Serbest Forum
April 20, 2024, 09:28:39 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Браво Лъжница ! Гордея се с вас !

Pages: 1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Браво Лъжница ! Гордея се с вас !  (Read 4676 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
samvoin
Guest
« Reply #15 on: October 08, 2010, 06:19:18 am »

Едно не разбирам. И то е: кое точно от изброените материали, доказва, че тези хора не са с българско етническо и национално самосъзнание и български майчин език?
Report Spam   Logged
KARTAL
Full Member
***

Karma: +0/-0
Posts: 234



« Reply #16 on: October 08, 2010, 10:55:30 am »

Едно не разбирам. И то е: кое точно от изброените материали, доказва, че тези хора не са с българско етническо и национално самосъзнание и български майчин език?
samvoin, аз не разбирам защо постоянно трябва да натяквате на едни хора, че са такива или онакива?
Тук става ли въпрос дали това са турци, помаци или българи?
Без значение от какъв произход са тези хора изповядват религия Ислям и се боят, че държавата нарочно се опитва да се меси в техните вярвания. Нямат ли право да се страхуват?
Те не казват, че са помаци. Не. Те казват, че са мюсюлмани и не са терористи. То тогава аз утре ще си пусна брада ще стана ходжа и ще уча децата примерно да четат Корана и какво - ДАНС ще дойдат да ме арестуват щото съм бил терорист?
Как е възможно това?
Това ли е свобода?
Защо сега веднага трябва да твърдиш, че са българи?
Съдейки по думите ти аз не виждам никаква разлика между теб и онези "възродители" от комунистическо време.
Как да разбирам - ДАНС са влезли в селото за да накарат това население да се чувства българско ли или наистина търсят радикални ислямисти?
Report Spam   Logged

samvoin
Guest
« Reply #17 on: October 08, 2010, 11:45:24 am »

samvoin, аз не разбирам защо постоянно трябва да натяквате на едни хора, че са такива или онакива?
Тук става ли въпрос дали това са турци, помаци или българи?
Без значение от какъв произход са тези хора изповядват религия Ислям и се боят, че държавата нарочно се опитва да се меси в техните вярвания. Нямат ли право да се страхуват?
Те не казват, че са помаци. Не. Те казват, че са мюсюлмани и не са терористи. То тогава аз утре ще си пусна брада ще стана ходжа и ще уча децата примерно да четат Корана и какво - ДАНС ще дойдат да ме арестуват щото съм бил терорист?
Как е възможно това?
Това ли е свобода?
Защо сега веднага трябва да твърдиш, че са българи?
Съдейки по думите ти аз не виждам никаква разлика между теб и онези "възродители" от комунистическо време.
Как да разбирам - ДАНС са влезли в селото за да накарат това население да се чувства българско ли или наистина търсят радикални ислямисти?
А същите тия като влизаха в православните храмове по време на молебен и биха и влачиха миряни и свещенници по земята, какви искаха да ги правят тях тогава?
От безбожен режим, всичко може да се чака.
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #18 on: October 08, 2010, 11:46:52 am »

Тгава не е случайно съвпадение, че Бойко Борисов също беше главен участник в събитията, като главен секретар на МВР, както и преди 1989 - а година във "възродителния процес"...
Няма случайни съвпадения в историята...
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #19 on: October 08, 2010, 11:59:05 am »

А същите тия като влизаха в православните храмове по време на молебен и биха и влачиха миряни и свещенници по земята, какви искаха да ги правят тях тогава?
От безбожен режим, всичко може да се чака.

  Да бяхте се възпротивили, както помаците правят сега, правеха и в миналото. Както турците макар и късно протестираха през май 1989 год. Ние ли сме виновни, че мнозинството българи са страхливи ? На страхливеца по-време на война му отнемат държавата, а в мирно време жената, честта, достойството, свободата ...

За мизерното си положение през комунизма и сега българският народ да се сърди само и единствено на себе си.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #20 on: October 08, 2010, 12:12:27 pm »

 Операцията на ДАНС цели сплашване на мюсюламните и обединяването им около партията на ДС- ДПС. Тази операция е подигравка с изповядващите исляма. В страната има регистриарани над 130 религиозни течения и секти. Защо ударите са насочени само и единствено срещу нас ? Глупавите  шоута на ДАНС подкопавят доверието на мюсюлманите към държавата. Тези акции са една мръсна игра за сплотяване на мюсюлманите около създадената от ДС тоталитарна  партия ДПС.  ДАНС и ДПС разиграват цирк.

ДПС възропта срещу акциите, свързани с мюсюлманите в България

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/08/973474_dps_vuzropta_sreshtu_akciite_svurzani_s_mjusjulmanite/
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #21 on: October 08, 2010, 02:02:32 pm »

Операцията на ДАНС цели сплашване на мюсюламните и обединяването им около партията на ДС- ДПС. Тази операция е подигравка с изповядващите исляма. В страната има регистриарани над 130 религиозни течения и секти. Защо ударите са насочени само и единствено срещу нас ? Глупавите  шоута на ДАНС подкопавят доверието на мюсюлманите към държавата. Тези акции са една мръсна игра за сплотяване на мюсюлманите около създадената от ДС тоталитарна  партия ДПС.  ДАНС и ДПС разиграват цирк.

ДПС възропта срещу акциите, свързани с мюсюлманите в България

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/08/973474_dps_vuzropta_sreshtu_akciite_svurzani_s_mjusjulmanite/

Съгласен съм.
Сектите никой не ги пипа за нищо. Особено чудовищната секта "Свидетели на Йехова", въпреки десетките сигнали само от Плевен срещу нея, включително влезнали в дневвния ред на парламента, няма и една образувана проверка, до момента и въпреки развиваната педофилска дейност на някои евангелистки - петдесятни протестанти - евреи.
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #22 on: October 08, 2010, 02:04:25 pm »

На мормонските пропагандатори, никой не им иска даже и лична карта по пътя /за разлика от на мен, да речем/, както и въобще на чужденци, особено от две - три особено привилегировани нации на наша територия /освен тези на така наречените велики сили/.
Report Spam   Logged
KARTAL
Full Member
***

Karma: +0/-0
Posts: 234



« Reply #23 on: October 08, 2010, 04:49:27 pm »

Операцията на ДАНС цели сплашване на мюсюламните и обединяването им около партията на ДС- ДПС. Тази операция е подигравка с изповядващите исляма. В страната има регистриарани над 130 религиозни течения и секти. Защо ударите са насочени само и единствено срещу нас ? Глупавите  шоута на ДАНС подкопавят доверието на мюсюлманите към държавата. Тези акции са една мръсна игра за сплотяване на мюсюлманите около създадената от ДС тоталитарна  партия ДПС.  ДАНС и ДПС разиграват цирк.

ДПС възропта срещу акциите, свързани с мюсюлманите в България

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/10/08/973474_dps_vuzropta_sreshtu_akciite_svurzani_s_mjusjulmanite/


ето един човек който вижда истината. За коментара ти просто нямам думи. Личи си, че си видял много и, че си доста хитър. Жалко за онези които не проумяват какво се цели. Все пак наближават избори. Трябва да се сплоти електората на ДПС с тези маневри. Болен пък ще крещи "не на Турция в ЕС" (не, че ще я приемат в близките години - аз съм против например) и хоп - разклоненията на Партията "майка" пак ще се грижат за нея да не се откъсне от така богатата артерия която тя смуче вече петдесетина години.
Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #24 on: October 08, 2010, 10:19:23 pm »

ето един човек който вижда истината. За коментара ти просто нямам думи. Личи си, че си видял много и, че си доста хитър. Жалко за онези които не проумяват какво се цели. Все пак наближават избори. Трябва да се сплоти електората на ДПС с тези маневри. Болен пък ще крещи "не на Турция в ЕС" (не, че ще я приемат в близките години - аз съм против например) и хоп - разклоненията на Партията "майка" пак ще се грижат за нея да не се откъсне от така богатата артерия която тя смуче вече петдесетина години.

 Благодаря за комлимента Картал ! Само една дума малко ме озадачи. Думата хитър. Хитър ли искаше да кажеш или мъдър, кардешим ?
Report Spam   Logged
KARTAL
Full Member
***

Karma: +0/-0
Posts: 234



« Reply #25 on: October 09, 2010, 04:52:17 am »

Благодаря за комлимента Картал ! Само една дума малко ме озадачи. Думата хитър. Хитър ли искаше да кажеш или мъдър, кардешим ?
Извини ме. Исках да кажа "мъдър" но мисля, че и "хитър" не е обидна дума.
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #26 on: October 13, 2010, 06:47:14 am »

И след това нека да не съм прав като казвам че в Р. Абсурдиния се подготвя нов Възродителен процес, под благовидната форма на претърсвания и обиски на Имами и Мюсюлмански свещенослужители, под оправданието за радикална литература и исламистка дейност.

Но ЕВАЛЛА на Помаците, единен народ. Цялото село скача в защита на Имама си, а не като при славяните, цяло село скача срещу свещенниците си като ги арестват. Ето това се казва гражданска позиция и общество, независищо от капризите на политици и разни психично болни лидери.
Макар че зад тази проверка лично аз съзирам тъмната ръка на Доган и неговите господари от ДС който използват службите за разчистване на сметки и проправяне на пътя на шейтан Доган и последващ нов Възродителен процес и сегашната му канонизация на Доган като мъченик и лековерните вярващи да повярват във собственият си мъчител, че е единственият лидер, но АЛЛАХ си знае работата и няма да го допусне това спиртосано мекотело до върха на пирамидата и да води милиони Мюсюлмани.

Ердоган го отсвири и той за да не изпадне в изолация копелето, раздухва напрежение като много добре знае че пипнат ли Имамите че ще скочат Мюсюлманите да защитят свещенослужителите си и от това да се започне верско и етническо напрежение, преминаващо в нетърпение и пътя към етническите сблъсъци е открит.

А от там Доган да се появи победоносно на бял кон и да принуди Р. Турция и Арабаският свят дори да го подкрепят за единственият Мюсюлмански лидер и грабежите и пладнешките разбойнически изцепки пак да започнат с подновена сила. Изключително страшно опасна и цинична игра на това алкохолизирало се човече се играе за сметка на Исляма и Християнството, но със сигурност ще се изгори на този огън дявола Доган, продължи ли да се меси в делата на Мюсюлманите.

Наистина че за Исляма в България трябва най-накрая да дойде 10.11.1989 г. и да се лустрира Ислямската религия от разни тъпкачи на комунистите сред вярващите Мюсюлмани и ще дойде, а Доган колкото и да си иска да си играе опасната игра, като се плисне казана, той ще е първият който ще се изгори, но АЛЛАХ си знае все пак работата, тогава да не му се бъркаме.
Report Spam   Logged

Sali Bayram
Newbie
*

Karma: +0/-0
Posts: 15

Ne mutlu seytanim diyene !


« Reply #27 on: October 13, 2010, 07:03:59 pm »

Kakto v hristyanskata religiq ima ujasni sekti koito izopachavat cennostite i tova po-dobre da go kajat bulgarite, taka e i pri nas, makar v po-malka stepen. Az imam vyara v durjavnite ni institucii i predpochitam da izhakam da prikluchi razsledvaneto. Neka ne sme predubedeni, a horata da si svurshat rabotata. Az ne iskam v djamiite da ni propovqdvat, opazil ni Allah, radikalizum. Dano ako tova e vyarno, da mu se poturski smetka ot tozi chovek. Tvurdi se, che e imal vruzki s Al-Kaida. Mnogo e sumnitelna rabotata...I
A pozicyata na DPS kakto prochetoh e da se izhaka dokraq na razsledvaneto.  Lutvi Mestan kaza po BNR che te sa gotovi, da susdesitvat na slujbite v borbata sreshty terorizma. I strukturite na DPS po mesta sa gotovi ako e nujno pri drygi proverki na DANS da se namesqt i da ozuptqt mestnite hora, da gi ukrotqt, za da ne prechat na slujitelite na MVR i DANS. Tova byah dumite na Mestan v predavaneto Nedelya 150.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #28 on: October 14, 2010, 12:32:26 am »

Kakto v hristyanskata religiq ima ujasni sekti koito izopachavat cennostite i tova po-dobre da go kajat bulgarite, taka e i pri nas, makar v po-malka stepen. Az imam vyara v durjavnite ni institucii i predpochitam da izhakam da prikluchi razsledvaneto. Neka ne sme predubedeni, a horata da si svurshat rabotata. Az ne iskam v djamiite da ni propovqdvat, opazil ni Allah, radikalizum. Dano ako tova e vyarno, da mu se poturski smetka ot tozi chovek. Tvurdi se, che e imal vruzki s Al-Kaida. Mnogo e sumnitelna rabotata...I
A pozicyata na DPS kakto prochetoh e da se izhaka dokraq na razsledvaneto.  Lutvi Mestan kaza po BNR che te sa gotovi, da susdesitvat na slujbite v borbata sreshty terorizma. I strukturite na DPS po mesta sa gotovi ako e nujno pri drygi proverki na DANS da se namesqt i da ozuptqt mestnite hora, da gi ukrotqt, za da ne prechat na slujitelite na MVR i DANS. Tova byah dumite na Mestan v predavaneto Nedelya 150.

   Горната е овчедушна позиция на човека-роб, който няма собствено мнение и Местан трябва да му каже кое е "правилното"  Cheesy. Колкото до ДАНС все преди избори й се иска да хване радикалният ислям за опашката  Cheesy , но нещо все гони Михаля  Grin. ДАНС в случая обслужва структурата на ДС - ДПС. ДАНС може би е една от най-неграмотните тайни служби в света. Освен да репресират борци за демокрация и да следят политическите противници на шовинистите и властимащите за нищо друго не стават. ДАНС е репресивен апарат нямащ нищо общо с националната сигурност на България. Виж колко правилно го е казал човек, който не разчита на Местан да му посочи "правилният" път.

ДПС щяла да съдейства на ДАНС  Grin Grin Grin за какво да залови нас турците демократи и да ни изкара ислямисти ли ? Една терористична организация(ДПС)  цяла да помага да се репресират граждани на ЕС.

Шестица за Нахит Догу, двойка за "Сали Байрам".


Позиция

12.10.2010
Лов на ислямисти или игра за трибуните

    Операцията на ДАНС в гоцеделчевското село Лъжница бе насочена към ограничаване изповядването и популяризирането на радикален ислям, се казва в официалната хроника. Но нещата не са чак толкова прости, както изглеждат от новинарските депеши. Това е поредната акция, която търси радикални ислямисти. Но радикалите все не излизат на яве. Поне досега не видяхме някой изправен пред съда. Така беше и в предишните операции против радикалния ислям, така е и сега.
    Една разузнавателна служба прави акция и събира чували с книги, в случая в село Лъжница, без да знае какво е съдържанието на книгите. Една разузнавателна служба казва, че „обектът й следен”в продължение на 2 години, но след разпит този „същият обект” е освободен.
    Никоя институция в света, чиято цел е да събира и анализира информация, няма да спечели престиж след подобни действия. Няма разузнавателна служба в света, която да събира книги с чували от домовете на граждани и да не знае какво пише в тях.
    Една разузнавателна служба действа тихо, проверява добре и разчита на информацията си. Когато се появят доказателства, съдът си казва своята дума. Всичко останало настройва хората и създава страх, който не е полезен за страната ни.
    Социологически проучвания, направени от международни организации показват, че зараждането на радикални ислямистки организации, е най-малко възможно в страните от Югоизточна Европа. Според тези проучвания в България, Македония, Албания и Косово подобна тенденция е малко възможна.
    Не се казва, че е възможна, а малко възможна. И точно тази малка възможност трябва да се следи и да се знае предварително от разузнавателните ни служби. В случая това едва ли ще стане със събиране на книги в чували, ако целта е постигане на резултат. Ако пък играта е за трибуните, ефектът ще е непременно временен.
Ето една достойна позиция.

http://nirodopi.blogspot.com/2010/10/blog-post_12.html


Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #29 on: October 14, 2010, 09:00:01 am »

Kakto v hristyanskata religiq ima ujasni sekti koito izopachavat cennostite i tova po-dobre da go kajat bulgarite, taka e i pri nas, makar v po-malka stepen. Az imam vyara v durjavnite ni institucii i predpochitam da izhakam da prikluchi razsledvaneto. Neka ne sme predubedeni, a horata da si svurshat rabotata. Az ne iskam v djamiite da ni propovqdvat, opazil ni Allah, radikalizum. Dano ako tova e vyarno, da mu se poturski smetka ot tozi chovek. Tvurdi se, che e imal vruzki s Al-Kaida. Mnogo e sumnitelna rabotata...I A pozicyata na DPS kakto prochetoh e da se izhaka dokraq na razsledvaneto.  Lutvi Mestan kaza po BNR che te sa gotovi, da susdesitvat na slujbite v borbata sreshty terorizma. I strukturite na DPS po mesta sa gotovi ako e nujno pri drygi proverki na DANS da se namesqt i da ozuptqt mestnite hora, da gi ukrotqt, za da ne prechat na slujitelite na MVR i DANS. Tova byah dumite na Mestan v predavaneto Nedelya 150.

Структурите по места на ДПС щели били да съдействат на държавните органи. Сали, Сали, не беше ли същото и преди 10.11.1989 г. любимият ти лидер Доган и хората му, съдействаха на същите тези държавни институции при провеждането на Възродителният процес? или май като зашумоли парата съвсем друго започвате да приказвате.

И хайде обясни ми на кой инстутуции имаш доверие? на тези инстутуции избила 300 хиляди човека по лагери и затвори, само заради това че са принадлежали към по мислещата и прогресивна част от Българското общество и са работели за просперитета на родината си. На кой държавни инстутции имаш доверие? на онази който ви сменяха Тюркските ви имена със славянски насила? и вкарваха в затвора хора не искащи да си сменят имената.

На кой държавни инстутции вярваш? на онези който и до ден днешен държат мнозинството хора в нищета и без работа и реална икономическа алтернатива, за да си обогатява БКП/БСП елита в това число и любимата ти партия ДПС.

Що за демагогия и цинизъм е това? Да ходиш и да честваш, годишнина от смърта на едно пеленаче, смазано от танковите вериги на същите тези държавни инстутции, изпратени за да осмирят точно същите тези Бунтовни Помаци, който по старото поколение от тях където се бяха събрали пред домът на Имамът им, са го преживяли този ужас на Възродителният процес и по тази причина имат право да се страхуват от нови Възродителни събития, защото господарите ти на нищо ново не са се научили и нищо старо изобщо не са  забравили и сега ТИ със типично депесаро-комунистическата си наглост и цинизъм, вменяваш чувство за вина на Помаците че си защитават правото на самоопределение и чувство за верска принадлежност.

Защо изобщо не ги оставите на мира и не само Помаците, но и Турците да си живеят живота както на тях им най-добре, а трябва постоянно да им напомняте за себе си, по този крайно агресивен и идиотски начин с демагогия и лъжа и някаде със заплахи и сила.

Твърдиш че си вярващ, твърдиш че си Мюсюлманин, но думите и поведението ти не е изобщо подобаващо на истински Мюсюлманин, защомто се солидаризираш със на славянските шовенисти пропагандата им за ислямизъм и подривност.

Хайде нека да ти изясня една работа Сали.

Никога не съм го крил че съм се движил в на славяните шовенистичните им среди, до преди да им разбера игрите и манипулациите и да се отвърна от тях с тотално омерзение и мога да ти кажа само едно нещо! Че например едни старостилци, Християнско ултра-ортодоксално църковно движение, сиреч Православна църква, със всичките им там канонични обрядности, както е при официалната Православна църква, но празнуващи празниците си по Юлианският календар и подчиняващи се не на комунистическият Патриарх Максим, а на Йерусалимският патриарх и Руската задгранична Православна църква и мога да те уверя, че триста пъти са по радикални тези старостилци и от най-радикалните Мюсюлмани и са много по опасни, защото те действат изключително подмолно и подядащо като едни истински термити. Не стрелят с оръжие, не взривяват бомби, не убиват в името на вярата си, но тези старостилци можеш да ги видиш по върховете на държавната власт, от която си ще да е партия тази власт и охранителни инстутуции, но те са там в дъното на всяка една завера или заговор.

Например те са съветници на Президента, на Министър-Председателя на Министри и на висши партийни лидери и полицейски началници. Чисто и просто старостилците са като едни масони, хем са навсякаде, хем са никаде. Власт във сянка са те.

А за техните книги да не ти говоря, пълни са със най-злъчната славянска пропаганда, сега не злословя славяните, а само казвам че в техните религиозни книги в прав текст пропагандират преимуществото на славянството и говорят скрито само по между си, за трещене на автомати и прекръстване на всички поганци, разбираи Турци. Това им е термина за Турчин "Поганец" или "Агарянин".

И след това същите тези православни чифути, подбутват съветваните от тях висши стоящи им работодатели, да пускат медиините мухи за ислямизъм и за радикализъм, за да не се разбере че те са проблемът на тази държава, занимават със всичко друго, но не и със вяра както твърдят.

Така за тях положението! всички други са ислямисти, терористи, а самите те са крайно радикална секта криеща се типично като мишки в дупките си и за огромно съжаление ти им пригласяш на същите тези крайно радикални християнски секти, повтарйки им злъчната антимюсюлманска пропаганда.

Човече, мога само да ти кажа, за съжаление си, защомто не виждаш опасноста от нов Възродителен процес, или ако я виждаш, съвсем умишлено работиш в тази насока правейки се че не я виждаш, сънародниците ти да страдат, за да са добре истинските ти врагове, който те мразят истински до смърт и ти желаят по скорошната ти смърт.
Това поведение си има една много ясна и точна дефиниция "Ренегат" или "Предател" както предпочита човек може да те нарече.
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy