: 56


Turkum ve gururduyuyorum!


« on: March 28, 2011, 11:04:34 pm »

Между Достойнството ми и Доганщината!

След 130 години на мъчителна история на редуващи асимилационни процеси.....и още толкова натъкмени лъжливи  истории за нас турците....и особено за живеещите в България,днес слава богу,разбрахме че, на лъжата краката  са къси и започнахме да оборваме лъжливата история която беше създадена именно за подържането на искуствената омраза на една част от народа на България към нас и разбира се най важното ние малцинствата да се чувстваме малоценни,със чувство за вина за неуспехите и паденията на България.Която изцяло  това не е вярно....и започнахме да го доказваме.Но започнахме да го доказваме едва от няколко години....като създадохме етнически форуми и говорихме открито за нашата си история която беше заглушавана за да се не чуе.Ние открито по форумите претрендирахме за равни права .Читателите може и да знаят ако са влизали във форума на Ардино.А и от там започнаха новите   изяви  на „неподчинение“ на „статуквото и правилата на ДПС.А ПРАВИЛАТА СА ЯСНИ:
1.Затвори си очите и не се интересувай за кого гласуваш.Важното да е от ДПС листата.
2.Ако Доган ви е препоръчал да се гласува за поредния агент от ДС....забележете вие никога не сте чували за този човек.Никога не сте виждали!!!!Що за човек,.....дори никой не задава въпроса.Дори и този човек и да е бил участник в многобройните асимилационни процеси срещу нас и помаците....абе не е важно .....гласувай и се довери на Доган.Доган е истината!!!!!А примери колкото искаш.Именно ,хора взели активно участие в аасимилационните процеси през 1985 и по преди срещу Помаците,станаха депутати!Такава тема за един такъв човек беше писал нашият приятел Метката.
3.Нали е просто ........не размишлявай....и по този начин не вреди на семейството си.....защото могат да те оставят без работа насред зима.Могат да изпратят някоя мутра да ви навреди!Не само мутра но и полиция и да ви натъкмят най различни обвинения.А вие си нямате пари за храна камо ли ще се съдите със тях!!!! 
Болно ми е че пиша....Ние турците в България  се опълчихме срещу  комунизма през 1989г.,преди тази щафета да се насочи в падането на Берлинската стена.Ние започнахме борбата!Гордея се че съм турчин.....Днес 20 години уж си имаме Движение за Права и Свободи...и вместо да сме народ необорим и достоен.....ние се превърнахме в послушни лакеи на Доганщината.Запомнете този термин...именно Доганщината въведена от ДС ...със единствената цел да бъдем,нищожни,лакеи  слуги и разбира се САЛФЕТКИ в ръцете на Доганщината и техните внедрени агенти в нашите редове.Когато погледнах Фейсбук „подкрепата  за Доган“...не се учудих,че, хората гласуват подкрепа към него.Има един там който само подвиква и кани хората да се включат:“Хайде днес станахме 6000.Хайде, днес сме 8000!Още малко...ни трябва да сме  10 000.....и после след това идват лакейническите :“Благодаря ти!,“Благодарности към Разград.....и тем подобни!Но едно забелязах,лакея-глашатай навярно днес си има някаква далавера и той е в изгода от това Доган да е там .....а тия които гласуват повечето млади ...може би от младоста си не си мислят за дълбоките последици на Доганщинта за нашето турско общество в България.А тя е пагубна!!!!Тя ни води до смирение и мълчание пред наболелите ни въпроси.Най важното тези агенти са базата...“бетона“ или стартовата площадка за откъсването ни от корените ни.Погледнете малките етнически народи, какво постигнаха в съседните ни страни!Те успяха защото бяха със истински родолюбци.Истински народни лидери които не уклониха глава пред неправдите!!!А ние тук станахме салфетки в ръцете на кръчмарските ни герои.Доган бил най -влиятелният политик  на Балканите и в Европа.....и това някои му вярват!Доган по скоро си е една кръчмарска историйка създаден да ни  предава и да ни държи в смирение и робска тишина.Това което винаги са искали от ДС,тоест малцинствата да са смирени и отъпкани.

Днес сме на кръстопътя да изберем между Достойнството да сме частица от един славен народ...казвайки не на Догановите агенти и изчиствайки Движенеито за Права и Свободи  от тях ...и най важното откриването на ДИАЛОГА  в обществото ни...или да продължим да бъдем играчка в ръцете на бившата ДС (сега олигарси) .
Именно диалога ще ни даде сила и енергия, за да решим наболелите си проблеми.
Призовавам всички вас които уважавате достойнството си ....да се включат към дискусията!
Благодаря на турците които живеят в Турция за чувството им на достойнство.
Аз вярвам че, в редиците на ДПС има много хора които,са честни.Те правят много неща и знам за това.Не всеки е крадец и никой не може да претендира това .Но истината е че, там долу в общините редовият ДПС-ар си гледа достойно работата си..... а .лидерите се отдали на кръчмарски истории и хазарт.....а от друга страна в неспесифични за тях работи.Да кажем уж си философ,.....а печелиш милиони от хидро-геологични работи.Нека  да си зададем въпроса...за кого работи ДПС  ръководството?
Защо Доган вместо да ни защищава интересите в парламента .....не ходи и не посещава .Защо името на Доган   20 години наред беше все свързано със Фатиковци,търговци на оръжия за съмнителни субекти и терористични организации.....а също със дрога и синтетични възбудители.Доган нито един път не  станал и не е казал нещо срещу мутризацията на държавата ни.ДПС загуби прекрасните си първоначални инстинкти и се превърна в огромна тишина срещу неправдите които ни сполетяват.Зарази се със Доганщината.
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #1 on: March 29, 2011, 03:05:11 am »

 ДПС никога не е имала "прекрасни първоначални инстинкти". Този проект на ДС на БКП бе изграден от измислени от ДС герои сред нас, партийни секретари и агенти на ДС, активни участници, биячи във "възродителните процеси". Тези, които не разберат тази горчива истина с нищо немогат да помогнат на мизерстващите хора независимо от етнос и религия.

Грешка е да се работи за реабилитация или реформиране на ДПС. Това ще е един пъклен опит да се даде нов живот на това зловещо творение на ДС и БКП. ДПС трябва да се унищожи като едно срамно-зловещо творение на червените дяволи от БКП.

  Няма достойни лидери от ДПС по места. Нашият пророк Мохамед (с.а.с) е казал:" Този, който мълчи пред зулумите е мълчалив шейтан". ДПС върна районите, където живеят малцинствата във феодализма, даже в робовладелският строй. И кмета е от ДПС, и съда и полицията и фелдшера и учителите и даже чистачката в кметството. Такава диктатура и такъв страх не е имало даже по време на БКП. Дори с опасността да бъдат пратени в Белене смелите хора казваха това, което мислят.

   А сега има панически страх, какъвто не сме имали даже по-време на десетките "възродителни процеси". Неможе машите на Доган по-места да са достойни. Доганщината не е постигната от кукумявката от Боянските сараи, а от хилядите му слуги по места. Бруталният валяк на ДПС по места неможе да е достоен.

     Тази клика на БКП и ДС  не трябва да бъде спасена, а унищожена . Аз лично ще празнувам ако краят на сатаната Доган е по зловещ от това на Чаушеску. Малко е този изрод да се нарича сатана, защото даже сатаната не би направила това, което това изчадие на ДС направи.

    "Турците" от българия дали власт на този най-успешен проект на ДС дължат извинение на нас Турците и Мюсюламните, които никога не подкрепихме сатаната, както и всички български граждани, които са били жертви на тяхната подкрепа за ДПС, БСП и другите тоталитарни и шовинистични партии. Заради електората на ДПС подкрепила години наред един пъклен изрод аз вече отказвам да се иддентифицирам като Турчин от българия. Аз не искам нормалните хора да ме мислят за роб на Доган.


ДПС трябва да бъде унищожена като едно раково образувание.  Само тогава аз бих бил пак Турчин от българия.

Тази мафиотска клика върна смесените райони не във феодализма, а в робовладелският строй. Не помагайте на ДПС да оцелее. Давате нов живот на тази грозна сатанинска креатура на ДС. Проект на ДС неможе да се демократизира . Тя трябва да бъде унищожена, за да се роди ПДП- Партията на Демократичният Просперитет. Друга добра преспектива за българия няма. Докато турците и мюсюлманите-най пострадали от тоталитаризма даваме живот на БКП творение то българите ще имат пълно основание да ни мразят. И заради мюсюлманите в българия, които вече 21 една години подкрепят тоталитарната партия ДПС българия днес е ад под небето. '"Турците и мюсюлманите ", които поддържат партията на сатаната не отговарят на критериите  да бъдат нито турци, нито мюсюлмани. Това съм доказал многократно.

Не на мафиотската клика ДПС. 

Report Spam   Logged
Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy