Serbest Forum
March 29, 2024, 08:09:43 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

Смешната Атака

Pages: 1 [2] 3 4 ... 9   Go Down
  Print  
Author Topic: Смешната Атака  (Read 7495 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
samvoin
Guest
« Reply #15 on: September 02, 2010, 04:10:01 pm »

Турците не са етносепаратисти. Това, че турците желаят да запазят идентичността си не е сепаратизъм.
Както ти може би ще потвърдиш - например Волен Сидеров не може да представлява всички българи. Както казваш също така Волен не може да представлява и българския национализъм. По същия начин аз пък твърдя, че примерно Адем Кенан не представлява турците в България.

Аз искам да те попитам как мислиш какъв трябва да бъде българският национализъм и за какво трябва да се бори?

спиране на "циганизацията" - как ще стане Grin с тази раждаемост?
"не на Турция в ЕС?" - дали това е нужно с оглед на двустранните отношения? Друг е въпросът, че според мен няма да я приемат никога пък и не е нужно. Ето ние сме "европейци" очаквахме да потече от небето "мед и масло" но все още чакаме.
"забрана на строежа на джамии?" - според мен трябва да се строят и църкви и джамии.. нека да се "надбягваме" Smiley кой колко повече ще построи.. няма лошо в това.
"забрана на 7 минутните новини обявени за петнадесет минутни на турски по БНТ" - за справка виж програмата на Канал 1 по вестниците аз забелязах, че даже периодът в който текат реклами се води като емисия на турски.. дали спирането на тези новини е полезно? или вредно? за мен лично е без значение.. но за други дали е така?

Много въпроси зададох. Всъщност тези неща сме ги говорили много но ми е интересно ти какво мислиш по въпроса. Аз известно време не влизах във форума ако си писал в друга тема дай линк ако искаш да не се повтаряш.
Ами преди да ти отговоря относно тези въпроси които си поставил, не е зле да ми покажеш цитат лично от мен къде съм поставял тези искания и къде и кой български автентичен националист - лежал в болшевишките лагери /въобще хората в исторически план които съм изреждал като пример за национализъм/ който далеч преди 1989 - а е бил националист, е поставял такива програмни искания и точки и тогава ще си кажа мненията по тези въпроси.
Report Spam   Logged
KARTAL
Full Member
***

Karma: +0/-0
Posts: 234



« Reply #16 on: September 02, 2010, 04:34:00 pm »

Ами преди да ти отговоря относно тези въпроси които си поставил, не е зле да ми покажеш цитат лично от мен къде съм поставял тези искания и къде и кой български автентичен националист - лежал в болшевишките лагери /въобще хората в исторически план които съм изреждал като пример за национализъм/ който далеч преди 1989 - а е бил националист, е поставял такива програмни искания и точки и тогава ще си кажа мненията по тези въпроси.

Аз не твърдя, че си ги казал някаде а само те попитах такъв ли трябва да бъде българският национализъм или по различен.

.........
Много въпроси зададох. Всъщност тези неща сме ги говорили много но ми е интересно ти какво мислиш по въпроса. Аз известно време не влизах във форума ако си писал в друга тема дай линк ако искаш да не се повтаряш.......

Report Spam   Logged

samvoin
Guest
« Reply #17 on: September 02, 2010, 09:12:27 pm »

Аз не твърдя, че си ги казал някаде а само те попитах такъв ли трябва да бъде българският национализъм или по различен.

Мисля че въпросът ти е риторичен и отговора го знаеш от моя страна поне.
Не, не може да е такъв един истински национализъм и особено българският.
Какъв трябва дае българският национализъм, отвори блога ми ако не си и прочети най - отгоре на него какво пише:

http://samvoin.blog.bg/

Там е обяснено достатъчно добре какъв трябва да е българският национализъм и какви характеристики трябва да носи, както и в какво намира основания и за какво се бори и после погледни и Заветите на Апостола на Свободата - Васил Левски.
Ако там пише нещата които изрежаш тука, приеми че и аз съм за тях.

Циганизация ли? Я ми обясни този термин и какво значи да я спрем?
Циганите нещо така имат мощна държава, армия, разузнаване, контраразузнаване, силно икономическо и стопанско лоби в политиката и всички сектори, капитали които навлизат и изкупуват българското имущество от вън и те го правят това със своите чуждипаспорти и лоялност към чужда страна ли, като приходите и печалбите от тая дейност и изкупуване ще наливат икономиката на техната страна и ще превърнат българите в безимотни роби?
В държавната власт и администрация, в централната ласт, в парламента, съда, прокуратурата, полицията, въоръжените сили /доколкото ги има/ е пълно с цигани и те действат всичко да е на това положение целеустремено ли, както и в стопанството и икономиката?
Циганите са в силата и моща си да ни асимилират и претопят ли, със своята писменост, език и пр.? Който се натрапва в образованието, набива се насила в мозъците и главите на подрастащите българи и пр. ли?
Циганите са едри собственици на наша територия ли?
Ако тези процеси и показатели ги наблюдаваме, тогава може да се говари за циганизация. Аз не забелязвам такива процеси, нито че циганите искат да цепят и са искали територия от България, в полза на чужда или своя страна тук.
Напротив, наблюдавам аз лично на места процеси на дециганизация и турцизация на самите цигани, но това е друга тема.
Многократно съм говорил за неправдите у нас вършени над цигани, както и многократно съм говорил за неправди вършени над българи и посредством цигани и за причините за циганската агресия, там където я има, но и най - вече че това е само едно от многото следствия у нас, а не първопричината на всички проблеми които виждаме и чувстваме, включително и на този така наречен проблем с циганите и криминализацията сред тях.
Обяснявал съм къде са дълбоките причини и дефекти в политиката спрямо тях и от къде тръгна всичко. И това че както "българската нетолерантност и масова омраза" към циганите е един коварен мит, така и темата с масовата "циганска привилегированост" която е само привидна и има ясна цел - "разделяй и владей" /българската нация и еднонационалност на България!/.
Многократно съм казвал, че българските цигани трябва да бъдат оземлени и не трябва да бъдат държани безимотни като сега, при положение че има пустеещи имоти и земи, както и че младите български семейства от други страни и от градовете стоящи без имот и препитание, трябва да бъдат оземлени също така, като пустеещата земя се отнема от нестопанисващите я собственици срещу овъзмездяване и се предаде в ръцете на безимотни хора, които ще я стопанисват и които са български граждани.
Да им се подсигури инвентар и помощ като безлихвен и разсрочен кредит и да им се даде изпитателен срок в който да я ползват под наем, като им се дадеи известен гратисен период и ако я стопанисват добре, да им се даде възможност да я изплатят и придобият.
Да, проблема с демографския срив сред българите е видим и безспорен и той ще се реши не като забраним на циганите да раждат и ги ограничаваме, а като стимулираме българите да раждат и преди всичко, като се забраняти изхвърлят от употреба аборти, противозачатъчни, презервативи и пр. - все отрови на нашите врагове които искат да стигнем до тази демографска картина. Като има безплатни и достъпни генетични изследвания и тестове. Като се дават помощи на многодетни семейства и най - вече жилища или пък опрощаване на данъци, но и същевременно има държавен контрол как се отглежда това потомство и дали родителите са отговорни към него и тези родители да носят съдебна отговорност, ако имат безотговорен подход към поколението си!
Да се върне безплатното образование и здравеопазване и хората към земята, като частната собственост е неприкосновенна, но се стимулира колективната земеделска инициатива и уедряването на земята, не насила като БКП през 1944 - а година и със стимулация на паразитизма там, но всекиму според труда и заслугите и според приноса и това е на доброволни начала.
Лишаването на земеделците от земи бе пагубно и откъсването на масовия български селянин от селото и земята, а разтурването на ТКЗС бе още по - пагубно, по начина по който стана това.
Това че се продават земи на чужденци, е недопустимо! Категорично тези земи трябва да преминат отново в ръцете на българските граждани, като чужденците бъдат финансово компенсирани /доколкото не носят вина че земята им е била продадена/, а продалите земите си на чужденци, да бъдат обезземлени със съдебно решение и да им се отнеме правото да притежават земя!
Страна без земеделие и то модернизирано днес - мъртва страна! Не може никога да бъде независима.
Относно тая така наречена циганска или каквато и да е битова престъпност и агресия и мерките срещу нея /крайно време е да спрем да делим престъпността на циганска и нециганска и на етноси въобще, тъй като престъпността и агресията е една и е еднакво недопустима в една нормална и просперираща държава! Особено етническата и битова агресия и особено битовата престъпност - унищожителна частната собственост, била тя мутренска, циганска, хулиганска или каквато и да е/.Тази престъпнст, освен като бъдат премахнати социалните предпоставки като бедността и безимотността, като безработицата за нея, ще бъде овладяна и с няколко прости закона и рационални решения и приложения.
Единия важен закон е закона за правото на самоотбрана и закона за отбрана на частната собственост, както и режима за носене на оръжие и за неговата употреба, от страна на един некриминалнопроявен гражданин, срещу многократно криминалнопроявения, тези съображения трябва да се вземат пред съда и неприкосновенноста на частната собственост и човешкия живот - живота на почтенния и продуктивен гражданин.
Полицията трябва да бъде поставена под категоричен граждански контрол, като се създадат граждански отряди в помощ на полицията, като се даде право на полицейска пълноправна дейност и на общинската охрана и полиция и като се постави полицейската работа под контрола на възстановената БНА, каквато трябва да има /наборна военна служба и народна армия, паралелно с наемна/, а БНА и всички въоръжени сили да са под обща шапка и контрол на разузнавателните органи - даващи отчет направо на държавния глава, който да бъде с разширени правомощия, за сметка на съкратените парламетарни правомощия + силна референдумна демокрация.
Крупцията или произвола и своеволията от всякакъв тип в силовите и правораздавателни органи, трябва да се дефинира правно като държавна измяна и да се предвиждат особено тежки и безпощадни присъди + конфискация на имущество при установяване на такава!
Съдебната система трябва да сепромени генерално и да се постави под пълен граждански контрол/като се въведат съдебни заседатели и процесите се провеждат открито и публично/.
Полицията трябва да се съкрати в пъти и количеството да отстъпи пред качеството и особено бюрократичната и част като се възстановят функциите на следствието. Служителите и да преминават специални неколкократни и периодични психически тестове, тестове за интелигиентност и комуникативност с гражданите.
За особено тежки - установени категорично с технически средства престъпления - физическо посегателство от всякакъв тип, побой, грабежи, убийства на безпомощни хора и особено изнасилване /най - вече над деца!/, да се предвидят далеч по - тежки и безпощадни наказания от сегашните и да се излежават без право на всякаква замяна, като се разгледа в този случай и въвеждането на възможност за снемане на гражданските права на наша територия /на смъртното наказание, лично аз не съм особен привърженик/.
В същото време за по - леки престъпления като дребни хулигански прояви, кражби /особено на храна/, еднократни прегрешения и особено в по - млада и укрепваща възраст, да има специални места и трудово - изправителни центрове и заведения, а не да бъдеш тикан сред рецидивистите и на тези места да се занимават с теб психолози, педагози, трудови инструктори, да ти се дава възможност за специализиране и квалифициране и вземане на професия /ако нямаш/, да се разгледат социалните или семейни причини и среда за твоята асоциална проява....
Лично аз смятам, че е крайно време в силовите и въоръжени сили на България, да се вземат мерки и да се подготвят и включат повече представители на ромския етнос и така представителите на този етнос да бъдат мотивирани да смажат престъпността в своите редици, като докажат че техния етнос ин еговите представители, далеч не са способни само да рушат и вършат асоциални прояви, но и че са напълно способни и пълноценни да пазят и съблюдават обществения ред съвестно.
Наистина аз лично недоумявам и считам за парадокс, този етнос да бъде държан в социалната периферия и до днес, за сметка и на фона на силното кадрово толериране на други небългарски етноси, които в доста голямата си част носят чужди паспорти и съпричастност в някаква степен към чужди страни и нации.
Не ми е ясно примерно по - какъв критерии има повече примерно турци и евреи във властта и кадрово толерирани и издигани, отколкото роми, при положение и че уж ни внушават че този етнос е най - многобройния небългарски етнос у нас?
Също както и не ми е ясно на какво основание примерно има само новини на турски у нас по БНТ? Не , не искам да ги спирам, но нека и в Турция има на български по националния канал, нека у нас има тогава и на другите етноси, а ако ще има само на един небългарски етнос/както в Турция има само на този който е най - голям в страната, след турците/, няма ли логика тези новини да са не на турски, а на ромски език?
Не ми е  и  ясно на какво основание и по - какъв критерии, в България някой реши черомите трябва да бъдат отделени и да живеят в махали - гета, за разлика от евреите и турците, примерно? Нима някой реши че те са по - прокажени от тези два етноса?
Нима този някой бяха българските националисти, за които не съм чул да са имали власт последните 6 - 7 десетилетия /ако и преди това може да се каже че наистина трайно са имали власт/?
Аз не мисля че ромските проблеми, са следствие от българският национализъм, но точно обратното мисля. Дискриминацията над ромите където я има - също.

Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #18 on: September 02, 2010, 09:14:08 pm »

Във всеки случай, аз считам сегашното поведение на френските власти спрямо съгражданите ни от ромски произход, за тежък удар и провокация срещу българската национална чест и срещу България!
Не мисля че престъпността в една страна, трябва да се обвързва изцяло с един етнос който да става изкупителна жертва и още повече с гражданите на една или две страни, които са от твоя континент и уж са твои партньори в определени международни организации и имаш споразумения и ангажименти по - тези въпроси с тях, когато твоята страна бъка от африканци и азиятци.
Не може в тая страна да обвиняваш за всички грехове българските и румънските роми и въобще нашите граждани.
Това е само един смешен прах в очите на френската общественост /както и "проблема" с бурките/, която много скоро ще го разбере това, че са и сервирали изкупителната жертва само.
Нали уж патента да се депортира и прогонва цяла общност, за това че била носител на всичко най - лошо в твоята страна или всички граждани на определена страна, беше на Хитлер само и единствено? И той беше уникален тук?

Относно джамиите. Разбира се че трябва да се строят и църкви, и джамии и че трябва да има верска равнопоставеност и взаимозачитание у нас, като в никакъв случай не смятам че Християнството и Исляма в своя традиционен вид са взаимоизключващи се и враждебни религии.
Не може обаче да се строят във всеки град еднакъв брой църкви и джамии. Като например не може в град с 80% православно население, да построиш пет джами и иеднацърква, нали? Не може и същото да се направи в град и населено място със същия процент мохамедани - да се построят примерно пет църкви и една джамия или нито една джамия.
От друга страна, не можем да осяваме цялото населено място в храмове и то на всички възможни вери, ако за това няма предпоставки - наличие наахора от тази вяра.
А България трябва според мен да остане светска държава, като храмовете и религиите се самофинансират и бъдат разбира се подпомагани по - линия на културни паметници или пък бъдат кредитно или може и безвъзмездно при определени обстоятелства, но най - важен е принципа на отдадеността ти и ентусиазма при истинската вяра и на инициативата на вярващите - на самоинициативата, като тази помощ се извършва спрямо съответните позволени - традициоонни и равнопоставени вери на квотен принцип.
Моето мнение е че диаспората на българите - мохамедани, трябва да получи правото и възможостта да се обособи в своя диаспора и да има право да слуша своите служения на своя майчин език, не на турски или арабски /така както например арменците и руснаците, въпреки че са православни християни като нас, са отделени в свои - отделни храмове и църковни организации и това им е позволено от обществото и държавата ни/.
В българските православни храмове, богослуженията също трябва да станат на разбираем български език, за да е ясно на всички за какво се проповядва.
В момента Православието стене от огромна смъртоносна криза у нас и за товато има нужда от помощ.
Още повече като вземем в предвид че мнозинството у нас се състои от православни християни и че един бъгарски национализъм, не бива да си поставя приоритети в никаква посока да изменя религиозната структура на българската нация в каквато и да било посока или с финансови и материални стимули и привилегии.
Твоята принадлежност към българската нация и твоите заслуги или право на българско гражданство, трябва религията да е последния критерии по - който да се определят.
Етническата принадлежност, корените ти и месторождението ти - също. Както и твоя ценз.
Критериите трябва да са съвсем други - твоите ДЕЛА и заслуги.Твоя творчески принос и степен на стремеж към такъв, за общото национално и отечествено благо.
Ако искаш този принос да го дадеш на друга страна и нация, българските граници трябва да бъдат широко отворени с еднопосочен билет за теб. Тук се съобразяваш с общия език - писмен и говорим в институциите и общото образование, с Химна на тази страна /"Шуми Марица" отново трябва да се върне като Български Химн!/ и със Знамето на тази страна и други Химни и Знамена или език които да официализираш - нямаш!
 Да, майчиният си език можеш да го изучаваш, в извънкласна форма - като всеки чужд език на наша територия. Може държавата да те подпомага отново кредитно в таз насока, на квотен принцип.
Ако ти не искаш да си част от българската нация, а държиш на своята - небългарска друга нация, но историческите или други обстоятелства в твоята страна са те принудили да живееш тук /както примерно принуденият представител на българската нация да живее навън, не губи своите граждански права тук/, това твое право ще бъде уважено, но не можеш да бъдеш български гражданин, а временно или постоянно пребиваващ чужденец - ползващ собственост само под наем и на основа договореност с Българската държава, като всеки случай и причини или нужда от пребиваване тук,трябва да се разглеждат индивидуално /бежанец, политемигрант, според определен договор с чужда страна и пр.../.
Провлизане в брак от страна на български гражданин с чужд - пребиваващ на наша територия, децата родени от този брак, не придобиват българско гражданство, докато не покрият определени критерии за такова, след навършване на пълнолетието си и след минаване на определен "карантинен период".
Българската държава, трябва да стои с цялата си държавна, дипломатическа, военна, разузнавателна, оръжейна и всякаква друга мощ зад всеки свой гражданин, където и дае той по света, без оглед на етнос и религия или на произход и месторождение.Смисъла на нейното съществувание, трябва да е само и единствено този!
Тя е длъжна да осигури на всеки един свой гражданин безплатно образование и здравеопазване, облекчение за неговото имотно обезпечаване, ако е с многодетно семейство изцяло да го обезпечи безвъзмездно и да постави многодетната майка под пълна държавна закрила и издръжка!
Впрочем, България за да изпълни всичко това и бъде отново пълноценна и суверенна държава, трябва да напусне ЕС и отхвърли МВФ категорично, както и да национализира печатането на пари и направи българският лев конвертируема валута.
България трябва да се води на първо място само и единствено от нуждите и потребностите на българската нация и едва на второ място от тези на своите съюзници, партньори и приятелски настроени към нея чужди нации и държави и въобще да не се ръководи от интересите и потребностите на страни с които няма отношения или показват недоброжелателност и неразбиране към нея, както и от никакви външни директиви на международни интернационални сдружения и блокове и пр...
 
България трябва да остане в НАТО, докато НАТО няма друга военна алтернатива, като международен военен блок, както и трябва да участва в ООН и неговите инициативи, като обаче се опита да ограничи проявите на двоен стандарт към нея и други страни в тези организации и дотолкова доколкото може да извоюва по - дипломатически път някакво пълноправие в тях.
Въоръжението на страната, трябва да се съобрази с това на нашите съседи, както и нарастването на войската и, като или се постигне споразумение за обмяна на сведения с тях в тази насока, а ако пък не бъде постигнато това - да се използва едно възстановено бъдещо разузнаване за тази цел, но декларира в НАТО своето абсолютно право да гради на тази основа новата си военна доктрина.
България запазва своето право да партнира търговски и със страни извън НАТО и извън Европейския континент, ако нейните потребности го изискват, без оглед на управляващата политическа доктрина, верска или цивилизационна принадлежност на тези страни, както и съгласна ли е или не със строя и политическата доктрина там и с водещата политическа идеология.
България трябва да потърси мирни варианти за компромисни разрешения, на всички исторически спорове със своите съседи като седне на кръгли маси за преговори с тях и като потърси мирния подход и активната дипломация, като обаче не спира да бди за правата на своите национални малцинства в съседство от нас и за тези права по - света и да поставя това като категорично и непрестанно условие на дневен ред.
Като казвам наши съседи, аз изключвам категорично изтъканата на основа българоненаавист и насилствена дебългаризация изцяло държава в съседствоот нас, наречена БЮРМ с която страната ни категорично при националноотговорна власт, трябва да преустанови едностранно абсолютно всички дипломатически отношения и да прекрати изпълнението на каквито и да било договорености с нея, до момента до който тази страна не изхвърли цялата българофобия която лее в своите медийни ефири и всвоето образование, и до който не даде онези права на българския етнос там, които има албанското етническо малцинство, към днешна дата!
До този момент, контактите с тази страна и нейни представители, са категорично открит антибългаризъм и акт на съвременно еничарство!
Всяка форма на признаване на тази псевдонация, е продължение на политиката на коминтерна и обслужване целите на пипалата на Сорос на наша територия! Сиреч всеки признаващ и зачитащ днешния БЮРМ и македонската "нация", е категоричен неприятел на България и българската нация и това трябва да се има в нашите умове и души в предвид!
Страната ни трябва да постави пред всички международни организации и от всички страни с които има отношения, да се признаят всички актове на етническо прочистване, доказано масово изтребление и асимилация в изконните български земи на българите през 20 - и век за геноцид над българският народ - над коренното българско население на тези земи! На свой ред, ние трябва да поставим на дневен ред обсъждането за признаването на геноцидите над други народи през 20 - и век и тези провеждани и до днес в редица жизнени пространства - пред очите ни, като искаме международни разследвания и съдебни процеси по - тези въпроси! Респективно поемане на съответната съдебна отговорност на всички живи участници в тези събития, като пред международния трибунал в Хага за военни престъпления, се постави особено македонизацията на Вардарска Македония за разглеждане и ако българските претенции не бъдат уважени, България да прекрати всякакви отношения и сътрудничество с този трибунал и да отрече неговата легитимност!
Report Spam   Logged
KARTAL
Full Member
***

Karma: +0/-0
Posts: 234



« Reply #19 on: September 03, 2010, 04:55:13 am »

Благодаря Ти за отговора уважаеми samvoin. С доста неща съм съгласен.
Не съм разглеждал блога ти но ще го разгледам с интерес. Относно турцизацията на циганите само искам да кажа, че докато една част се турчеят друга се българеят. Това мисля, че ще го потвърдиш и ти.
За новините на турски - твърдиш, че трябва да има и на ромски. Така е но те са доста разнородни и знам, че говорят на различни езици диалекти и т.нт.. доста ще е трудно да се избере точно на какъв ромски диалект да е но аз не съм запознат затова не мога да кажа нищо по случая.

Това, че френската държава гони ромите не мисля, че е единствено поругаване на честта на България. Аз мисля, че по този начин те се изложиха. Ама нали пустите европейци все ни говореха за "толерантност" , че били "дискриминирани ромите" ето на тях им се удаде възможност да ги толерират беджанъм. Защо ги гонят? Това не е ли дискриминация не е ли расизъм?
Защо не изгонят хилядите български граждани които са образовани и полезни за тях?
Това е поредното доказателство, че ЕС е един огромен кърлеж чиято цел е да използва положителния ресурс на новоприсъединените страни.
За това аз не вярвам на ЕС. Не казвам, че трябва да излизаме от ЕС но също така не мисля, че трябва да им се доверяваме прекомерно.

Аз уважавам хората които защитават своето без да плюят и очернят чуждото за това мога да ти кажа, че си много по разумен от разните му там Аменхотеповци и други.
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #20 on: September 03, 2010, 08:18:36 am »

Никога тази територия особенно балканският полуостров европейците не са я считали за равноправна територия а са я третирали винаги като втора че понякога и трета категория земя и прилежащите и хора на нея живеещи.

Няма какво да се учудва човек! това което е позволено на европейците за тук е забранено. Самите те си създават закони, който задължително не ги спазват, но инак притискат всички останали за да ги спазват, за да се пазят по този начин от неприятностите който тук отдавна са станали ежедневие. И след това нека да ми се говори, че европейците не живеят ли с някакво комплексарско чувство за богоизбраност, божественост и непогрешимост.

Все пак при тях е все още жива идеята за наместиничеството на бога на земята в лицето на папата им, по този начин са възпитавани с векове и поколения наред, че да се учудва човек на самочувстието им, което е изградено на инквизиции и средновековен пладнешки грабеж от папите им и подчинените му царе и крале предало се с поколения и на сегашните западнали европейци.
Report Spam   Logged

samvoin
Guest
« Reply #21 on: September 03, 2010, 10:37:28 am »

Благодаря Ти за отговора уважаеми samvoin. С доста неща съм съгласен.
Не съм разглеждал блога ти но ще го разгледам с интерес. Относно турцизацията на циганите само искам да кажа, че докато една част се турчеят друга се българеят. Това мисля, че ще го потвърдиш и ти.
За новините на турски - твърдиш, че трябва да има и на ромски. Така е но те са доста разнородни и знам, че говорят на различни езици диалекти и т.нт.. доста ще е трудно да се избере точно на какъв ромски диалект да е но аз не съм запознат затова не мога да кажа нищо по случая.

Това, че френската държава гони ромите не мисля, че е единствено поругаване на честта на България. Аз мисля, че по този начин те се изложиха. Ама нали пустите европейци все ни говореха за "толерантност" , че били "дискриминирани ромите" ето на тях им се удаде възможност да ги толерират беджанъм. Защо ги гонят? Това не е ли дискриминация не е ли расизъм?
Защо не изгонят хилядите български граждани които са образовани и полезни за тях?
Това е поредното доказателство, че ЕС е един огромен кърлеж чиято цел е да използва положителния ресурс на новоприсъединените страни.
За това аз не вярвам на ЕС. Не казвам, че трябва да излизаме от ЕС но също така не мисля, че трябва да им се доверяваме прекомерно.

Аз уважавам хората които защитават своето без да плюят и очернят чуждото за това мога да ти кажа, че си много по разумен от разните му там Аменхотеповци и други.
Такива като аменхотгея не са били, не са и няма да бъдат български националисти никога, просто защото не са българи и защото и самите те не знаят какви са и за кво са се родили - едни грешки на Природата.
Надали преди клоуна Сидеров да се появи и преди коалиция "Атака" и нейното влизане в парламента да станат факт, такива като тоя са и сънували думата "български национализъм" и че те някога биха се нарекли така.
За разлика от тях, аз години преди да се чуе въобще че Сидеров съществува в ефира и години преди соросовите стипендиантчета от БНС да почнат да ги обгрижват медийно, съм се определял като националист, навсякъде и винаги. сиреч от 15 - 16 годишен съм го правил - последователно и неотклонно /сега съм на 25/.
Тогава не само тая дума не беше модерна, а беше силно низвергната и беше приравнявана до фашизъм, нацизъм, екстремизъм, налудничавост и пр., а даже и до комунизъм. Или най - малкото, беше нещо съвсем абстрактно и неизяснено у нас, като понятие. Без замисъла и връзката че Левски, Ботев и героите на които се кланяме са били именно никакви други идейно, освен националисти /у нас Априлското въстание е вдъхновено от надигащия се национализъм в цяла Европа/.
Друг е въпроса че негодниците които се натъкнаха на власт след 1878 - а година, не последваха Заветите на Апостола и на нашите революционери и на милиметър, защото бяха техните недоклани предатели и убийци! И те прокараха за пръв път масонските отровни газове на Запада в нашите земи и отклониха България от верния национален път по който би тръгнала при един Левски или един Бенковски, ако бяха на власт.
Не е случайно че днес се издига образа именно на тоя който изкла последните живи наши национал - революционери, опълченци, съединисти и патриоти от всички национални предатели у нас, като почнем от лицето с неизяснена расова и етническа принадлежност- Иван Костов, та стигнем до агент "Гоце" на който бивши КДС - а му раздават Ордени "Стефан Стамболов".
На едно лице, което прогони Вазов от България /човека който с кристална яснота разкрива в стихотворенията си заговора срещу България и неговите корени и истинските врагове на България къде са/, който обезглави Капитан Коста Паница, Димитър Филов, който репресира поборника Капитан Петко Воевода /не е зле сега в навечерието на големия наш национален празник - 6 септември, да си спомним техните велики имена и да презрем националните предатели - техни убийци и онези които ги въздигат като свои герои и кумири, редом със същите убийци на сина на Димитър Филов - професор Богдан Филов който като министър - председател на България, почти успя да довърши незавършеното дело на баща си и беше убит от същите юдоискариотски ръце от които и първия, именно за това/.
В онези години, у нас тъкмо беше дошло на власт, точно съществото с неясна расова и етническа принадлежност което споменах по - горе и което се заканваше тогава че "ще погребе българският национализъм".
Е, тука не можа да познае. Беше достатъчно тъп за да разбере че докато има живи бългаи и българска нация макар и в агония, българският национализъм няма как да бъде погребан, докато не бъде погребан и последния представител на българската нация и докато не бъде погребан и последния българин. А това колкото и да му се искаше, не успя до край да го постигне.
Сидеров е последното лице което ме е подтикнало към български национализъм /акто и СКАТ/, тъй като тогава никой не е сънувал дори че ще се нарича така, дори още може би е бил враг или се е присмивал в онзи момент на тази дума, когато аз съм се определял като български националист, защото още никой не го е чувал и знаел в България като такъв, а по света още по малко. Боянов също.
А що се отнася до Каракачанката /дано немисе обидят каракачаните, не визирам тях и не визирам и породата кучета.../, тя тогава беше послушното "пуделче" на онзи който "погребваше българският национализъм", така че нали нямаше шизофреник или умствено изостанал, който да го заподозре в национализъм?! Така както "националиста" Сидеров днес е верното "пуделче" на ултраглобалиста - Борисов.
Да, тогава не вярвах в това че ционистите е възможно да превземат идеята - национализъм и да се заиграят с нея, като използват тази дума някъде за свой параван. Защото тогава ги втрисаше от тая дума и тая дума предизвикваше само истерия у тях и техните кръгове, тъй като това е единствената идея, която може да бъде отпор срещу тях /и сега смятам така/.
Само че явно тук не прецених добре, че само ялови и непопълнени от патриотизъм и родолюбие идеи като социализъм, демокрация и пр. които са празни и кухи сами по себе си /без патриотизъм и силна държавност! Напълно недостижими и утопични, бих казал/, ще бъдат подложени на мутация и инженерни генни изменения от ционистите и ще намерят добро и удобно убежище само у тях, както и у така наречения "неоконсерватизъм - реформизъм" на Запад.
Видимо е че след вътрешнопартийния преврат на Хайдер в Австрия и след изолацията и гоненето му от партията, ционистите я обсебиха и направиха някаква пародия на национализъм в "Партията на Свободата". Той направи своя - истинска партия и проби и видяхме как завърши.
Да, ционистите решиа като не могат да спрат национализма в Европа, да се инфилтрират успешно в него и да срастнат с него, като го моделират и направят "беззъб" спрямо тях и с "остри зъби" спрямо неудобните на тях /или вече ненужните им слуги, като комунистите/.
Виждаме в Холандия как беше постепенно задушена и разложена истинската националистическа опозиция и беше създадена пародията "Свобода" която не се противопоставя на легализацията на хомосексуални бракове, ширещата се проституция, наркотици, престъпност, чуждо лоби а единствения и "много страшен проблем и заплаха" е Исляма и джамиите - пепел в очите на обществеността. Неслучайно тази партия е открито израелопоклонническа /като "нашенската" РЗС/.
Там преди време също беше убит истинския националистически лидер.
Освен всичко останало, тия партии са и пасивни срещу ЕС, докато автентичните националисти бяха ясно и категорично срещу членството на страните си в ЕС.
Просто е пълна пародия който и да е европейски националист, да симпатизира на ЕС и да подкрепя членството на страната си там /а да събира подписки за референдум срещу членството на друга страна там!? При положение че народа у нас, още не е питан нашата страна иска ли да членува там?!/. Ето първия показател категорично че не си националист, а клоун - слуга на глобализацията и днешния световен ред, който гледа материалната - лична облага.
У нас тоя процес се задвижи чрез Волен Сидеров - грижливо подбрано уникално по - своята алчност, лакомост и българоненавист лице /надминаващо в своите българоненавистни съкровенни мисли, даже самото лице Ахмед Доган и самия им "общ бащица" - Андрей Луканов/, както и съпругата му и синчето на един отявлен българомразец - евреин.
Ти самия казваш че повечето са криптоционисти и си го преценил правилно, на техния форум. Ционистите, за разлика от всички други националисти, са винаги двулики и многолики и се инфилтрират навсякъде в чужд ущърб и манипулация - в своя полза, ето и разликата между ционизма и всеки друг национализъм, че даже и шовинизъм и империализъм при други народи.
За жалост успяха да обсебят и деморализират тази идея, която беше единствената заплаха за техните планове и намерения.
Да, това наистина стана непридвидимо и противно на моите очаквания, но стана.
Всъщност, на Сидеров в един известен период ако си спомняме, умишлено му изграждаха и доста умело бих казал образа на антицинист и истински български националист, докато обаче не влезе вътре - в кочината, наречена парламент /наподобяваща сатанинските - египетски пирамиди и еврейския синедрион/.
Не случайно веднага след влизането си в парламента, от сайта му изчезнаха израелските знамена - обозначения върху картата на България, т.е. където под план - програма се изкупува българска земя и имущество от израелски граждани и не случайно първия му акт на отявлено национално предателство /което някак си членовете и симпатизантите му от тогава не забелязаха/ беше подписването на Меморандума в подкрепа на  "евроинтеграцията на България" с "особено мнение" /"особено мнение" не  може да има когато си подписал един документ, подкрепящ закопаването на суверенна и независима България! Или си за, или против суверенна България и си антибългарин!/.
На мен все пак ми е странно, че в последните години някак си /особено след появата на БНС/, се изгради и внуши становището в медиите, че за да си български националист, обезателно трябвада си антициганин и че трябва да сочиш като основен враг на България и българите - ромския етнос.
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #22 on: September 03, 2010, 10:39:16 am »

Това е повече от смешно и абсурдно, защото аз си мислех че ако си български националист, трябва да сочиш с пръст шовинистите в съседство от нас, които със своята военна мощ наистина може да унищожат и превземат България и да прочистат цели територии от българи, както това правеха в недалечното особено минало /и най - вече основния наш откровен враг номер едно - македонизма и неговия държавен - разлагащ се и миришещ труп! Макар че тоя македонизъм също е едно от многото следтвия само и едно от многото оръдия срещу нас./. Мисля си че трябва да сочиш империализма на великите сили и техните зулуми през историята срещу нас, на днешните велики и победители в ПСВ и ВСВ.
Мислех си че трябва да сочиш чуждите централи и държавите които искат да колонизират и заробят България по икономически и пазарен път и да се бориш за протекцията на българското пред тяхната инвазия, у нас! Срещу натрапването на чужди езици и глобализация на наша територия, на чужда писменост, на чужда култура която брутално измества нашата и нашите изконни нрави. Срещу чужди централи и наднационални центрове и компании и срещу международните мафиотски - масонски формирования, както и срещу техните деморализаторски пипала и сили у нас - етносепаратистки движения, верски фанатизъм и деление от всякакъв тип, класови борби и разделения, регионализъм, сатанински - антихристки секти, наркотици, порнография, проституция, алкохолизация, примитивизация и обезбожване, материализация, бездуховност, сексизъм и сексманиащина...
Мисля че главния приоритет на българският национализъм, трябва да е здравето, живота, честта, хляба и свободата на всички българи по света да бъдат българи и на всеки доказал се - лоялен към българската нация гражданин на България, където и да са по света.
Мисля че основните врагове и задачи пред българският национализъм и Българщината, са гореизброените. А не циганите и джамиите. И въобще не дори един народ, нация или раса, като цяло.
Защото врагът е многолик и ние не можем да го припишем само на един народ или нация и да го изключим същевременно от други.
Най - страшното е че врагът е на първо място в нашите редици...
С изчезването на един или друг народ, нация или религия, на една или друга държава, проблемите пред българският национализъм никога няма да отпаднат с това и проблемите които изброих, защото те са вековни и те съществуват далеч от преди да е имало въобще цигани на наша територия, както и кражбите и престъпността са съществували от тогава и се е налагала още тогава точно толкова решителна борба срещу тях, колкото и днес /а огромните кражби които обърнаха и катурнаха България и я докараха до просешка тояга, далеч не идват от цигани и днес!/.
Тези врагове на българското съществувание които изредих, съществуват от векове, далеч преди света и да познава циганите като народ въобще и далеч преди да се роди Исляма като религия. Враговете на Христовото съществувание и Учение - също.
Тези врагове и явления и заплахата от тях, няма да се свършат и спрат и опасността от рецидива им да си замине, ако предположим че от света ще изчезне една или друга религия или една или друга държава и народообщност или няколко.
Злото винаги е съществувало - откакто свят светува и ще продължи да съществува! За това и битката между доброто и злото е вечна а злото е многолико, доброто също присъства при всеки един народ в някаква степен, на света и при всяка една религиозна общност /прочее на нито една несатанинска или богоборческа религия, началото не е зло/.
Сиреч ние не можем да утъждествим нито един народ изцяло със злото, когато не можем да утъждествим нито един народ и в товачисло и собствения си, изцяло с доброто /било и към самия себеси и вътре в себе си/ и да посочим и един народ, като еталон за безпогрешност и съвършенство - неподдал се в една или друга степен днес на "Лукавия".
 Не можем да посочим днес категорично и съществуванието на расовосъвършен и чист народ, защото нито един не е такъв, а и да е, нито един не е постигнал душевното съвършенство и начин на живот на арийската раса наистина, за да кажем че днес има изцяло арийски народ.Защото можеби арийската раса и ген присъстват при повечето европейски и азиятски народи, както присъства при същите и расовото и генетично смесване или израждане в някаква степен или дегенерация. Но арийския дух, присъства при малцина от тези народи и те вероятно трябва да са бъдещия елит, който да замени псевдоелита при повечето и това са хората надарени с особен ген, светоглед и духовност, с висша степен на духовност и благородство и неупотребяват този ген за зли, а само за благородни и градивни цели, т.е. имат силата да не го продадат на "Лукавия".
 Аз лично хора с такава характеристика, определям като наследици на арийската раса, а не просто представителите на бялата раса и хората със светла кожа, руси коси или сини очи.
Има хора които може да са физически съвършенни, красиви, руси, бели и същевременно пълни нравствени дегенерати /докато пък при физическите изроди, във всички случа и физическата дегенерация е съчетана и с душевна и духовна, както и с нравствена - справка е именно въпросния форум и лица закоито говорим, ако ги видите на живо или на снимка/.
Та нима не знаем че понякога сатана се явява в Евангелието като най - красивата и съвършенна жена?
Та нима Георги Димитров не беше българин по - корени със съвършенно чист български ген? Та нима и онези които клаха българи в църквата в Батак, не бяха също българи по кръв и нима и Караибрахим не беше българин по кръв? И то описан в преданията като доста висок, снажен - с една дума "расовосъвършен" българин, далеч от физически изрод и дегенерат.
Та нима избиващите българи и деца в това число през 1923 - 1927 - а /и от двете страни - от страните на двете масонски ложи, вкарали България в братоубийствена касапница!/ не  са българи и в залагането на взрива в "Света Неделя", еврейна Марко Фридман нямаше и ортаци - българи?
Та нима повечето велики българи, които историята познава, не загинаха от ръката на български Юда Искариотски - за 20 сребърника и много малко в бой с чужди натрапници на наша територия /пак благодарение на предателства/?
Ето защо е напълно смешно днес, да търсим физически дегенерати само сред циганите /и сред който и да е друг народ или общност/, а още по - смешно е да търсим нравствените дегенерати само там, пък да говорим че българите са изцяло съвършенни и сред тях не бива да търсим такива, както сред циганите че не можем да търсим антипод на тези дегенерати.
Ето защо мисля че мисленето с такива категории, е крайно погрешно и води то тежки грешки дори и в личен план, и в житейски и във всякакъв...
Моя житейски опит сочи съвсем друго.
А това кой народ е по - расово и генетично съхранен спрямо своите езикови предци или арийската раса и кой по - изменен и нечист,  може да докаже само една обективна наука и едни обективни - точни научно - статистически изследвания и анализи, а не политическата конюактурна пропаганда за "висши и нисши народи" и за "расово чисти и нечисти".
Когато се намесва национализъм и политика в тези анализи, няма начин да излезе обективен резултат и особено богоугоден /както и при историческите разкопки/. Тъй като например днес македонисткия расизъм счита съвсем антинаучно и видимо необосновано българите за някакви "жълторасови, сплескани, ниски и грозни монголо - татари - идващи от Азия" /подобно на великосръбския шовинизъм и панславизма/, както пък ционисткия расизъм счита евреите за някаква "особена хомогенна съвършенна раса и ген" /макар да има и евреи - негри и посвещаването в сектата Юдаизъм, да е единствения критерии, да станеш евреин/, а всички останали някакъв "нисш животински вид - слуги на богоизбраната раса" или директно "гои" /добичета за заколение/. Така и отоманския расизъм своего рода, определяше "неправоверните" като "гяури" по талмудски образец /твърдя че отоманистката доктрина е копие не на Корана, а на Талмуда, само че въплътено в някакъв квазиислям/.
Доказателствата за моите твърдения че и ционизма, и талмудизма/ционизма, и отоманизма са своего рода расизъм, само че непочиващ на никакви научни обосновки и истина, а на пълна научна и реална дезинформация са налице:

http://bbcarmel.org/news/utcheni-genetitsi-ustanoviha-proizhoda-na-evreite



Ха откриите сами разлитките къде са? За мен няма нула такива.

Хитлер също смяташе че германците са най - добри представители на арийската раса и най - неомешани  и им го внушаваше и това бе една от основните причини да допусне доста фатални грешки /въпреки отличната си стопанска и социална политика и възстановяването на държавността в Германия/.

Същото важи и за религиите...

А относно Франция и ромите, да, напълно съм съгасен с казаното от теб. Никога няма да забравя през 1989 - а година, как западната преса и медии сатанизираха българският народ - подобно на пропагандата им след ВСВ и ПСВ и техните нагли и арогантни лъжи за българските"масови злини" и как ден инощ давахаколоните турци какнапускат България иобругаваха с най- злостни нападки иобиди целия български народ - внушавайки му колективна вина /в това число и нашите "мили съседи" - "православни братя"/.
Само че тоя "хуманен и толерантен Запад" дето вече 20 години ни "преподава" курсове по "европейска етническа толерантност", надали стоеше на крака и виеха сирените в неговите страни, когато се случи гара Буново или гара Пловдив? Така както аз требвало да им стоя на крака на 11 септември и когато се взриви влак в Испания /прочее дела на техното съюзно разузнаване - МОСАД, не на некакъв митичен и имагинерен Бен Ладен - всъщност отново бивш близък приятел на Буш - баща и възпитаник - офицер на ЦРУ и САЩ/.
Но дори да приемем за миг че в тези страни това е било дело на онези, на които се твърди - на араби, баски и пр. То аз симисля че България за разлика от тези страни, никога не е ходила да избива половината Близък Изток и народите на Америка, за да е заслужила такива действия и атентати на своя територия и от векове наред не е гнетяла и подтискала никого, особено на собствената му територия, а когато същите тия които днес се правят на "жертви на тероризма", избиваха и разграбваха чужди земи, ние бяхме избивани и разграбвани, така както днес арабските - ислямски общности на Близкия Изток са избивани и разграбвани от тях. Ето я и генералната разлика между нас и тях и защо аз не мога да изпитам никаква солидарност към тях и да ги приема за жертва!...
Нима Испания не унищожи и не асимилира най - вероломно коренното население на страната - баските, по - начина по - който правеше това в днешната "Латинска" Америка с коренното население, при което занесе своята поквара, низост, падение, изостаналост и неграмотност?
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #23 on: September 03, 2010, 10:40:25 am »

Нима испанците днес не се отнасят така и с българи - като един комплексиран народ с чувство за малоценност и желание да газят по - висшия и извисения от тях, по - умния и грамотния?
Въпреки че Испания беше колониална сила и нямаше загубени войни, репарации и чужд гнет, си останаедна изостанала държава, с 3/4 пълна неграмотност, 60% недоразвита инфраструктура. Само за сравнение, България само през 70 - е на милналия век - поразена страна, смазана под руйните на геноцидните бомбардировки, страна разчленена, унизена и подтисната, беше няколко пъти по - напред от Испания по - електричество, инфраструктура, железници, образование и здравеопазване и беше оценена че достига средноевропейското равнище в тези показатели. Докато в Испания и до днес има цели райони по 700 километра без болници, комуникации, пътища за автомобили, железница и училища...
България още през 1901 -а има една работеща железница вече и трамвайни линии, както и електричество в своята столица и започва да се индустриализира, както и доближава челните места в Европа по войска.
България още при Османско владитечство, има далеч повече училища на своя територия и има далеч по - добре развита търговия вече, както и различни занаяти, а къде е била Испания тогава, със своите мръсни улици и липса на бани и в един дом?
Въпреки огромните помощи които ЕС даде на Испания и Гърция и въобще световната общност, и въпреки че тези страни бяха "галеници" на Световната банка /на тях им се плащаха и репарации, като на "победители"/, за разлика от нас, до скоро тези страни въобще не можеха да се сравняват и на йота с нас по - инфраструктура, образование, здравеопазване, наука, иновации и електрификация, а даже до едно време и по индустриализация /защо ли гърци идваха да се лекуват в "изостаналата комунистическа България" годинабеше, а не ходеха в "напредналия" Запад или в техната си "напреднала" капиталистическо - шовинистична кочина?!/.
Нещо повече. При националноотговорна власт, България можеше да бъде преспокойно със своята АЕЦ "Козлодуй" ядрена военна сила, сиреч велика сила, ако властта ни не се съобразяваше с външен чатал и сдруг "по- голям брат", много далеч преди Иран или Северна Корея - страни които имат правителства със стремеж за независимост и суверенитет и липса на външен чатал над тях, заговориха за такива и далеч и преди Израел - малко след Франция, бих казал...
Но да се върнем на Франция и сравним някогашното отношение на същия този ЕС и Бпюксел, когато Хайдер и неговата партия, излезе със становище че от Австрия трябва да се експулсират криминалнопроявени емигранти и гастарбайтери и да се въведат щателни проверки за криминалното минало на хора, влизащи там /без да намесва определени раси и етноси или граждани на конкретни страни/, спомняме си каква межународна истерия и санкции над Австрия настанаха и какъв "дявол и нацист"беше изкаран Хайдер /след септември 11, 2001
 година, в редица страни от проамериканската Ос се въведоха биометрични данни, при това за конкретни религиозни и народообщности и за гражданите на конкретни страни! Както и "патриотичния" Закон на Буш, позволяващ задържания без съд и присъда, масови арести над журналисти - дисиденти и налагането на цензура, както и преследвания и депортации на етническа и верска основа, понеже нали Закона за защита на нацията от преди 1944 - а година у нас беше "уникално и нечувано - изживяло времето си зло". Пък в САЩ въобще си нямат, както и във Франция и непрекъснат "възродителен процес" - горките.../?
Не, Хайдер не беше изкаран дявол и нацист заради своето становище относно емиграцията в Австрия и привилегиите на емигранти които се дават, но защото беше антиционист и враг на Брюксел и ЕС - сиреч истински националист, този "лукс" не му беше позволен и после защото Австрия е историческа част от победената във ВСВ - Германия и от унижаваните ден и нощ германци.
Това бе истинската причина, ако не знаете.
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #24 on: September 03, 2010, 10:51:49 am »

Никога тази територия особенно балканският полуостров европейците не са я считали за равноправна територия а са я третирали винаги като втора че понякога и трета категория земя и прилежащите и хора на нея живеещи.

Няма какво да се учудва човек! това което е позволено на европейците за тук е забранено. Самите те си създават закони, който задължително не ги спазват, но инак притискат всички останали за да ги спазват, за да се пазят по този начин от неприятностите който тук отдавна са станали ежедневие. И след това нека да ми се говори, че европейците не живеят ли с някакво комплексарско чувство за богоизбраност, божественост и непогрешимост.

Все пак при тях е все още жива идеята за наместиничеството на бога на земята в лицето на папата им, по този начин са възпитавани с векове и поколения наред, че да се учудва човек на самочувстието им, което е изградено на инквизиции и средновековен пладнешки грабеж от папите им и подчинените му царе и крале предало се с поколения и на сегашните западнали европейци.

Не случайно тази посока на света, е обозначена още от нашите предци с хубавата и красноречива старобългарска дума - ЗА - ПАД, която ясно показва че там всичко което произлиза от Изтока /от където изгрява и Слънцето/ - носител на цялата цивилизация и култура и на човечеството въобще, на целия живот въобще, ЗА - ПАДА и загива сиреч...
Report Spam   Logged
samvoin
Guest
« Reply #25 on: September 03, 2010, 10:53:22 am »

Неслучайно и точно там Слънцето залязва.
А българите се оставиха да ги "озари" мрака на Запада, пред който се поклониха особено последните 20 години, но и преди това!
Запада бил цивилизация и култура? Хахаха...
Report Spam   Logged
asker
Global Moderator
Sr. Member
*****

Karma: +3/-0
Posts: 434



« Reply #26 on: November 28, 2010, 01:43:37 pm »

Da se smeya li da placha li?
http://www.youtube.com/watch?v=m4IEnXKMpQc&feature=related
Report Spam   Logged

samvoin
Guest
« Reply #27 on: November 28, 2010, 03:08:18 pm »

Мхм. И с един път можеше да минеш.
Интересно като ги гони ГРОБ от там, къде ще ги прати?
Тоя въпрос никой не го задава, както и дали това е комплексно решение на проблемите?
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #28 on: November 28, 2010, 04:48:10 pm »

Гробарите и техният Fireman шеф диригент главният гробар, на доста високо са излетели, но падането ще е много по-болезнено, ако не и смъртоностно при тази височина която са се издигнали. На големите височини, по принцип няма голям приток на кислород и на големи височини се губи ориентация, така че гробарите, сега им гледаме цирковите постановки, а след някой и друг ден, месец или година, според зависи, ще им гледаме и сейра, с главни действащи лица, гробарите на бат бойко ви файърмена.

Report Spam   Logged

asker
Global Moderator
Sr. Member
*****

Karma: +3/-0
Posts: 434



« Reply #29 on: November 29, 2010, 02:52:51 am »

 "Kum Istanbul" li?
Report Spam   Logged

Pages: 1 [2] 3 4 ... 9   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy