Serbest Forum
April 20, 2024, 04:07:31 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Рамкова конвенция за защита на националнl

Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Рамкова конвенция за защита на националнl  (Read 1640 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
samvoin
Guest
« on: September 06, 2010, 01:46:13 pm »


  Самвоин престани вече с глупoстите си. Ставаш смешен и сваляш нивото на форума с празнословието си. На глупостите, че България граничела със себе си се наслушвахме в този форум. Всички българи в чужбина са малциство, а всички други в България са натрапници  Grin Grin Grin.

  Хайде престани да се излагаш и да сваляш нивото на форума с тези лъжи. Ти Иса си огромна жертва на българската лъжеистория. Не се опитвай да ни зaблудиш и нас със своята заблуда. Нека си имаме уважението - престани с лъжите си. 


 
Нарушаваш правилата на форума :

10.Целенасоченото разпостраняване на невярна информация в този форум е забранено.





Първо на първо, не съм казал че всички българи в чужбина са малцинство. За невъзвръщенците приели чужди имена и паспорти доброволно, чужди страни, чужди войски, Химни, национална принадлежност и пр., въобще не ми пука и не са българи според мен, тъй като доброволно както и изселниците от 1989 - а година са се самоотлъчили от българската нация /тези които са искали да са част от нея ,останаха тук и воюваха да си върнат имената, заедно с българите/.
Такива хора не могат да мислят за доброто на България и нямат право на абсолютно никакви имотни или други претенции към тази страна.
После, не съм казал че всички са натрапници, а само ако разгледаме обективно параграфите на въпросната Конвенция - цитирана тук, кой може и кой не да е национално малцинство, а всъщност какво се случва и дали наистина се спазват реалните параграфи на тази иначе много съмнителна Конвенция.
Спрямо турците били под Османско владичество и под експериментите на маскираната юдео - талмудска управленска върхушка /и нейната заветна мечта - да пие християнска кръв!/, изпитвам само съчувствие, както и към всички останали народи били под това владичество.
Само че турците в огромната си част, за разлика от останалите народи, също не осъзнаваха че са своего рода роби, а не "правоверни господари", каквито им внушаваха че са и че ги размятаха като куфари из цяла Европа, за постигане целите на тая върхушка, както и че целите на тая върхушка, не отговарят на техните жизнени цели и потребности.
Османската империя, беше само едно от многото оръдия на вековния заговор за заличаване на българите.
Турците бяха точно толкова жертва на Османската империя, колкото днес са на ДПС което ги държи като заложник на своя рекет и искания за паразитното и крупно обогатяване на една нищожна част от туркоезичното население, за сметка на българското. Колкото руснаците бяха жертва на маскираните талмудо - юдеи /хазари/, зад псевдосоциалистическата "революция" в Русия и на СССР, както и колкото французите бяха жертва на погрешно наричаната "френска" буржоазна и псевдодемократична "революция"...
Изселническите спогодби че ги има, има ги и съм ги чел с очите си, така че няма как да убедиш някого че ги няма. Интересно по коя логика само попитах, едно международно споразумение сме длъжни да изпълняваме, а друго не? Но това както и да е. Има го и Ангорския договор и тези въпросни документи са подписани не от друг,а от национален герой номер едно на Турция - Мустафа Кемал Ататюрк - лично.
Аз само цитирам неговото мнение, а то явно е било че в името на двустранните добри отношения между България и Турция, хората с етническо българско самосъзнание трябва да дойдат в България, а хората с етническо турско самосъзнание и майчин език - да заминат за Турция. Без да се ангажирам прав ли е бил или не /може би първо трябва да бъдат попитани самите хора, от двете страни какво искат и всичко да стане по тяхното желание/.
Между впрочем, Мустафа Кемал Ататюрк е бил влюбен в българска девойка - дъщеря на български генерал /упорито се лансира тезата за българският произход на майката на Ататюрк, от някои турски и български историци/, но като истински турски националист, решава че такъв брак е недопустим - брак с лице от чужда национална принадлежност и така и не споделя и не реализира своята любов до края на живота си. Черта достойна за уважение според мен, че в името на своята отговорност пред нацията към която чувства и мисли че принадлежи, е избрал държавния дълг - дълга на държавник, а не на личния си живот и желания и своето лично его и чувства.
Накрая, да, България граничи сама със себе си и това ако се разходиш в първите три села, в която и да било посока излизайки от границите на днешната така наречена България, ще го забележиш като попиташ първите срещнати какви се чувстват и им заговориш на български език...
Когато твърдиш че лъжа, вземи ме опровергай с документи, видеоматериали, снимки и пр... Тогава ще приема че лъжа или греша.
Искаш да ми кажеш че Трция се е отказала от териториални претенции и поделяне на етнически принцип на Кипър ли? Когато Турция признае кипърска "нация и език", тогава и ние трябва да призаем македонски, помашки, тогава и ние трябва да отхвърлим свои териториални претенции към БЮРМ и претенции за българско малцинство и правата му там, а когато Турция признае целия Кипър за част от Гърция, може и аз да кажа че трябва да признаем цяла Македония за част от Сърбия, Гърция, Албания /които далеч не са оттеглили дори официалните си териториални претенции към части от нея и дори към цялата или поне някои неслабо представени в парламентите им партии, каквато ние нямаме и до днес/.
Report Spam   Logged


Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy