Serbest Forum
April 18, 2024, 05:24:29 pm
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
 
  Home Help Gallery Staff List Login Register  

По света и у нас !

Pages: 1 ... 27 28 [29]   Go Down
  Print  
Author Topic: По света и у нас !  (Read 14070 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #420 on: April 22, 2012, 05:12:42 pm »

IYI Все пак тюрките не сме били винаги мюсюлмани. Казвам ние тюрките, а не те тюрките. Защото аз се имам за тюрк, и винаги съм бил такъв, но просто не съм го осъзнавал.

Казвали са ми го в очите ми, че съм туркоподобен. Сърдел съм се тогава. А са ми казвали определено истината със сигурност страничните ми наблюдатели, и то точно от групичката на това същество, Ангел Чавдаров Джамбазки, че и от него самият съм чувал подобни расистки определения зад гърбът ми.

Това е нашият стар тюркски Бог, много по близък по дух до Исляма. От колкото натрапеното, и удавено с много кръв християнство, да е по близо до духът на вечният Бог Тангра IYI.
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #421 on: June 04, 2012, 08:11:58 am »



4 юни: Да си спомним днес за загиналите протестиращи на площад Тянанмън

Бог да упокой душите на загиналите във кланницата на площад Тянанмън 04.06.1989 г. И да дойде ден когато по същият начин да бъдат смазвани комунистите и техните глашатай Амин...
Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #422 on: March 14, 2013, 10:55:15 pm »

 Ако българските граждани пожелаят всички да гласуват за ДПС, БСП и Атака и да берат плодовете от вота си. Тази връзка е само за тези, които искат да знаят фактите.


http://razuznavane.com/?p=13344
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #423 on: March 15, 2013, 01:40:26 am »

А известно ли е, че ефекта на Бумеранга се проявява при Путин. Хвърли го по посока на Бойко Борисов, Борисов елегантно се наведе, правейки само една единствена чупка в кръста, и бумеранга прелят над главата му, и Станишев най-силно изпищя че го заболя удара от путиновият Бумеранг.

Какво имам в предвид под бумеранг.

Путин хвърли залога BG и в момента в самата Русия (СССР) протичат такива опозиционни процеси, който с времето ще започнат да вземат застрашителни размери. Миналата седмица руската опозиция проведе доста сериозен многолюден митинг, и Путин в страхът си, запорира цените на тока, за да не го удари и него ток. Преди два дни, някакъв изпушил руснак взел петима човека за заложници в някакво училище, а бе с две думи, бумеранга се връща с по голяма сила при хвърлелият го Путин, и те първа ще има да си бере плодовете на противопоставянето му.

Защото това кремълско дребно човече, не го разбира, че колкото се напъва зло да прави, злото накрая при него се връща. 

Но поне едно хубаво се случи в последните дни Сербест.

Марси Рийдс. Посланика на САЩ. За 10 минути е присъствала на Позитано 20 в разговор със Станишев, и сега Станишев като попикано мушкато мълчи, или мяучи като изгонен котарак.

Явно на янките не им допадат метежите случващи се в BG и му напомниха деликатно на Станиш, да си прибира дружината, и да се оттегля, че накрая BG ще осъмне логично с военно положение. Все пак BG е членка на НАТО и комунистите как я виждат работата?... Ако не искат да заминат на постоянна почивка, или в Сахалин, или в Камчатка.

Ето това е цялата истина за тези улични бунтове и метежи...
Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #424 on: March 16, 2013, 12:47:04 am »

 
  Посещението на Посланичката на САЩ Марси Рийс на Позитано 20 явно бе с цел да се предаде ясно послание от Вашингтон на четири очи, което нямаше как да се предаде по друг начин поради опасност за засичане от някакво разузнаване. Надявам се "другарите" да се разбрали сериозността на положението и да си вземат поуки.

А известно ли е, че ефекта на Бумеранга се проявява при Путин. Хвърли го по посока на Бойко Борисов, Борисов елегантно се наведе, правейки само една единствена чупка в кръста, и бумеранга прелят над главата му, и Станишев най-силно изпищя че го заболя удара от путиновият Бумеранг.

Какво имам в предвид под бумеранг.

Путин хвърли залога BG и в момента в самата Русия (СССР) протичат такива опозиционни процеси, който с времето ще започнат да вземат застрашителни размери. Миналата седмица руската опозиция проведе доста сериозен многолюден митинг, и Путин в страхът си, запорира цените на тока, за да не го удари и него ток. Преди два дни, някакъв изпушил руснак взел петима човека за заложници в някакво училище, а бе с две думи, бумеранга се връща с по голяма сила при хвърлелият го Путин, и те първа ще има да си бере плодовете на противопоставянето му.

Защото това кремълско дребно човече, не го разбира, че колкото се напъва зло да прави, злото накрая при него се връща. 

Но поне едно хубаво се случи в последните дни Сербест.

Марси Рийдс. Посланика на САЩ. За 10 минути е присъствала на Позитано 20 в разговор със Станишев, и сега Станишев като попикано мушкато мълчи, или мяучи като изгонен котарак.

Явно на янките не им допадат метежите случващи се в BG и му напомниха деликатно на Станиш, да си прибира дружината, и да се оттегля, че накрая BG ще осъмне логично с военно положение. Все пак BG е членка на НАТО и комунистите как я виждат работата?... Ако не искат да заминат на постоянна почивка, или в Сахалин, или в Камчатка.

Ето това е цялата истина за тези улични бунтове и метежи...
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #425 on: March 16, 2013, 09:18:03 am »

Ами ако искат такива като Станишев да им се напомни все пак че BG е член на НАТО, и че продължат ли с метежите си, то със сигурност BG ще осъмне някоя сутрин с натовска военна техника по улиците, и чуждо езични войници, осигуряващи спокойствието на страна членка на НАТО.

Единственото положително нещо на BG политиката е. Присъединяването на BG към НАТО. Инак до сега да сме погълнати от Империята на злото Русия (СССР). Така че на Станишев му е повече от необходимо, да се осъзнае все пак къде се намира. Че с неговите пикливи 10% т.н. протестиращи, определено нищо няма да успее да направи, най-много да развърже ръцете на НАТО за да се справи с тази подривна лява измет, и един път за винаги да се освободи BG от орбитата на влияние на Москва.

И ще е много по добре, пак да се спусне една желязна завеса както до преди. Но този път BG да е от страната на нормалният и цивилизован свят. А не сред варварските държави каквито са Русия (СССР), Китай и Иран. По добре отново да бъдем разделени, защото поне се знае кой ти е врагът, и кой ти е приятеля, а не както сега. Да не знаеш кой кой е, и да ти забият нож в гърба. Смятал си един човек УЖ за приятел, а в действителност този човек ти мисли злото, търсейки начин, и най-малка слабост, за да ти забоде ножа в гърба, когато и най-малко очакваш. Просто със същества, обвиняващи те за абсолютно всичко при него теб, и неговите си престъпления да ги пише на твоя сметка, и трябва да плащаш чужди сметки (грехове), ами честно казано. Изобщо не ми харесва подобен тюрлю гювеч. Истински дразнещо е да признавам и да приемам тези, който ми мислят злото.
Report Spam   Logged

Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #426 on: April 02, 2013, 09:09:29 pm »

Цели 24 години и поне дузина преди това предупреждавах : България върви на зле. Ще има страхотен упадък в морално-ценностната система и мизерия. Днес когато всичко това е факт мога само и аз да кажа : Мамка ви демагози и политици... Без радикално-демократични промени ... без да играе сопата...без българският народ да вземе страха на крадците наречени политици нищо няма да се промени към добро.     
Report Spam   Logged
antiES
Newbie
*

Karma: +0/-0
Posts: 37


« Reply #427 on: April 18, 2013, 02:13:28 pm »

а бе не е задължително да се мислиш за тюрк за да приемеш исляма все едно аз да се мисля за арабин,никой да не ме разбира погрешно,нямам нищо против исляма,даже го уважавам,,аз съм окултисист-езотерик и ако трябва да се придържам към определена религия или вярване ,това е суфизма
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #428 on: September 20, 2013, 07:10:56 pm »

[size=12pt]Много истини е казал Маккейн ! [/size]http://www.glasove.com/rusiya-zasluzhava-neshto-podobro-ot-putin-29211
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #429 on: September 20, 2013, 07:15:06 pm »

Много истини е казал Маккейн !                              

Русия заслужава нещо по-добро от Путин
19.09.2013 / 13:07 от: Джон Маккейн, в. Правда

След като руският президент Владимир Путин публикува в "Ню Йорк Таймс" статия, критикуваща политиката на САЩ и съзнанието за "изключителност на американската нация", сенаторът Джон Маккейн пожела да отговори на страниците на вестник "Правда". "Президентът Путин твърди, че неговата цел е възстановяването на величието на Русия както в очите на народа, така и на международната арена. Но с какви средства възстанови той вашето величие? Като направи съюзници на Русия най-агресивните и опасни за всички тирании.

Като поддържа запазването на властта на сирийския режим, който убива десетки хиляди свои съграждани и дори не допуска осъждането на тези зверства от ООН", пише в статията си сенатор Маккейн.

"Когато Дмитрий Судаков предложи да публикува коментара ми, той ме нарече „политик, с дългогодишна антируска позиция”.

И действително, руските граждани не за първи път чуват за мен като за техен противник.

Доколкото моята цел днес е да разруша фалшификациите, използвани от управляващите в Русия за запазването на собствената им власт и оправдание на тяхната корумпираност, позволете ми да започна с поправянето на тази неистина.

Аз съм проруски много повече, отколкото този режим, който ви управлява днес.

Заявявам това, защото уважавам достойнството ви и вашето право на самоопределение. Вярвам, че трябва да живеете според принципите на вашата собствена съвест, а не тази на правителството.

Вярвам, че заслужавате възможността да подобрите живота си, живеейки в страна, където икономиката процъфтява и създава блага за мнозинството, а не за групичка властимащи.

Вие трябва да живеете в правова държава, където законите са ясни, справедливи и се прилагат последователно и безпристрастно.

Казвам това, защото вярвам, че хората в Русия не по-малко, отколкото хората в САЩ, са дарени от нашия Създател с неотменимите „права на живот, свобода и стремеж към щастие”, както гласи американската Декларация за независимостта.

Нито един руски гражданин не би могъл да публикува изявление, подобно на това, което аз правя. Президентът Путин и неговото обкръжение не вярват в тези ценности. Те не уважават вашето достойнство и не признават вашата власт над себе си. Те наказват несъгласието и арестуват опонентите си. Те манипулират вашите избори. Те контролират вашите медии. Те преследват, заплашват и забраняват организациите, защитаващи вашето право на самоуправление.

За да запазят своята власт, те поощряват процъфтяването на корупцията във вашите съдилища и в икономиката, тероризират и дори убиват журналистите, които се опитват да ги разобличат.

Те пишат закони, постановяващи непримиримост към тези, чиято сексуална ориентация осъждат. Те пращат в затвора участници в пънк група за престъпление, което се състои в това, че били провокационни и груби и са имали дързостта да протестират срещу управлението на президента Путин.

Сергей Магнитски не беше борец за правата на човека. Той беше счетоводител в правна фирма. Той беше обикновен руски човек, който направи нещо необикновено. Той разобличи една от най-големите в руската история кражби на частни активи от държавата.

Той вярваше в тържеството на закона и смяташе, че никой не може да бъде над закона. Заради неговите възгледи и мъжество той се оказа в затвора „Бутирка”, където го държаха без съд, където беше пребит, разболя се и умря.

След смъртта му над него беше проведен показен процес, напомнящ процесите от сталинската епоха, и разбира се, той беше признат за виновен.

Това е престъпление не само срещу Сергей Магнитски. Това е престъпление срещу руските хора и срещу вашето право на честно правителство, правителство, достойно за Сергей Магнитски и вас.

Президентът Путин твърди, че неговата цел е възстановяването на величието на Русия както в очите на народа, така и на международната арена.

Но с какви средства възстанови той вашето величие?

Той ви даде икономика, която почти изцяло е основана на няколко природни ресурса и ще се надига и ще пада заедно с тях. Нейното процъфтяване няма да е дълго.

А докато то се запазва, тези богатства ще бъдат собственост на групичка властимащи.

Капиталите бягат от Русия, която при отсъствие на правова държава и диверсифицирана икономика се възприема като твърде рискова за инвестиции и предприемачество.

Той ви даде политическа система, която поддържа корупцията и репресиите и не е достатъчно силна, за да допуска несъгласие.

Как Путин укрепи международните позиции на Русия?

Като направи съюзници на Русия най-агресивните и опасни за всички тирании. Като поддържа запазването на властта на сирийския режим, който убива десетки хиляди свои съграждани, и дори не допуска осъждането на тези зверства от ООН.

Неговият отказ да признае унищожаването на невинни, тежкото положение на милионите бежанци, растящата вероятност от избухването на пожар, способен да разпространи огъня си и върху други страни, трябва да стане обект на световното внимание.

Той не издига репутацията на Русия в света. Той я разрушава.

Той направи Русия приятел на тираните и враг на угнетените от тях, на Русия не се доверяват народите, които полагат усилия да направят нашата планета по-безопасна, мирна и процъфтяваща.

Президентът Путин не вярва в тези ценности, защото той не вярва във вас. Той не вярва, че на свобода човешката природа може да се издигне над слабостите си и да построи справедливо, мирно и процъфтяващо общество.

Или като минимум, той не вярва, че това могат да направят гражданите на Русия.

Затова той управлява, използвайки тези слабости, с помощта на корупция, репресии и насилие. Той управлява заради себе си, но не и заради вас.

Аз вярвам във вас. Вярвам във вашите способности за самоуправление и във вашия стремеж към справедливост и свят на открити възможности.

Вярвам във величието на руските хора, които са страдали тежко и са се борили с ужасни несгоди, за да спасят своя народ.

Вярвам във вашето право да създадете цивилизация, достойна за стремежите ви и принесените жертви.

Критикувам вашето правителство не защото съм антируски настроен, а защото вярвам, че заслужавате правителство, което вярва във вас и е под вашия контрол.

Надявам се да видя този ден.
Report Spam   Logged
Serbest Korkmaz
Global Moderator
Hero Member
*****

Karma: +4/-0
Posts: 845


« Reply #430 on: September 20, 2013, 07:31:42 pm »

  Руско-мужикстото мислене е далеч от цивилизаваният свят. Желанието да настрои американският народ и еврейското лоби в САЩ чрез плашене ,че и Израел е пред опосност срещу Обама са недостойни и жалки. Това може да направи само едно долно ченге. Америка няма никакво доверие в Русия на Путин. Това обръщение е едно бегло напомняне на американският елит какво би станало със САЩ ако Русия са световни лидери.


Путин в "Ню Йорк таймс " Апел за предпазливост от Русия.

Владимир Путин 

Обръщение на руския президент Владимир Путин към американския народ, публикувано във в. “Ню Йорк таймс”
Владимир Путин. Снимка: официален сайт

Неотдавнашните събития около Сирия ме накараха да се обърна директно към американския народ и неговите политически лидери. Важно е да го направя във време на недостатъчна комуникация между нашите общества.

Отношенията между нас преминаха през различни етапи. Ние бяхме един срещу друг по време на Студената война. Но ние бяхме също така съюзници някога и разгромихме нацистите заедно.

Глобалната международна организация - ООН - беше създадена след това, за да не допусне подобни опустошения да се случат отново. Основателите на ООН разбраха, че решенията, касаещи войната и мира, трябва да се взимат единствено чрез консенсус и със съгласието на Америка ветото на постоянните членове на Съвета за сигурност беше заложено в Устава на ООН.

Дълбоката мъдрост на този акт гарантираше стабилността на международните отношения в продължение на десетилетия. Никой не иска ООН да последва съдбата на Лигата на нациите, която рухна, защото й липсваше истинско влияние. Подобно нещо е възможно, когато влиятелни страни заобикалят ООН и предприемат военни действия без разрешението на Съвета за сигурност.

Потенциалният удар на САЩ срещу Сирия въпреки силното противопоставяне от много страни и влиятелни политически и религиозни лидери, в това число и папата, ще доведе до повече невинни жертви и ескалация. Възможно е конфликтът да се разпространи далеч отвъд пределите на Сирия.

Ударът би увеличил насилието и би отприщил нова вълна на тероризъм. Той може да подкопае многостранните усилия да се разреши иранският ядрен проблем или израелско-палестинският конфликт и да дестабилизира още повече Близкия изток и Северна Африка.

Той може да разстрои цялата система на международно право и ред. Сирия не преживява битка за демокрация, а въоръжен конфликт между правителството и опозицията, водещ се в една мултирелигиозна страна. В Сирия застъпниците на демокрацията са малко. Но там има повече, отколкото е необходимо, бойци на Ал Каида и всякакъв род екстремисти, които се сражават срещу правителството.

Държавният департамент на САЩ обяви за терористични организации Фронта ан Нусра и Ислямска държава в Ирак и Леванта, сражаващи се на страната на опозицията. Този вътрешен конфликт, подхранван с чуждите оръжия, доставяни на опозицията, е един от най-кървавите в света.

Там се сражават наемници от арабските страни, а стотици хиляди бойци от западни страни и дори от Русия са повод за нашето дълбоко безпокойство. Дали те няма да се върнат в нашите страни с опита, натрупан в Сирия? В края на краищата, след като се сражаваха в Либия, екстремистите се преместиха в Мали. Това заплашва всички нас.

От началото Русия се обяви за мирен диалог, който ще позволи на сирийците да разработят компромисен план за собственото си бъдеще. Ние не защитаваме сирийското правителство, а международните закони. Ние трябва да използваме Съвета за сигурност на ООН и вярваме, че опазването на законите и реда в днешния сложен и размирен свят е един от малкото начини да се попречи на международните отношения да се плъзнат по наклонената плоскост на хаоса.

Законът си остава закон и ние трябва да го спазваме независимо дали ни се иска или не. Според настоящите международни закони силата е разрешена единствено при самоотбрана или с решение на Съвета за сигурност. Всичко друго е неприемливо съгласно Устава на ООН и ще бъде акт на агресия.

Никой не се съмнява, че в Сирия беше използван отровен газ. Но имаме всички основания да смятаме, че той беше използван не от сирийската армия, а от опозиционните сили, за да предизвикат интервенция на влиятелни чужди покровители, които биха застанали на страната на фундаменталистите.

Информациите, че бунтовниците подготвят ново нападение - този път срещу Израел - не могат да бъдат игнорирани.

Обезпокояващо е, че военната интервенция във вътрешните конфликти на чужди страни се превърна в обичайно явление за САЩ. Но това обслужва ли дълготрайните интереси на Америка? Съмнявам се.

Милиони по света ще започнат да гледат все повече на Америка не като на модел на демокрацията, а като на страна, разчитаща само на грубата сила, като на страна, съшиваща коалиции с лозунга “Или сте с нас или сте против нас”. Но силата се показа неефективна и безполезна.

Афганистан се олюлява и никой не може да каже какво ще се случи, след като международните сили се изтеглят. Либия е разделена на племена и на кланове. В Ирак гражданската война продължава, десетки хора са избивани всеки ден.

В САЩ мнозина правят аналогия между Ирак и Сирия и питат защо тяхното правителство иска да повтаря неотдавнашните грешки. Няма значение колко целенасочени са ударите и колко прецизни са оръжията, жертвите сред цивилното население са неизбежни, в това число и сред възрастните и децата, които ударите би трябвало да защитят.

Светът реагира с въпроса: Ако не можете да разчитате на международните закони, тогава трябва да намерите друг начин да гарантирате сигурността си. Ето защо все повече страни се опитват да се сдобият с оръжия за масово поразяване. Това е логично. Ако имате бомба, никой няма да ви пипне. Говорим за нуждата от засилване на неразпространението, когато в действителност то се руши.

Ние трябва да спрем да използваме езика на силата и да се върнем към пътя на цивилизованото дипломатическо и политическо уреждане.

Нова възможност да избегнем военните действия се появи в последните дни. САЩ, Русия и всички членове на международната общност трябва да се възползват от готовността на сирийското правителство да постави химическия си арсенал под международен контрол с идеята за последващо унищожаване. Съдейки по изявленията на президента Обама, САЩ гледат на това като на алтернатива на военните действия.

Приветствам интереса на президента да продължи диалога с Русия относно Сирия. Ние трябва да работим заедно, за да запазим тази надежда жива, както се договорихме на срещата на върха на Г-8 в Лох Ерн, Северна Ирландия, през юни и да насочим дебата обратно към преговорите.

Ако можем да избегнем използването на сила срещу Сирия, това ще подобри атмосферата в международните отношения и ще укрепи взаимното доверие. Това ще бъде наш споделен успех и ще отвори вратата на сътрудничеството по други критични въпроси.

Моите работни и лични отношения с президента Обама са белязани от нарастващо доверие. Оценявам това. Внимателно проучих неговото обръщение към народа във вторник. И по-скоро не съм съгласен със значението, което той придава на американската изключителност, казвайки, че политиката на САЩ прави Америка различна и че това правело американците различни.

Изключително опасно е да се насърчава един народ да си мисли, че е изключителен, каквито и да са мотивите за това. Има големи страни и малки страни, богати и бедни, страни с дългогодишни демократични традиции и страни, които все още търсят пътя си към демокрацията. Техните политики се различават също.

Ние всички сме различни, но когато молим за Божията благословия, не трябва да забравяме, че Бог ни е създал равни.

БТА

http://e-vestnik.bg/18632/putin-v-nyu-york-tayms-apel-za-predpazlivost-ot-rusiya/
Report Spam   Logged
Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #431 on: November 02, 2017, 12:17:17 pm »



Американски сенатор: Руското управление е фашистко

Руснака и да го погребеш в доказателства срещу него, няма да си признае че е престъпника на света. Омаловажава, отхвърля и след това винаги се обръща с характерното си руско цинично поведение, няма доказателства, несериозни са били обвиненията, но резултатите ги гледаме на лице, увеличена тролска руска инвазия, на моменти преминаващи й в открита военна агресия срещу поредната набелязана за освобождение държава по-света, особено близките и на русия са постоянни обекти на руските им освободителни мародерски окупации. Защо като не е им е национал-социалистическа властта в русия, реагират тогава така болезнено? По това се разбира че именно те са замесените. Още преди една година си се знаеше че русия активно се меси в сащ и изборите им, но тогава същите тези т.н. корпоративни гиганти като Google, Facebook Twiter си изпапаха на путин денгите му и сега ще се правят на света вода ненапита след дъжд качулка, доказателства ще давали били. Хайде не на нас тези политически лупинги и виражи, само и само, алчните евреи като Сергей Брин и Марк Зукърбърг да извлекат повторна полза, че уж били съдействали на правосъдното им министерство, да излязат от ситуацията че активно прибираха на путин парите. Защо Зукърбърг специално не отговори на въпроса, защо в сайта си изтрива коментари, публикации, профили че и цели Facebook групи неудобни на путин и русия, а оставя открито агресивни, направо заплашителни коментари, публикации, профили че и цели Facebook групи, под предлога че били с нищо не нарушавали правилата на общността им, а като съдържанието им на докладваните и отхвърлени от модераторите му са си писани като по наказателният кодекс на не една и две държави по-света за пропаганда на агресия и смърт. Спомням си как същият Facebook изтри снимка на скърбящо за смъртта на баща му убит в Донбас от про-руските сепаратисти украинско дете, като снимката му беше докладвана като сексуално изображение и изтрита от Facebook, отказвайки след това същият Зукърбърг да я възстанови по настояване на украинският Президент уважаемият господин Петро Порошенко. Лигавят ми се сега разни фейсбуци, гугъли, туитъри, че били за правосъдието, но за това евреина Зукърбърг дума не продумва, че прибираше и продължава да прибира на путин милиардите за да му пази тролската армия във Facebook. Знаем ги еврейските плонжове, как буквално от всяка ситуация искат да излизат печелившите, не губещите...
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #432 on: November 02, 2017, 12:27:41 pm »

Кои са най-бруталните серийни убийци в историята

Серийните убийци предизвикват отвращение и ужас в повечето хора. Това, че действията им са плод на ментални разтройства не оправдава техните жестокости.

Делфина и Мария Гонзалес

Двете сестри са от северната част на централно Мексико. Смята се, техните жертви са поне 90. Двете сестри притежавали бордей, където убивали всички проститутки, когато станели непотребни.

Педро Лопез

Педро Лопез е колумбийски сериен убиец, който е осъден за убийството на 80 момичета, но той твърди, че е изнасилил и убил повече от 300. Изнасилвал малки момичета между 8 и 12 години.

Ху Уанлин

Ху Уанлин е осъден и затворен за убийства през 1980 година. Той имал само основно образование, но управлявал болници в три града без медицински лиценз. Той е давал на пациентите си наркотици с високо съдържание на натриев сулфат. Осъден е за убийства, измами, отвличане и трафик на жени. Смята се, че жертвите на неговите медикаменти са повече от 150.

Харолд Шипман

Харолд Шипман е британски лекар и е един от най-свирепите серийни убийци в историята. През 2000 година е обвинен за 15 убийства, но извършеното разследване доказало, че е виновен за поне 218 жертви. Той бил осъден на доживотен затвор, а съдията препоръчал той никога да не бъде освобождаван.

Луис Гаравито

Той е познат още като "звярът". През 1999 година е признал изнасилванията, мъченията и убийствата на 147 млади момчета. Но съдейки по карта, която той нарисувал в затвора, неговите жертви вероятно са повече от 300. Убивал главно бездомни деца. Той е описван като най-бруталният сериен убиец в историята.
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #433 on: November 02, 2017, 12:28:35 pm »

Да ти имам аматьорите. Масови убийци. Абдул Феттах ал Сиси 2013-та година за няколко часа уби пет хиляди човека и до ден днешен по египетските арести и затвори умират хора, да не говоря по улиците на Египет как биват разстрелвани хора само по подозрение. В Ивицата газа 2014-та година Нетаняху уби над 1000 човека, за петдесет дни, в Сирия Бешар Есад над двеста хиляди човека уби. Като това са челната тройка от масови убийци. Да не говорим назад във времето такива като Сталин, Ма Дзе Дун и Хитлер те колко народ са убили. Ами не могат да бъдат по брутални от Хафез Есад през 80-тте години на 20-ти век, във военният затвор "Тадмор" убива над 700 затворника само заради лошото настроение на надзирателите и до ден днешен това бива просто хей така подминавано, че тези тръгнали с някакви аматьори да ни занимават били най-бруталните. Да се поразходят из лагерите на смъртта на КНДР пък след това да говорят за брутални убийства...
Report Spam   Logged

Atilla Blazhev
Hero Member
*****

Karma: +7/-1
Posts: 996


Севлиево


« Reply #434 on: November 07, 2017, 05:27:49 am »



Юлиан Ангелов от Обединени патриоти: Целта на Местан е да изкара всички мюсюлмани турци

Така ли сега стана?...

Нарушаване на конституцията било искането на Местан, но не е нарушаване на украинската конституция исканията ви.

Нарушаване е сега на законите ви видимо създадени за да ви обслужват националистическата политика на асимилация. Но не е нарушаване на суверенитета на Украйна относно окупацията на украински Крим. Не е нарушаване на суверенитета на държава като Испания подкрепяйки сепаратистите от испанска Каталуня.

Службите да се сезирали били заради желанието на Местан да бъдат спазени правата на малцинствените групи в българия...

Искате в Украйна. Искате в Албания да ви признаят малцинствата за национални заплашвайки при това, въвличайки й европейците доказано прости тарамбуки отнася ли се за нечии мюсюлмански малцинства на балканите, но в българия не искате й да чувате за турско и помашко национално малцинство, при положението, че точно българия през 1998-ма година е подписала Меморандум за признаване наличието на национални малцинства в българия.

Двуличие било да се говорели в къщи на български, а извън домът им на хората на турски. Изказване на открит враг на тези хора, казващ на какъв език трябвало било да говорят в домовете си...

Не Ангелов...

Престъпно двуличие е да заплашваш суверенни държави като Украйна и Албания за да ви признаели малцинствата, че и с права да се ползват и в същото това време отново да заплашваш със разни шумкарски служби да си били свършели работата заради подобни желания да бъдат признати един милион турци и помаци за национални малцинства.

С какви очи въобще се появяваш пред хората и ги приказваш тези невероятно враждебни глупости?...

С какво право искате от Македония, от Сърбия да признаели сърби и македонци само обявили се за етнически българи - заради единият ти му келепир да получат BG гражданство за да могат да пътуват из ЕС свободно само с една лична карта.

На Турция и е било от държавен интерес това да се случило, но на русия не и е от интерес да си внедрява агентурата в българия, да я наводнява с руснаци и един ден да ви откъснат под носа под аплодисментите ви така ревностно пазената ви обезлюдена територия от лошите турци и помаци.

Смотльо...

Това твоето изказване си е завоалирана форма на асимилация не признавайки малцинствата в българия, изкарвайки ги на българи, като при все това, че самите вие сте с неизяснен етнически произход, но винаги тръгвате другите да асимилирате, обърквайки ги тотално и тях.

Искате не искате, рано или късно малцинствата в българия не само че ще бъдат признати, но и ще получат това от което се нуждаят, а именно от независимост от национал-социалистическа българия на която сте и представители...
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 27 28 [29]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy